Skip links

DNA aktiveerumine

Kui DNA aktiveerub (seoses praeguse ülestõusmise ajaga), siis ta toob kaasa täiesti fenomenaalsed võimed. Võimekus tõuseb täiesti uuele tasemele, mitte ratsionaalselt ega ainult kehaliselt, vaid ka meeleliselt. Kõik, mis on kunagi inimesel kaotatud, muutub kättesaadavaks, ja mida igatsevad inimesed kõige rohkem1.võimed, mis on kinni läinud ja 2.püsiv ühendus Looja Teadvusega. Need muutuvad uuesti kättesaadavaks.

Koos nende muutustega, mis 2019. aastal võtsid hästi tugeva spurdi, hakkab igaüks individuaalsel tasandil tundma uuesti oma jõudu ja tuleb meelde see, kes ta tegelikult on. Taastub kosmiline mälu ja inimene hakkab tundma uuesti hästi tugevat Jumalikku olemust.

Loomises saadakse täiesti uued võimalused. See tähendab, mida iganes eraeluliselt või äris, karjääris teha, Looja toetab ja õnnistab. On võimalus saada võimendunud edu või võimalused edasiliikumiseks. Inimeste isiklikud loomised on võimendatud soosingus. Selleks on vaja selgelt hoida oma tähelepanu, mõtteenergiat ja loomisjõudu oma isiklikel tegemistel.


See, kellel toimub DNA aktiveerumine ja kuidas – sellest räägib Amaryllis väga põhjalikus ja sisutihedas Juuli 2020 edasijõudnute infoloengus, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

error: Content is protected !!