|

Inimese kaitse, puutumatus.

Inimese meelestatus ja häälestatus määravad ära selle, kui ligipääsetav inimene on, mis energiad teda mõjutada saavad ja kas ja kes teda üldse mõjutada saab.

Inimese kaitse ja puutumatus sõltub tema seisundist ( erinevad seisundid mõjutavad energiate võnget) ja kehaseisundist, sest kui keha on hästi rusutud ja allasurutud ( nii kui keha väsib ja on eluenergiast tühi), tulevad süsteemijõud ligi. Valitsevad jõud on väga teadlikud, et inimese kehatasandit liigselt kurnates ta langeb sageduses ning ta on koheselt ligipääsetav. Inimene on seotud otsapidi kehaga, mis tähendab, et kui keha suruda täielikult kasti, siis seal ei saa enam olla nii kõrge sagedusega ankurdunud Vaim. Vaim hakkab eemalduma, distantseeruma.

Paljud vaimsed kanalid räägivad tähtsusest olla kõrgenergeetilises seisus, kuid ei õpeta keha toetama olemasolevas keskkonnas, mis on selle kõrgsagedusliku seisundi hoidmise baasaluseid. Keha tahab rahu, puhkust, vaikust, stabiilsust, meelerahu ja olemist- siis saab olla kohal Vaimu tegelik olemus (hästi helendav Vaimu valgus, mis integreerub inimeste rakkudesse, mis on vastsündinutel olemas – nad on nii sügavas delta seisundis, et neid üldse ei puuduta mis ümberringi toimub. Vastsündinud on kõige ehedam näide Vaimus olemisest).

(Loe lähemalt ka raamatust “Intuitiivsed uue ajastu lapsed”, mis mõju tekib ülitundlikel lastel tema potentsiaalile, kui nende kodu ja ümbritsev keskkond ning kokkupuude inimestega surub ja lämmatab teda. )

Inimese Suur Looja energia saab ühenduda just sellise kehaga (rakutasandiga), mis on puhanud, (meele)vaikuses, (mõtte)rahus ja stabiilsuses. Veelkord: keha energiat on vaja hoida. Kehale on vaja anda puhkust ning muremõtete osas tuleb end kontrollida.


Põhjalikumalt saab kuulata Amaryllise maikuu edasijõudnute infoloengust:

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Intuitiivsed uue ajastu lapsed teos:

http://valguslapsed.com/toode/intuitiivsed-uue-ajastu-lapsed-praktiline-nouanderaamat/


Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

Similar Posts