Skip links

Inimese energeetika mõjust ümbritsevale tehnikale

Inimese energeetika mõju ümbritsevale tehnikale ja seadmetele…

Lühidalt lugusid elust enesest…

Kui inimene liigub nn vaimsuse teele ja hakkab enda tõelise olemusega seotud protsessidega tegelema, mis toovad tulemusena kaasa energiavälja puhastamise ja võimenduse, kirgastumise ja veelgi rohkem helendumise, siis paljud teist, kes endaga tegelema on hakanud, võivad olla märganud, et sellistes protsessides liikumine hakkab mõju avaldama mitte ainult ümbritsevatele elusorganismidele, vaid ka tehnoloogiale ja seadmetele, mida igapäevaselt kasutatakse. Näiteks elektroonika võib käituda imelikult või lausa lakata töötamast. Arvutid, nutiseadmed ja isegi käekellad, võivad ilmutada kummalist käitumist või üldse rikki minna.

Siinkohal pole mõtet süüdistada tootjat… Vaid teadkem, et mis iganes protsessides sa oled, see on hakanud toimima ja mõju avaldama. Oled teinud edusamme…

Mulle meenuvad ühe väga range õpetaja sõnad, kes enne programmi alustamist käskis alati isegi käekellad käest ära võtta ja mitme meetri raadiusesse ära viia.
Tegemist polnud niisama ohutusabinõuga.. ta ei tahtnud, et tema kursuse ajal inimeste seadmed rikki läheksid.

Lugu elust enesest.
Öeldakse, et mida suurematesse loomistesse ja kõrgemate loomistasanditega inimene liitub ja teda kaasatakse Kõrgema teadvuse poolt, seda rohkem talle ka antakse ning avatakse. See puudutab nii võimete avamist, võimekuse ja potentsiaali veelgi rohkemat avardamist ja ka energiavälja veelgi rohkemat võimendamist. Kõik selleks, et ta saaks oma missiooni läbi viia ja end veelgi teadlikumalt rakendada, kuid ka agressiivsete ja ründavate energiate eest kaitstumalt hoida.

Olen siin viimastel kuudel tegelenud ühe naisterahvaga ja tema energia(te)ga ja katsetanud teatud meetodeid eneseavardamisel. Hiljuti meie kokkusaamisel juhtus üks kentsakas lugu, mis ilmestab inimese elektromagnetvälja võimendunud mõju ümbritsevale tehnikale.
Tegime ühe edasijõudnute protsessi läbi temaga, mille tulemusena tema energiavälju võimendus ja laienes. See toimus instantselt. Naine oli aga võtnud pahaaimamatult mediteerimistuppa kaasa oma sülearvuti koti, kus viisime protsesse läbi. Kotis oli pisikene ridikül, kus olid üheskoos 4 kaasaskantavat kõvaketast rohke materjaliga ning 8-9 mälupulka küll muusikaga ja erinevate failidega. Mälupulgad olid erinevat tüüpi ja ka kõvakettad. Peale seda protsessi pidi naisterahvas näitama materjale oma andmekandjatelt, püüdis ühendada küll ühe ja teise kõvaketta arvutiga. Selgus, et kõik kõvakettad olid “surnud”. (Ingl k nimetatakse seda kui “dead card” ehk siis andmekandja ei hakka isegi häält tegema ja arvuti ei tuvasta teda ära.) Järjest kontrollisime kõik kõvakettad üle ja kõik olid rikkis, tuvastamatud, arvuti ei teinud väljagi. Ta hakkas šokeerunult mälupulkasid kontrollima järjest. Kõik mälupulgad olid hetkega muutunud prügikastikaubaks. Need ei töötanud enam. Kaasasime eksperimendi huvides veel teise ja kolmanda arvuti ja ta testis neid ka teistes arvutites. Ja tulemus sama. Kõik olid rikkis. Tal tekkis nii suur huvi, et hakkas asja ajama ja püüab teada saada, kas ka failid said hetkega pühitud ja kustutatud. Eks siis näis.

Kuid mis juhtus? Tema bioenergeetika ja elektomagnetväli olid võimendunud ja nagu lööklainena seadmd rikkunud. Inimese ümber on loomulik, tema kehaga seotud torsiooniväli, elektromagnetväli, mille võimsus sõltub küll tervisest, küll enda energiate puhtusest ja veel mitmest tingimusest. Kui inimene endaga vaimselt tegelema hakkab, siis sellised kentsakad olukorrad nagu tehnikaseadmete (sh uute seadmete) selgitamatu ja ootamatu vigurdamine,häiretega töötamine või üldse rikkiminek, hakkavad küllaltki sagedasti aset leidma. Mõne inimese jaoks on see nii loomulik, et ta enam ei üllatugi ja võtab asja huumoriga. Minu tutvusingkonnas on üks võimekas ülitajur neiu, kelle ringiliikumisel hakkavad laste elektroonsed mänguasjad ise mängima, reageerima, telekas sähvima ja veel igasugu diskot ruumis juhtuma ning isegi prilliklaasid on tal mõranenud kandmise ajal.

Nii palju siis inimese elektromagnetväljast , selle võnkesageduse tõstmisest ja tehnika käitumisest selle tulemusena.

Ehk siis teisisõnu… Elektrooniga ja seadmed kiirgavad meile teatud kiirgust ning mõjutavad meie keha. Kuid ka inimkeha kiirgub oma energiat ning mõjutab tehnikat ja seadmeid vastu… 🙂 Energeetiline mõjutegur on kahepoolne.

Rõõmu ja valgust teile igasse päeva, armsad!

Amaryllis