|

Infoloengu küsimused on oodatud

Tere, armsad teadlikud Loojad ja muidu huvilised

Mitmete isikute poolt pöördutud palvete ja küsimiste alusel  – oleme valmistamas ette info- ja uudisteloengut käesoleva aasta kohta, praegu toimuva kohta nii galaktiliselt kui ka Maa  tasandil. Ka sellest, mis hetkel ümberringi toimumas on. Kuidas paremini iseendaga toime tulla, mis muudatused on kaasa toonud möödunud aasta kvanthüppe käivitumisest alates. Ja muu oluline. Peamiselt käsitlen hingearengu teemat.

Kui oled tundnud rahutust või ärevust või on tekkinud olulised aktuaalsed määravad küsimused oma hingearengu teel, palun saada oma konkreetne küsimus emailile:kirjastus.blessed@gmail.com “, pealkirjaga “INFOLOENGU KÜSIMUS” kuni 01.aprillini 2021.

Oluline teave: Loeng saab olema tasuta, kuid ei tule avalik ega siin blogis jagamiseks, vaid saadame vaatamise lingi neile soovijatele, kes on liitunud kinnise meililistiga (uudiskirjaga) valguslapsed.com lehel. Uudiskirjaga saad liituda oma meiliga siin lehel: https://valguslapsed.us10.list-manage.com/subscribe?u=cc9922fda462e5325b8ba71db&id=1f3490ab21

Palun pane tähele, et saadaksid küsimuse õigele emailile. Muidu me ei saa seda kätte.

Kui saabub väga palju küsimusi, siis sorteerime kõige olulisemad ja aktuaalsemad välja.

Rahulikku kevade saabumist kõigile!

Adeline Amaryllis

Similar Posts