|

Emadepäev 2022

Emadus.
Mis on emadus, emaks olemine?

Emadus ja emaks olemine on puhas kingitus. Eelkõige annab emaks olemine iseendale võimaluse õppida, kasvada, areneda. Emaks olemine annab võimaluse tundma õppida oma isiklikke piire, oma ambitsioone, oma tugevamaid ja nõrgemaid külgi. Lapsed kingivad igapäevaselt oma vanematele võimaluse iseennast inimesena veel selgemalt näha. Väga selgeks saab lapsevanemana “milline ma inimesena tegelikult olen”.


Ja milleks end liigselt mutta tampida. Olen ja oleme täpselt sellised nagu me täna ja praegu oleme. Oma täiuses koos kõigi oma heade ja veadega.


Täna olgu see päev, mil meenutada neid hetki, kus oleme emaks olemisega hakkama saanud, õnnestunud. Olgu täna meelel positiivsed, tõstvad emotsioonid ja tunded. Meenutagem kõike seda, mis on hästi välja tulnud, milles oleme õnnestunud. Olgu tänane päev täidetud rõõmuga ja lugupidamisega oma kallite laste suhtes, kes on kinkinud meile võimaluse emaduseks.

Ja meenutagem helgusega esivanemaid, kes on ka andnud endast parima ja tänu esivanemate liinidele oleme meie täna siin andmas endast parimat ja jätkugu pikalt pereliinid armsate, tegusate, tegijate järeltulijate näol.


Olgu tänane päev kleidipäev, rõõmupäev, tänulikkuse päev, kerguse päev ja saagu sellised päevi olema sadakond.

Kõige kaunimat emadepäeva Teile kallid emad!

Maie, Valguslapsed.com tiim

Similar Posts