Skip links

AMARYLLISE AUDIOLOENGUD

“Tere, soovin osaleda loengul, aga kahjuks ei saa kohale tulla antud ajal/antud kohta/antud kuupäeval. Kuid teema kõnetab mind nii väga. Kas mitte kuidagi ei oleks võimalik loengut skype teel kuulata/salvestada või salvestist osta?” – Selliseid kirju ja küsimisi on meile tulnud korduvalt ja korduvalt küll lastega ja lasteta peredelt ning seetõttu teeb Amaryllis loengud kättesaadavaks neile, kes mingil põhjusel pole saanud osaleda või kohale tulla tema loengutele, kuid teemad on väga kõnetanud.


“Audioloengud” on uus rubriik, kuhu hakatakse laadima üles erinevaid helisalvestisi teemadel, mida ta on loengutes käsitlenud.

Hoia lehel jooksvalt silma peal, et olla kursis uusimate loengutega.

Helisalvestiste ostmise ja allalaadimise võimalust on küsitud juba pikalt mitmete lastega vanemate ja perede poolt või isikute poolt, kes on viibinud kaugel loengu toimumiskohast või ei ole saanud kohale tulla.

See võimalus on mõeldud neile, kes ei soovi väärt infost ilma jääda, vaatamata asjaolule, et neil pole võimalik kohapeale tulla. Lisaks saab loengut uuesti korduvalt kuulata endale sobival ajal ning rahulikult märkmeid teha. Ka ühe audioloengu läbi osalemise hind on soodsam, kui osalemise läbi loengusaalis.

HETKEL SAADAOLEVAD LOENGUD:

 

1. UUE AJASTU LAPSED I ja II OSA. ENIMESINENUD TÜÜPVEAD KASVATUSES JA PEREDES, MIS PIIRAVAD JA PÄRSIVAD UUE AJASTU LASTE VÕIMEKUST. KUIDAS TOIMIDA NII, ET SÜSTEEM EI SULGEKS LAPSE POTENSIAALI (1 ja 2 OSA)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEEMA: Kuidas toetada oma lapsi, kes on uue ajastu lapsed, eriti ülitundlikud võimetega tähelapsed, vertikaallapsed, meisterlapsed.

Märksõnad: Vikerkaarelapsed. Kristallilapsed ehk kristalllapsed. Tähelapsed. Vertikaallapsed. Meisterlapsed. Kasvatamine. Toetamine. Suunamine. Uue ajastu laste toetamine.

Sisuviide: Mõeldud lapsevanematele ja isikutele, kes tegelevad lastega või on huvitatud uue ajastu laste temaatikast. Uue ajastu lapsed on väga tundlikud, empaadid, näevad, tajuvad, tunnetavad. Enamlevinud vead, mida kogemata või teadmatusest on uue ajastu lastega peredes esinenud. Amaryllis oma praktika põhjal räägib, missugused on need kõige sagedasemad tüüpvead, mida esineb peredes, kus uue ajastu lapse potensiaal on kannatada saanud või piiratud või tema võimed on sulgunud. Muuhulgas käsitletakse teemasid: kasvatuslik toetamine, kuidas lapsevanemad ise oma erilise energiaga lastega paremini suhestuda saavad. Miks lapsel võimed sulguvad? Kuidas toimida nii, et uue ajastu laps siin vanas piiravas süsteemis nii hakkama saab, et tema võimed ei sulguks ja et tema olemust ega võimekust ei piirataks? Et laps ei muutuks kinniseks ning ei kaotaks oma loominguvõimet. Lisaks praktilised nõuanded.

LOENGUS OSALEMINE:

Antud teemaline loeng on kahes osas, mis on saadaval ja müügil eraldi (2 x 1,5 h)

KUIDAS OSTA AUDIOLOENGUT?

Audioloengute osad  on müügil eraldi. 1.osa 11,11 eurot, 2.osa 11,11 eurot. 

Tellimiseks palun tee ülekanne :

Blessed Generations OÜ
EE482200221069260097 Swedbank või
EE971010220273485222 SEB
SELGITUSSE: TEEMA  1, 1.osa VÕI TEEMA 1, 2.osa või mõlemad
Summa: 11,11 eur (üks loenguosa)
Lisaks: saada ekiri oma audioloengu tellimise soovist kirjastus.blessed@gmail.com ning Sulle vahendatakse mp3 allalaadimise link.

 

NB. Audioloeng, see tähendab selle sisuline osa, on kaitstud autoriõigustega mis kuuluvad Blessed Generations OÜ-le. Helifaili levitamine, kopeerimine või reprodutseerimine mis iganes viisil on seadusega keelatud, v.a. autori nõusolekul ja kokkuleppel.

Mõtled, kas loeng on Sinule? Vaata sisuviidet, märksõnu ning loe allpoolt osalejate tagasisidet.

Loeng on esimene osa loenguseeriast “Uue ajastu lapsed” (1. ja 2.osa). Toimus 2017, 2018 ja 2019.aastatel Tallinnas. Loeng oli ca 2,5-3 tundi pikk. Salvestis on jaotatud kahte ossa (1,5 h ja 1,25 h).

Loengu viib läbi: Adeline Virve Amaryllis, kolme uue ajastu lapse ema ja teose “Valguslapse ema päevik” ja “Valguslapse ema päevik 2” autor. Naine, kes aastaid uue ajastu laste valdkonnas tegelenud ning omab pikka praktikat ja kokkupuudet peredega ja ka isiklikus valdkonnas. Loe autori kohta siit.

MÕNED TAGASISIDED ANTUD LOENGU KOHTA:

Ema P., 28.a Ühe tähelapse ema. “Olen ise väga teadlik uue ajastu teemadel ja püüdnud ka oma erilist last väga teadlikult kasvatada, aga alles nüüd peale loengut sain aru, kui palju mul veel vaja oma lapsega tegeleda on ja kui mitmeid tegevusi ma tema heaks saan teha! Tänan”

Ema M.K., 30. Kahe tundliku lapse ema. “Tänan väga, täiesti kuldaväärt nõuanded! Sain nii palju tuge iseendale! Uskumatu, kui vajalik on ka see, et lapsevanem ise peab olema lapsega samal tasemel ning ka iseend toetama ühes lastega!”

Naisterahvas, anonüümne: “Tänan, Amaryllis, et oled olemas. Sain väga palju teavet ja ei oleks mitte kusagilt mujalt neid asju osanud otsida ega kuulda. Tänan isiklike näidete ja nõuannete eest. Aitäh”.

 

Pildiotsingu paragraph separator tulemus

NB! Kallis lugeja või kuulaja. Kui oled osalenud mõnel meie loengul või kuulanud loengusalvestist ning Sa leidsid, et Said kasulikku infot, siis palun aita Valguslaste liikumisele kaasa! Sinu sõnal on tähtis ja suur roll! Jäta meile oma tagasiside valguslapsed@gmail.com või soovita meie tegemisi teistele! Oodatud on küsimused ja teemad, mis valdkonna kohta soovid teavet saada!

Uue ajastu laste temaatika ja sel alal teadlikkuse kasv on vähe levinud. Nii aitad levitada teadlikkust ja head sõna ning uus teadlik, parem maailm jõuab meieni läbi teadlikuma põlvkonna kiiremini! Aitäh Sulle, kui toetad meie liikumist !

Loengu helisalvestised on kaitstud seaduslikult autoriõigustega ning autoriõigused kuuluvad OÜ-le Blessed Generations. Palun hinda autori ja valguslaste meeskonna tööd. Helifailide levitamine, kopeerimine või reprodutseerimine mis iganes viisil, on ilma autoripoolse nõusolekuta keelatud. Kui helifail on Sinuni mingil põhjusel jõudnud, siis palun toeta meie tegemisi annetuslikul viisil. Nii aitad oma panusega sündida uutel Valguslaste projektidel!  Rekvisiidid leiad siit lehelt.

 

KKK:

  1. Miks on loengud tasulised? Tegutseme vaba tahte alusel, missioonipõhisest tundest ning oleme aastaid jaganud pikalt ja tasuta nõu nii paljudele inimestele kirjade teel ja muul viisil. Loengutest müüdava tulu kaudu aitad toetada uute projektide sündi!
  2. Kas loengu helisalvestist tohib üles internetikeskkonda riputada/avalikult kättesaadavaks teha /loengus räägitud infot kuskil kajastada? Antud loeng on kaitstud autoriõigustega ning selles heliteoses sisalduva teabe levitamine, reprodutseerimine ning kopeerimine ilma autori nõusolekuta ei ole lubatud. Kõik kehtib täpselt nii nagu igasuguste muude helisteostega.
  3. Millal on tulemas nimetatud järgnevad temaatilised loengud? Hoia silma peal kodulehel, uued loengud laetakse üles juba õige pea.
error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.