| | |

🗝️2024 on suur kĂĽlluseaasta. Kuid mitte ainult…🗝️

Õige pea sisenevad Maa planetaarsesse tsüklisse järgehaaval järjest uuemad uue aasta energiavood. Suuremad vood saabuvad 21.detsembril ja 22.detsembril. Neist 22.detsember on eriti intensiivse energiaga loomisepäev. Tuleb üks eriti hea, kohe eriti eriti hea aasta.

On valminud uus audioloeng ja süvameditatsioon neile, kes soovivad eriti intensiivsetel ja võimendunud energiatega kosmiliste koridoride avanemise saatel enda elu kõrgeimad visioone manifesteerida.

🗝️Tegemist on juhendatud rännakutĂĽĂĽpi sĂĽvameditatsiooniga, mis viib sind sĂĽgavasse lõdvestusse ja kaugele rännakule Universumi avarustesse – ĂĽhte PĂĽhasse ja väga erilisse kohta- Meie Vaimu Kõrgeimate kehastustasandi kogemuste loomiseruumi.

🗝️Praegune ajastujärk lubab luua eriliselt kõrgetasandilisi loomisi, mis ulatuvad mitmetest kihtidest ja tasanditest välja – otse kuni Lätteni. Siinsetest Galaktikate ja Universumi ruumidest väljapoole. Kas sa mõistad selle lause sĂĽgavust ja tähendust…?

Praktikale eelneb pikk sügavuti viiv audioloeng, mis on vajalik enne rännakule suundumist mõttega läbi kuulata.

Missugused uued energiavood on inimliigi tasandil tulemas ja kuidas neid enda eluplaanis suunata ja kasutada -sellest kuuled audioloengus ülevaatlikult, kuid käesolev manifesteerimispraktika ja loeng ei ole suunatud uue aasta prognoosile. Uue aasta energiate infoloeng on tulemas aasta lõpus.

🗝️Mis on Sinu selle elu kõige suuremad unistused ja visioonid, mida sa kogeda soovid? 


🗝️Ükskõik, kas soovid midagi materiaalset ligi tõmmata ja luua VĂ•I soovid midagi lihtsalt kogeda – kõiki neid sĂĽndmuseid võib käsitleda ĂĽhe pĂĽha kogemusena.

Olgu see kogemus õnnistatud, pĂĽha sinu jaoks.  

🗝️Uus loeng annab ülevaate 2024 aasta energiatest ja sellest, mis võimalused meil inimliigi tasandil uue aasta energiate voos tekkimas on. Loeng keskendub peamiselt manifesteerimise süvameditatsioonile, sest see praktika on seekord teistmoodi ning juhatab väga Pühale Tasandile.

🗝️2024 aasta on ülim külluse aasta. Küllus ei tähenda ainult raha. Küllus võib tähendada ka jumalikke ja rikkalikke elukogemusi täis rõõmu, õnne ja edukaid õnnestumisi.

Mis on sinu kõige suurem unistus? Kõige suurem visioon? Mis on sinu SELLE ELU KĂ•IGE SUUREM VISIOON? 
Loenguga käib kaasas uus juhendatud sĂĽvameditatsioon, mis viib Sind rännakule ĂĽhte eriliselt pĂĽhasse ja kõrgesse ruumi – oma Jumaliku Vaimu kõige kõrgemasse Loomeruumi, kust loob Jumalik Läte sinu kehastumiskogemusi kehatasandile. Selle juhendatud sĂĽvameditatsiooni käigus juhendatakse sind  Jumaliku Vaimu kõige kõrgemale tasandile PĂĽhasse Loomeruumi. See ruum asub Matrixist väljas ja sealt looduna läbi Vaimu, Hinge ja Kehatasandi toimuvad sĂĽnkroonsed loomised kõikidel ajaliinidel, kõikides kehastustes ja kõikides eksistentsikihtides.

Praktika nõuab edasijõudnud kuulajat, kes suudab üle tunni kestva praktika jooksul oma fookust ja tähelepanu hoida. Tegemist on edasijõudnutele mõeldud praktikaga ja loeng on väga oluline eelneva selgituse ja taustainfo saamiseks.

Nii loeng kui praktika on kuulatavad Vimeo/ Youtube keskkonnast ja vajavad keskkonna kasutustunnust. Loeng ja praktika on järelkuulatavad 3 kuud peale ostu sooritamist, et saaksid mitu olulist visiooni või kogemust enda jaoks oma elu jaoks ette häälestada.

Tähelepanu. Kõiki tellimusi käsitleb assistent käsitsi. Peale tellimuse esitamist ja laekumise kontrollimist saadab teile assistent 1-3 tööpäeva jooksul ligipääsuinfo ja andmed.

Loengule ja praktikale saad seekord tellimuse esitada siin:

Lisan lõppu veel ühe lõigu, teades, et inimesed ei viitsi eriti lõpuni tekstidesse süveneda ja see tähendab ,et kes siia välja jõudis lugedes, peab kuulma veidi lisa. See info on eriti oluline praegu ja jõudku see nendeni, kes on olnud teadlikud ja avatud teistmoodi teadmistele ja infole energiavaldkonnast ning omavad suuremat väge ja kandvamat loomisjõudu oma mõtte, sõna ja tegude tasandil.

Väga oluline: Praegu on selline aeg, et inimeste jaoks määratakse ära uus elamise ja olemise viis – meie enda teadvuste läbi. Kuidas me soovime näha elu Maal praegu, tulevikus ja edaspidi? Kuidas soovime me näha toimivaid sĂĽsteeme inimliigi tasandil, riiklikul tasandil, raha, majanduse ja sĂĽsteemi tasandil. Aga ka looduslikul tasandil planeedi jaoks. Hetkel (käesoleval paaril aastal) on eriline võimalus lahkuda ĂĽle pikkade tsĂĽklite Maa missiooniringist (käesolev tsĂĽkkel on kestnud ĂĽle 45-60 000 aasta ja kosmiline ring on ca 1 miljonit aastat pikk olnud). Kuid, kes jätkab siin – siis on suured võimalused saada tagasi igavikuline keha ja kõndida Maal – kaotatud vanas iidses Ĺ hambala maal inimkeha tasandil. Maa sĂĽnnib ĂĽmber Paradiisiks – see on otsustatud ja kes seda ei tunnista, lahkuvad alltasandi ruumidesse või meelitatakse teistesse pimedamatesse Universumi piirkondadesse. (Nõrkus ja sagedused määravad ära selle, kuhu keegi liigub).

Selle lehe lugejate hulgas on niivõrd teadlikke erilisi teadvusevorme ja loovaid teadvuseid tavainimeste kehades. See info siin on teile. Kes on väga kõrge teadlikkuse ja ärganud tasandiga teadvus- Loov-Vaim oma kehas, siis on võimalik lahkuda ĂĽle pika aja Maa tsĂĽklist ning minna looma mujale, kuid jätkates missiooni siin Maal, on võimalik liigutada Maa ĂĽhe ajastu vältel tagasi Vaba Maa aega – meie ĂĽhe eluea jooksul. Inimolend on võimeline looma Universumeid ja teisi maailmu. Seda suudavad absoluutsed kõik hingelised inimesed, kes on ĂĽhinenud oma Vaimu Kõrgeima Teadvusega pĂĽsivalt.

Kes teadvustest on tulnud Maad hoidma, Maa ökosĂĽsteemi hoidma, toetama ,tasakaalustama, säilitama, uusi platvorme looma ja inimliigi tasandil suuri evolutsioonilisi nihkeid looma – siis nende suuremad missiooni etapid on veel ees. Kes on mõeldud ja soovib Maale edasi looma jääda ja kehastuma (Jumaliku inimesena – Igaveses Kehas), siis on väga oluline määrata ära just praegu need tingimused – mis tingimustel oled nõus olema ja soovid elada Maal. See oleks nagu oma tulevase kodu planeerimine ja projekteerimine – siin Universumis, siin Maal. On ääretult oluline, et igaĂĽks määratleb ära jumaliku inimese eluviisi tingimused, et ei korduks enam see, mida on inimestega läbi ajaloo varasemalt tehtud. Planeet Maa ON inimeste iidne sĂĽnnimaa. Lähemalt kuuled loengus, kuid pea meeles: kĂĽsi maksimumi ja määratlege maksimum enda jaoks, mis on parim – iseendale, meie kõigi lastele, planeedile, loodusele, loomadele, inimkonnale ja kogu Maa tulevikule. See tähendab iga aspekti lõpuni mõtlemist selguses – kuni inimeste maamaksudest vabastamiseni välja ja sĂĽnnipärase õiguse taastamiseni – iga sĂĽndiv kodanik peab saama õiguse kingile Maa peal – ĂĽhe hektari enda pere või suguvõsa energiasse ja omandisse edasipärandamise õiguse.

Similar Posts