| |

Energeetilised kõikumised lõhuvad inimese energiaruumi ning nõrgestavad ka tervist.

Võta rahulikult ja pigem vähem, kui pingutatult ja mitu asja korraga.

Inimene võib mediteerida ja kogeda seda head tunnet, aga kui see reaalseid muutusi või nihkeid elus kaasa ei too, siis on tegemist lihtsalt mõnulemise ja nautisklemisega. See on natukene nagu lõks, kuidas inimene on ja kogeb, saab jõudu aga ei too reaalseid nihkeid ja muutusi. Praktikal ja praktikal on vahe…Valige, kus te osalete. Valige, mida saate selle tulemusena – kas see loob ellu reaalseid muutuseid, kas tegemist on energia nihkega praktikaga, liidab midagi vana lahti või on see lihtsalt mõnulemiseks.

Inimene võib tunda end ülivõimekana, ülisuurena, üliavardununa aga mõne aja möödudes, kui inimene naaseb oma kodukeskkonda, surutuna mingisse lahendamatusse või väljapääsmatusse, nähes vana iganenud asja enda ümber, siis see paratamatult lõhub ja võivad aset leida väga kõvad kõikumised. Inimene käib ülikõrges sageduses ära ja tuleb alla nii, et mure rusub teda, kogeb ängistust. Sellisel juhul lüpstakse inimene hästi kiiresti tühjaks sellest väekast energiast, mida ta just integreeris enda kehasse. Ja inimesel puudub teadmine, et peaks tegema reaalseid samme selleks, et oma keskkonda muuta. Muidu oleme me nagu lihtsalt printsessid ja printsid öeldes, et oleme võimsad olendid aga samas mis prügimäel me elame…Siit ka see põhjus, miks näitab kogu aeg äärealadele liikumist, et inimesed tagaksid endale Jumalikult Vaba loomise ja olemisega keskkonna, kus inimene saaks vaikuses olla, kus inimene saaks puhkuses olla, kus inimene saaks stabiilselt ja kõigutamatult ja rahus olla, kus hoida oma energiat rohkem koos.

Praegused protsessid, mis meil toimuvad – nendest protsessidest me läheme läbi kas kiiremini või aeglasemalt siis, kui inimesel on tagatud vaikuseruumi-, puhkuseruumi-, rahuruumi olemasolu või võimalus. Mitte ükski Looja, Kõrgem Valgusenergia ei saa integreeruda kehasse, mis on märatsev, ärritunud, mures.

Kui võtad tõsiselt enda tulevikukeskkonna loomist, siis saad säilitada (sõltumata mis toimub riigis) enda rahuruumi, vaikuseruumi, vabaduse ruumi, olemise ruumi, tegutsemise ruumi.

Kuula ja vaata juba täpsemalt Amaryllise maikuu infoloengust, mis on järelvaadatavana saadaval meie e-poes:

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

Similar Posts