2022 – suur võimaluste aasta.

Mida toob aasta 2022 ?

2022 aasta märksõna on erakordselt suur võimaluste aasta ja määravate valikute aasta. Ja mitte lihtsalt niisama võimaluste ja soositud loomiste aasta. Kõik, mis otsustatakse ja algatatakse üksikisiku tasandil või suurel riiklikul tasandil, määrab ära viljad järgmiseks 10-12 aastaks.

Inimestele on kätte antud väga toetatud energiatega erakordselt suur võimaluste aasta. See ei sarnane varasematele aastatele. 2022 on justkui nagu hüppelaual olemise aasta. See kehtib kõigile, sõltumata pärituolust, rahvusest, ametist või varasematest elukäikudest.

Sellel aastal on inimeste loomine eriti soositud. On võimendatud energiatega aasta, mis määrab edasise. Lisaks on aastaringselt oodata nii mitmeid kosmilisi portaale ja kanaleid, mis ulatuvad siit kihist välja, et tasub olla teadlik ja märgata kerge loomise energiaaknaid. Peale seda 2022 kõik muutub. Veel on võimalik lõigata maksumumi. Praegu on nagu lõikuseaeg ja seemnete istutamiste aeg samaaegselt. Kui vaadata tuleviku perioode, siis 2022 elab, särab ja on tegus. Kuid peale seda aastat kõik nagu külmuks justkui… aeglustuks, hanguks. Jääb seisakusse, letargiasse väga pikaks ja sügavaks perioodiks.

On ääretult suur võimaluste aasta, väga toetatud igasuguseks tõusuks ja tähelennuks. Pühade liitude sidumiseks, igasugusteks kõrgemateks loomisteks. Liidud, mis seotakse nüüd, saavad olema tugevad ja püsivad.
Inimene oleks sõna otseses mõttes nagu hüppelaual. On suurte projektide elluviimise aasta. Tuleb targasti otsustada, olla nagu strateeg. Julge ja pealehakkaja.

Oluline! 2022 pole lihtsalt edukust ja õnne soosiv aasta. Kes 2022.a jooksul oma  projektid ära teeb või need olulises suuruses algatab, see lõikab vilju järgmiseks 10-12 aastaks. Või saab elada oluliselt muretumalt järgneva 10-12 aasta jooksul. Kõige tähtsamal kohal olgu oma keha ja jõu tugevana hoidmine (nõrgestavate teemade vältimine), fookuse hoidmine eesmärkide suunas (peibutavate kunstlike võltsteemade vältimine) ja oma teadvuse puhtana hoidmine. Selle kõige saatel oma pere ja iseenda kõrgeimaks hüvanguks tegutsemine.

Sündivad lapsed

Lapsed, kes on eostunud aastal 2022 ehk saanud oma keha loomealge aasta 2022 energiate sees, saavad olema erakordselt arenenud võimekusega, väga südikad, edukad ja hakkamasaajad läbi terve elu. Sama kehtib 2022 aastal sündinud laste kohta. Sõna otseses mõttes tegijad.

Lapsed, kes aastal 2022 lõikes sündinud, on nagu suured saadikud, kes tulevad maiste jõudude keskel tasakaalu looma. Nad on erakordselt arenenud võimekusega, absoluutselt puhtad mustritest, mis tähendab, et perre ja suguvõssa saabub laps, kellel on täiesti enneolematud elamise, olemise ja kõrgema loomise mustrid.  Justkui nagu abiväe saabumine praeguse sipleva inimliigi keskele. Praegu on sõna otseses mõttes nn jumalate kehastumise aeg. Jumalate sündimise aeg, kes sukelduvad valitud keskkondadesse ja peredesse. (Sinna hulka kuulub ka 2020,2021). Sellised jumalused, kes on kümneid tuhandeid aastaid unustatud. Ma ei ole mitte ühelgi varasemal aastal täheldanud niivõrd arenenud ja võimekate laste sündimist, kui on 2020,2021 näha olnud ja saab 2022 näha olema. Kuldsete, vibrantsete ja ülimalt läbimatute ja tugevate energiaväljadega lapsed. Liidrid ja loojad- tasakaalus ja kogu oma suures võimekuses. Tugevate kehadega ja jonnaka jäärapäise iseloomuga lapsed, kes tagavad omale järgmiseks 70-100 aastaks väga sitke iseloomu, hakkamasaaja olemise ja omadused, et mitte raskustele alla anda.

Poliitilisest aspektist

Poliitikamängus toimuv omab olulist rolli 2022 aasta mängulaval. Võimul olev erakond keskendub maksimaalselt eesmärkidele. Kõike, mida vähegi läbi suruda saab, püütakse läbi suruda, sest on teada, et 2022 on nagu seemnete istutamine. Eesti on sõlminud lepingu, mis tingib ajagraafiku järgselt eesmärkide täitmist ja seetõttu tundub rahvale teatud otsuste vastuvõtmine väga kiirendatud ja isegi kohati survestatud ja väga pealetükkiv. Aga tiigri tempo ongi kiire, hüppeline ja jõuline. Aasta 2022 nõuab kõigilt vilumust, teravust, täpsust ja strateegilisust, et sammu pidada.

On näha, et ettevõtlusega/ettevõtjatega seotult võetakse etteulatuvalt vastu mingi uus määrus, mis tuleb kõne alla aasta keskel või II pooles. See tekitab suurt tuska, kuna seotud kuidagi mingil viisil rahaliste kulutustega ettevõtetele.

On väga tõenäoline, et valitsuse tasandil võib toimuda ühe väga olulise riigitegelase asendumine või temaga seotud mingisugune oluline muudatus. On inimesi, kes tahavad tema asemel jõulisemalt tegutseda. Veelgi jõulisemalt. See vahetus ei ole otseselt meile kasulik. Nii-öelda kasulik meie hüvanguks. Umbes nagu lõukoera pukki panemine. Kuidagi väga kiirelt ja jõuga tahab riik valitsuse tasandil hakata läbi viima erinevaid juurutusi. See on seotud Euroopa riigi rahadega, ja ajakavaga. Sellepärast see tundub rahvale imelik, nagu jõuga algatatud ja teemasse toodud. Ilma seedimisajata ja hingamisruumita. Sest see on seotud tempoga. Püütakse hoida kinni graafikust.

Meditsiinivaldkonnas (tervishoiu süsteemis) püütakse seadustada mingeid uusi regulatsioone, mis on seotud inimeste lahterdamisega kuidagi mingil viisil. Uus seadus või määrus, mis lööb tugeva kiilu, sest hakkab sorteerima mingitel alustel inimesi – etteulatuvalt eelolevateks uuteks pandeemia perioodideks.

On näha, et tuleb mingisuguse uue terviseprobleemi jutt, aga pigem aasta II hilispooles. Justkui eksisteeriks uus haigusnähe või tervislik tagajärg koos varasema c-viirusega seonduvalt. Kahe olulise raskendava tervisenähtuse kooseksisteerimine ning nende omavahelise seose avastamine. On näha, et see on seotud kuidagi mingisuguse tervisliku seisundi kaasnähtusega. Mingid kaasuvad sümptomid. Sellest tulenevalt ka oht tervisehäirete lainele. See on kaasuv tagajärg suure kompoti saatel.

Rahva omavaheliste gruppide tülid ägenevad ja killustumine suureneb. Kuidagi nagu lastakse läbi agitatsioone. 2022 aastal on näha ühte väga suurt protesti või suurt tüli rahval. Mingi aeg tuleb mingi meeletu suur tüli ja see on kunstlikult tekitatud justkui rahade kasutamisega riigis, kuid tegelikult ei ole probleem nii tõsine. Näidatakse kuidagi ühte gruppi inimesi vaenlastena. Kogu mäng käib selleks, et ühest küljest palju müra teha. Väga palju müra teha.

Põhimõtteliselt on terve inimeste aasta ära sisustatud. Müra on nii palju, et sa ei jõuaks üldse vaadata enda sisse. See müra kestab nüüd paar aastat, kuigi on väga suurte võimalustega aasta.  Tegelikult on väga suurte hüpete tegemiste aasta, aga seda püütakse müraga ära täita. Pudi-padiga ja tühja tähjaga ja sellega, et inimesed rinnakuti üksteise vastu klähvima ajada. Aga sina ära lase end sellest heidutada ning aja vaikselt oma asja edasi -fokusseeritult ja eesmärgikindlalt.

Keskkonna  ja  majanduse teemad jätkuvad praktiliselt samas rütmis

Maailma mastaabis õitseb Aasia. Hiina on troonil ning tema all teised, tema juhtimisest orienteeruvad riigid. 2022 on Aasiale eriti oluline aasta, kuna kohe algaval tiigriaastal määratud eesmärgid on nagu istutatud seemned, millelt loodetakse vilja lõigata järgneva pika perioodi jooksul.

Eestis õitseb majandus jätkuvalt. Ja hinnatõus õitseb niisamuti. Üks rekord hakkab purustama teist. Rekordeid on oodata energiavaldkonnas (kütusehinnad ja elektrihinnad), aga ka toiduhindade valdkonnas.

Väga oluline. Kui oled kaalunud oma ettevõtte rajamist väljaspoole suurlinnaala, siis nüüd tuleks seda võimalust 100% ära kasutada. On näha suure pildi ühe osana, et mitmetel ettevõtjatel tekib kutsung hakata väljapoole liikuma suurasulatest. Seda on vaja teha, sest 2022 on justkui nagu suur sõelumise aeg. Kes kuhu oma kapsaaia maha paneb, see sinna ka pikemaks ajaks jääb. Inimesed ja pered tulevad kohe järgi sinna, kuhu hakatakse äritegevusi suunama väljaspool suurlinnasid. Ettevõtjad, kes oma loomised viivad hajali muudesse asupaikadesse, on võtmeorganid, kes kutsuvad kohe inimesed ja pered järgi ning annavad võimalusi ümberasumiseks.

Kui on mõeldud mingeid rajatisi püsti panna, siis peaks seda tegema kindlasti 2022 ning mitte enam kõhelda, sest järgnevatel aastatel on rohkem takistusi ning viibimisi.

Kinnisvara buum ja ehituslaine jätkub ilma olulisemate muudatusteta. Kui vaibub, siis ainult teise aasta poole hilislõpuks. Samas saab olema soodustatud igasuguse äritegevuse ja toodangu ning kauba väljasuunamise võimalus ja see tehakse valitsuse tasandil kõneaineks. Oma toodangu toetatud viisil väljasuunamine.

Kui seni võib olla mõnel tundunud, et 2020 ja 2021 olid kohaltammumise aastad, kus palju auru ja vaeva, aga vähe villa, siis 2022 on suurepärane toetatud aeg need muudatused korda saata.

On hea aeg välja astuda ja kellel on liidriomadused, siis need inimesed peaksid näitama teed teistele. Need poliitikud ja riigijuhid ja kõnelejad, kes on astunud rahva hüvanguks välja, neid tuleks kohe eriti toetada kohe algaval aastal. Iga 2022.a vastuvõetud otsus saab olema, mis mõjutab edasist kümne aasta kulgu. Need inimesed vajavad suurt toetust, et kogu laevakurss saaks õigele suunale määratud.

Riiklikul tasanditel tehakse ettevalmistusi juba uute pandeemiatega seoses, mis on juba teada ja prognoositud. Vaadake suurriikide näiteid, kus leiab aset inimeste eraldamine.

Ettevõtjatel on väga toimekas ja tegus aasta 2022. Äritoimingute saatel ei tohiks mitte mingil juhul ära unustada oma pere ja lähedasi. Kes loob paralleelselt nii kodu- kui äriimpeeriumit, sellel on viimane aeg paika panna oma pere kõrgeimaks hüvanguks mõeldud tulevikusuunad. Need hakkavad olema määravad 10-12 aasta jooksul ning määrab ära ka perekeskse koospüsimise või vastupidiselt – lahkumineku.

On näha, et peale 2022 lõhe rikaste ja vaeste vahel süveneb järgmiste aastatega.  Kuna osad teevad nii suuri hüppeid tiigriaastal, siis need, kes tahavad ka oma samme teha, ei jõua järgi. Kõik hüppavad, kuid osad suuremate hüpetega, teised väiksemate sammudega. Võrdsust kui sellist ei ole. Tiigriaasta ei ole võrdsuse aasta, vaid tugevamate aasta. Kes on tugevam (hoiab end fookuses teravalt) ja hoiab oma keha ja energiat, see hüppab kaugemale. Jõupositsioonid on praktiliselt ühtede käes ja lähevad veel rohkem edukamate kätte. Jõupositsiooni laine sisse on keeruline murda neil, kes pole orjamustritest jagu saanud ning neil, kes on aastatuhandeid olnud vaikivas rollis ja on vaikivad ka nüüd. Need tuleb asendada hakkamasaamise mustritega. „Ma saan hakkama“, „Ma tulen toime“.

Huvitav on see, et on näha, et järgnevatel aastatel hakkab midagi teistsugust õhu kaudu levima, mis mõjutab tervist inimestel. Põhjus … uuendatult või uutmoodi või kuidagi teisiti varasemate viiruste algetega või nõrgestab kuidagi täiesti teistel mehhanismidel. Õhk läheks justkui väga tihkeks ja levib inimestele teisel viisil. Kaasuvad rasked tervisehäired. Tegemist on raske energiaga ja keha tervist oluliselt mõjutav. Tekitab uudseid jutte, põhjustab kehale lämmatavat tunnet ja raskustunnet kehas – seeläbi ka suurt energialangust. Kehadel ei pruugi kerge olla. Eestis pole nii suuri tagajärgi, kui mujal. Kuigi rohkem sihitakse seda 2022 hilisesse aega või 2023, on see siiski oluline stsenaarium, mida on näha inimkonda puudutava saatuse osas. On näha, et puude võrad suudavad neid aineosakesi õhus kinni püüda. Tegemist on veidi kõrvetava või põletava loomuga ainega.

Inimeste hingeteemad löövad lõkkele. Mis ei vabastata, see tõmbab põhja nagu ankur.

On hingeteemade puhastumise võimendunud aeg. Inimesed vaevlevad ja väänlevad justkui. Tehtu pärast. Läbi aegade tehtu pärast. Suguvõsade vahel tuleb läbi tülide ja vaidluste palju selgust ja tõde päevavalgele. On suur puhastumise aasta. Kõik asjad, mis on jäänud ripakile, tuleb ära lõpetada ära lahendada. Kes ära ei puhasta, see nõrgestub ja jääb saagiks. Rasked teemad tõmbavad inimesed 2022 aastal põhja nagu betoonankur. Ja seda eriti võimendunud kujul, sest 2022 aasta on intensiivsete energiate aasta. Põhimõtteliselt kogu rokk ja valu, mis tuleb hingepõhjast, tuleb ära lahendada. Näitab, et on aeg sinnamaale jõudnud, et igal inimesel peaks olema nüüd päevakavas iga päev endaga tegelemise aeg. Oluline on rohkem teraapilist abi ja tuge otsida. Tark oleks omavahel üksteisele tuge pakkuda ja jõud ühendada.

Elukohavahetuseks toetatud aeg. Kes on kaalunud elukoha vahetust või on tundnud, et tema praegune elukoht pole päris õige või lõplik, siis nüüd on aeg see ära teha. See on ülioluline. Järelikult sinu hingeteadvus tõmbab sind teise asukohta, kus hakkad olema järgmised kümme aastat kindlasti. Võti seisneb selles, et see uus asukoht hakkab sind määrama väga palju järgneva kümnendi jooksul. Kui oled kõhelnud, kaalunud või mõelnud elukoha vahetuse peale, siis see tuleks aastal 2022 kindlasti ära teha, mitte enam edasi lükata. See kehtib nii riigisiseselt aga ka rahvusvaheliselt.

On näha, et inimesed asuvad ümber nagu sipelgapesas. Toimub sõelumine. Justkui uute kolooniate moodustumine.

2022 annab palju, aga ta nõuab ka palju inimeselt vastu. Ühest küljest toimub kõik loomine vähema energiakulu ja liigutusega, kuid teisest küljest peab selleks loomiseks ja tulemusteks suutma hoida endas tugevust ja fookust.  Ei tohi vääratada. Või kui langetakse, siis ülestõusmise kiirus peab toimuma lühiajaliselt, et aasta raske ei oleks. Võib öelda, et aastal 2022 valitsevad ja peamist mõjusust avardavad energiad nõuavad inimeselt suurt tugevust, kontsentreeritud fookust, tähelepanu ja segamatut tegutsemist. Lausa erakordset tugevust ja fookust, et kurss saaks õigeks määratud. Kes on tiigritüüpi inimene, sellel saab olema jõuline ja edukas aasta. Kes on olnud pikalt kannataja või ohver, temal saab olema keeruline.

Kosmilised protsessid toetavad suuresti neid, kelles on usaldus

Kosmilised energiad ja jõud toetavad inimliiki üleüldiselt, kuid ka individuaalselt üksikisiku tasandil. Kui sul on olnud lauasahtlis mõni teostamist ootav projekt, suur igatsetud soov või loomine, siis on väga soodsad võimalused, et aastal 2022 saab see projekt olulist hoogu. Midagi niisama kellegi eest ära ei tehta, ära ei looda, ega kätte ei anta, kuid on näha, et kuidagi jõustub paljudel inimestel pikalt oodatud soov või projekt, mis on oodanud teostusvõimalust pikalt ning pole seni hoogu sisse saanud. Kosmiline toetus inimestele on märgatav, kuid on vahe, kes saavad sellest osa – kui tugined oma loomises ainult iseenda Vaimu väele, siis saab liikumine oluliselt kergem olema. Märksõna on usaldus. Vankumatu usaldus.  Toetuse „teenivad välja“ nii-öelda need, kes on suures usalduses ja iseenda vastutavad Loojad. Mis on loogiline, sest neile usaldatakse rohkem kätesse.

Ära lase end rajalt kõrvale peibutada. Tuleb meeles pidada, et iga materiaaltasandit puudutavat algatust peavad saatma ka reaalsed – füüsilised sammud, käigud, tegutsemised, ettevõtmised, asjaajamised. Kui oled tegus ning ei lase end rajalt kõrvale tõmmata, saab see aasta olema sulle ladus ja edukas.

Inimeste hingearengu võimalused

Oluline. Lõpeta vanad lüliühendused. Sinu hingepagas kannab suurt infovälja tehtu, kogetu ja läbitu osas nii sinu enda elude kui ka sinu vanemate ja suguvõsa liinide kaudu. Pane tähele: kui sa oled tegelenud mingite jõududega, nende abi või teenete kasutamisega (sh info saamine ruunide taga olevatelt kiskjaeluvormidelt, taro taga olevad jõuvormidelt jmt), siis 2022 võib tulla sulle väga suur hingeliste kõikumistega aasta. Seda isegi siis, kui oled seadnud sihiks täiesti uutmoodi luua ja elus edasi minna puhtalt lehelt. Need, kellel on mingid sabad jäänud kuskile kihtidesse ja otsad madalate energiatega – praegu on viimane aeg need lõpetada ja 2022 annab selleks suurepärase võimaluse. Justkui nagu oleks võimalus lunastust saada. Põhimõtteliselt on võimalik lõpetada kõik ajastute lepingud (mitte teenivad lepingud), et vabaks saada.

Kes on aga otsapidi seotud mingite jõududega, või kelle esivanem on tegelenud mingil viisil duaalsete jõududega (sest vanaemade ja vanaisade tegeletud teemad lähevad „kingitusena“ edasi ka lastele), siis kõik jõududega tegelemise vormid ja igasugused sabad tuleb täielikult ära lõpetada. Isegi, kui sinu elustiil on aastatega täielikult muutunud, kuid sa oled varasemalt mingites „asjades“ osalenud, on lüliühendused veel alles. Ja need hakkavad põhjustama tohutuid emotsionaalseid ja hingelisi kõikumisi. Nn pendaldamise tunnet, ülesalla kõikumist kuni elu- ja surmasoovi korduva omavahelise vaheldumiseni välja.

Kui sa sabasid ära ei lõpeta, on kiskjaenergial või süsteemil nii-öelda õigus sind haarata ja tõmmata tema loodud teemadesse, sagedustesse või maailmadesse. Tal on õigus pidada sind enda kaubaks, sealhulgas ka sinu lapsi ja ka järglaseid.

Oma jõu koondamine. Ainult enda jõule tuginemine!

Väga olulise märksõnana näitab, et 2022 saab olema määrav see, kuidas ja mis määral inimesed teadlikult oskavad ise oma Vaimu väge ja jõudu kasutada ja koondada.  Millegipärast näitab 2022 märksõnana, et inimesed peaksid koheselt algaval aastal puhtalt ja täielikult ainult oma puhta jõuga tegelema maksimaalselt. Eriti nii olulisel aastal nagu 2022.

Tiigriaasta on kuningate aasta. Kui lood ja näed iseend kuningana, määrad niiviisi end järgneva 10-12 aasta jooksul olema.

Kogu loomine ja liikumine ja elluviimine ainult oma puhta loomejõuga, iseenda kõrgemate visioonide ja häälestuse taustal. Muidu tekivad sidusused väga pikaks perioodiks, mis määravad ära sinust sündivate põlvkondade saatuse väga pikaks perioodiks. Ja lahkumise või vabanemise võimalus galaktilisel tasandil muutub väga keeruliseks.

Huvitav on asjaolu, et teatud teatud tüpaažiga inimesed,(veemärgi isikud peamiselt, kuid mitte ainult) hakkavad 2022 aastal eriti intensiivselt ärkama ja särama. Kasvavad tundlikumaks ühes oma Vaimuga.

Need kes on korduvalt kukkunud samadesse ämbritesse, neile aga antakse vastu nina. Lihtsalt surutakse nagu toore jõuga edasi, et nad näeksid selgelt oma mustreid ja saaksid neist üle. On viimane aeg igaühe individuaalsel tasandil hirmudega tegeleda. Süvahirmud, ürghirmud. Kõik, mis kardab päevavalgele tulemist.

Keeruliste konfliktide oht

Väga tõenäoline on, et tuleb sagedaste konfliktide aasta, eriti suguvõsa tasandil ja peretasandil. Ühest küljest on see seotud sellega, et kõik prügi, mis hinge koormanud või varasemalt aset leidnud, hakkab välja paistma ning tahab lahendamist saada. Selleks, et need lahendatud saaks, tuleb lahendusi otsida ja need lahendused ellu viia. Ise ellu viia.  Ühest küljest on suur tervenemise aasta. Vabanemise ja puhastumise aasta.

Ühest küljest oleks parema ja edukama 2022 nimel erinevatel huvigruppidel nii vajalik omavaheline koostöö. Sellisel juhul oleks 2022 inimkonnale väga edukas, õitsengut soosiv ja kergemat tulevikukümnendit toov. Sest 2022 määrab nende järgmise kümnendi. Aga tekitatakse meelega omavahel konflikte, et lõigata ära võimalused koostöö otsas, võimaluste ja abisaamiste hargnemise võimalused. Tuleb kunstlikke mureteemasid ja ka nn päris mureteemasid.

Need, kes oskavad teha harmoonilisi kokkuleppeid ja läbi saada normaalselt, neil saab olema väga sujuv ja edukas aasta. Väga viljakas aasta. Kes on otsustanud sisimas, et nad oma häälestusega ei lase end neelata konfliktide ja tülide tühjendaval energial (ega lõhkuda ega nõrgendada oma keha), neil läheb 2022 lepase reega ning on väga produktiivne. Teisisõnu – nad kontrollivad end teadlikult, kuna oma energia suunavad. Oma loomeenergia, mõtteenergia ja suuliselt väljendatud energia. Need, kes on üle oma solvumistest ja egost, neil läheb see aasta väga libedalt ja edukalt ja põhiaur suunatakse projektide täidesaatmisesse.

Suurt võimaluste aastat püütakse ära nõrgestada ebakindlusega, hirmuga, mugavuste äravõtmisega ja tülide ja konfliktidega tekitamisega. Peab olema nii fookuses. Nii raudselt fookuses iseenda ja oma pere suunas. Omaenda kasvu ja pere suunas. On inimesi, kes kõnnivad noateradel. Selle aasta jooksul tehtud viljad ja otsused, algatused, määravad ära viljad järgmisteks perioodideks.

On kaks varianti sel aastal – kas oled saak või oled tegija. Kui oled tegija, oled tegija. Kui oled kannataja, oled saak. Raske aasta saab olema neile, kes on vanades mustrites veel. Natuke kuuluvad siia hulka ka liiga tundelised inimesed, kes kipuvad teiste valu endasse võtma. Peab otsima väga teadlikke viise, kuidas end väljendada ja leida kergust. Kuidas leevendada valu.

On näha, et mingeid südamega seotud probleeme on palju. Tekib palju. Süda on seotud hingega, inimestega hingedega. Keha tuleb hoiduda ülitugevalt. Näitab, et keha tuleb toetada. Keha tuleb toetada olema tervena. Kui keha ei ole toetatud, siis südame töö nõrgeneb ja niimoodi saab hinge kätte või hinge materdada. Ja inimese loomevõimekus on nõrk. See, kes hoiab keha tervena ja tugevana sel aastal, on edukas. Keha tuleb hoida hästi puhtana. Turgutus on oluline märksõna. Mingid turgutusjoogid, turgutusvürtsid. Mõte tuleb hoida klaar.

Selle aasta inimese keha tugevust toetav element on värske õhk, tuul. Hoiab mõtte puhtana, teadvuse selgena, kiirena ja löögivõimelisena.

Nõuanded 2022 aastaks

  1. On suur loomeaasta. Hoia oma energiat eriti teadlikult, et 2022.aastal edukalt ja lepase reega sõiduvees ära kasutada.
  2. Ole mõjutamata! Minimeeri meedia tarbimist või lõika end sellest täiesti välja, et hoida oma fookust ja tähelepanu eesmärkide suunas. Ära lase end nõrgestada.
  3. Keha hoia tugevana. Pööra erakordset tähelepanu oma teadvuse ja ka keha puhtana hoidmisele. Kuna tihti püütakse luua kuvandit, et inimese keha ei ole midagi väärt, et ta on nõrk. Ja et ta on pidevalt pommitatav. Siis inimestel peaks olema ülesanne hoida oma teadvust mõjutamatuna, ja keha puhtana.
  4. Hoia oma energia koos. Muidu võib terve aasta mööda minna nii, et inimene viibib letargias. Oma energia koos hoidmine pole mingi uus nõuanne, aga võta end eriliselt vähemalt 2022 kokku, et programmeerida omale järgmiseks kümnendiks ladusam tulevik.
  5. Tegutse pere kõrgeimaks hüvanguks. Need otsused, mis on tehtud pere kõrgeimaks hüvanguks, need hakkavad mõjutama järgmise 10-20 aastal sinu järglaste heaoluga seotud asju.
  6. Ole julge. Julge võtta vastu olulisi otsuseid. Need loovad pinnase anda vilju järgmiseks kümnendiks.
  7. Hoidu konfliktidest – igal võimalikul viisil. Kasvõi lihtsalt ruumist lahkudes. Kuna on võimendunud energiate aasta, siis ka igasugused rasked teemad neelavad jõudsalt energiat.
  8. Laeva kurss õigeks. Oled perepea või ettevõtte juht? Pane paika oma laeva kurss ja tee seda eriti teadlikult. Selleks loo endas suur selgus ja tee kasvõi nimekiri, kus ja kuidas soovid sa liikuda ja end näha mõne aasta pärast.

2022 aasta on toetatum, kui möödunud aastad 2020 ja 2021. Kindlasti on tegemist suurte võimaluste aastaga, mis toob oodatud õnnestumisi, kuid on täis ka peibutusi. Ära raiska sellist soodsate mõju avaldavate ja toetavate energiatega loomeaastat niisama ära.
 Väga palju võimalusi tuuakse inimestele tegelikult kätte. See on positiivne. Tööriistad ja vahendid antakse kätte, et ta end aidata saaks, kui tema meelestatus lubaks seda näha, mida talle antud on.

Tegemist on väga oluliste valikute aastatega. Väga oluline. Sest suures plaanis näitab, et inimese sisemine otsustavus on kuidagi määravusega seotud. Kuhu sa paigutud ja kus sa hakkad olema. Selle aastal valikud hakkavad mõjutama inimest umbes 10-20 aastaks. Ütleks, et aasta 2022 on kulminatsioon eelneva 4-5 aasta kohta. Lõplik määrav aasta. Peale seda kõik nagu hangub ja tuleb sündmuste seeriana tagajärgedena seda, mida külvati 2022.

2022 määratakse ära kogu kurss.
 Suure laeva kurss, kuhu hakkab see laev 10-20 aastaks liikuma. Kas Sina oled oma kursi määraja?

Tarkasid valikuid ja teadlikke otsuseid teile kõigile aastaks 2022. Särage ja looge nagu suured Loojad!

Palju õnne ja kõrget tähelendu kõigile neile, kes on soovinud mingeid olulisi projekte teostada. Teil on nüüd eriti head võimalused selleks.

Ja head uut aastat kõigile, kes Valguslapsed.com tegemistest huvitunud ja lugu pidanud.

Autor Adeline Amaryllis

31.12.2021

Similar Posts