|

Hinge tervikuks saamine ja pühitsemine

Head sõbrad,

E-poest audioväljaannete alt leiad nüüd ka Hingeseminari II osa. Seminar koosneb audioloengust ja praktikast ning on jätk hingeseminarile nr 1.

Sellel seminaril kuuled sa, kuidas ja kuhu hing salvestub, miks ta salvestub, miks üldse inimese hingeteadvuse osad killustuvad ja kuidas neid tagasi saada enda keskmesse.
Praktika on edasijõudnutele, kuna nõuab intensiivset fookuse hoidmise oskust ühe ajaühiku jooksul. See tähendab, et eelnevalt peaks sul olema läbitud tuumpraktika ehk baaspraktika ja Hingepraktika nr 1 .

Tegemist on resoneerumiskutsega. Keda kutsub, seda kutsub ja keda mitte- siis igaühel oma liikumistee !:) Mina olen vaid sõnumitooja. Sinu hing ise on sinu valgus sinu teekonnal, kuidas saada tagasi enda Vaimu Lättesse.

Valgust, soojust ja hoidmist Sinu armsale Hingele.

http://valguslapsed.com/toode/uus-hingeseminar-2-hinge-vabastamine-mateeriast-puhitsemine-vaimu-lattesse-audioloeng-stuudiopraktika-25-h/

http://valguslapsed.com/toode/uus-hingeseminar-1-audioloeng-stuudiopraktika-ca-25h/

PS. Küsitud on, miks hingepraktika audiofaili originaalses metadata’s on väljaandmise kuupäevaks digitemplina 22.05.2022.a. See ei ole eksimus. Hingepraktikad valmisidki eelmisel aastal maikuus ja ootasid lihtsalt õiget aega väljaandmiseks.
PS2. Küsitud on ka, missugune võiks olla kahe hingeseminari kaasategemise optimaalne vahemik. Võta ca 2 kuud aega esimese ja teise hingepraktika vahepeal, et keha ja teadvus jõuaksid oma intertsiga muutuseid järgi integreerida.


Similar Posts