| | | |

Hingekaaslase leidmine! Uus Eestis! Kursus 2 päeva.

Hei, armsad sõbrad, kes te olete kõik oodanud hingesugulase koolitust teetatervendamise meetodil.

Head uudised, sest 16.-17.detsembril toimub teetatervendamise hingesugulase seminar! (Zoom õppegrupi vormis laupäeval ja pühapäeval).

Sellel seminaril käsitletakse põhjalikumalt oma jumaliku hingesugulase leidmisega seotud uskumuste ja hirmude puhastamist.

Suurepärane viis leida endas selgus, mida sa tõeliselt oma jumalikus partneris ootad ja et oma kõrgemalt poolt määratud kaaslooja partnertema kaunis energia oma ellu kutsuda!

Tule osale ja uuri, mis on seni Sinus endas peidus ja mis on seni kooselust puudu olnud. Leia enesekindlus olemasolevas kooselus või enesekindlus uue kooselu suhtes. Või tule ja kuula, kuidas saaks olemasolevas suhtes sädet uuesti sütitada.

Pea meeles – armastus on kõikjal. Kuid ilma, et oleksime kõigele ümbritsevale täiesti avatud või teadlikud, võib see meist lihtsalt eneseteadmata mööda minna!

Kui karmalised “õppetunni” kooselud läbi on, algavad uued jumaliku tasandi liidud. Kuid teekond sinna tuleb ise kätte võidelda.

Kõige kõrgem ja võimsam armastuse sidemetest on side oma Jumaliku Kõrgeima Elukaaslasega. See on miski, mis kasvatab teid läbi tule ja vee ning sillutab teie teed aina kõrgematele pühadele armastuse tasanditele. Selline kooselu liit on püham kõikidest teistest ja sillutab teed läbi ajastute ja erinevate maailmaruumide.

Sellel hingeseminaril saad osaleda vaid sertifitseeritud juhendaja juures või online- sertifitseeritud veebiõpetajaga, kui oled läbinud eeltingimused. Koolitus toimub eesti keeles.

EELTINGIMUSED: Basic DNA, Advanced DNA ja Dig Deeper kursuste läbimine. Kui Sul puudub mõni neist eeltingimustest, siis ära jäta osalemata, vaid kirjuta juhendajale.

Kursust juhendab Amaryllis.

Koolitus toimub Online õppegrupis kahel päeval, L ja P kell 10:00-17:00.

Registreerumine ja lisainfo allpool.

Similar Posts