| |

Jälle need “hallid” …

Kui Sind tülitavad erinevad maavälised… Ehk jälle need “hallid”.

Peale oma esimese lapse sündi hakkasin ma kogu maailma tajuma ja nägema teisiti. Ülitundliku lapse raseduskandlusega ja sündimisega muutus ka minu oma tundlikkus.

Üheks osaks sellest muutusest sai ka see, et põhimõteliselt üleöö hakkasin ma hoomama ja nägema, kui palju erinevaid maaväliseid on me ümber. Julgen kirjutada oma kogemusest, kuna minule on mitmed naised ja emad samu, identseid asju jaganud. Minu sõnum on – olge kartmatud ja teage enda jõudu.

Inimene on väga paljudele tulnukarassidele üks lemmik sihtobjekt, keda külastada, uurida, katseid teha, koostööle või alluvusse sundida. Inimene on kooslus kõikidest Universumi olemusvormidest ja energiatest – ta on täiuslik vorm. Ma tänan kõiki kõrgematest tsivilisatsioonidest pärit tähelasi, sest nad on tulnud meid aitama. Kui sisimas olen ma tänulik just nii nagu ma olen, ei ihalda ühtegi maavälist eluvormi ning oman tänulikkust Inimeseks olemise suhtes. Peale seda, kui mu väike tütar pajatas mulle inimese võimetest, lausudes muuseas: “Kõik võimed, mis on olemas maavälistel, on olemas ka Inimesel. Kuid kõiki võimeid, mis on Inimesel, ei ole erinevatel maavälistel. Ema, sa nägid ühte maavälist rassi, kes oma suuga tegi imelikku morselaadset heli ja kogu maailmaruum ümber tardus ja aeg jäi seisma. Kogu liikumine ruumis jäi seisma. Sina suudad ka nii. Ja sa suudad kõike, mida oskavad kõik ilmaruumi olendid kokku. ”
Sellepärast ma olengi tänulik, et ma olen kehastunud Inimeseks, mitte pole mõne maavälise energia esindaja. Mul on õigus kõike vabalt ja piiramatult luua, oma võimeid järk-järgult kasutada ja arendada. Ja mind pole geneetiliselt muundatud hallide poolt, kui ma ema kõhus olin. Viimast on palju tehtud minu põlvkonna noortega, enne kui nad siia ilma sündisid.

Kui võtsin selle teadmise omale eesmärgiks, avanes minu ees palju uskumatut ja ennenägematut, mida polnud enne selles kehas kunagi suutnud teha.
Kuid paraku , Inimesed, kes enda vaimse arendamisega intensiivselt tegelevad, on ka pidevalt erinevate jõudude jälgimise all. Tahaksin teilegi, kes huvi tunnevad oma võimeid kasutada, õpetada ühte koma teist, mille olen ise selgeks saanud, kui praegu jutustan oma viimasest kohtumisest hallidega.

Need vanad tuttavad hallid. Tüütud, kuid järjepidevad, kes oma üksluise ja ettearvatava saabumisega iga kord mind juba koomiliselt naerma ajavad. Sest nad ei suuda midagi uut välja mõelda. Neil puudub loovuse faktor. Nad hakkasid mind külastama järjepidevalt, nii tihti lausa, et ma ei jõua kokku lugeda neid kordi. Tean, et nad teevad kindlalt koostööd ühe Hiina organisatsiooniga ning siis teeb üks teine teatud hallide kooslus koostööd ka USAga. Baasid, kus liiguvad nii tulnukad, inimesed, aga ka hübriidid üheskoos. Baas, kuhu vangistatakse püsivalt inimesi, aga kuhu aegajalt üritatakse ka “külalisvange” võtta. Baas, kus ma olen korduvalt (astraalselt) kogu oma teadlikkuse ja olemisega ringi käinud, olnud detailselt tunnistajaks nii mitmetel sündmustel, protseduuridel, juhtumitel…

Paar ööd tagasi olid nad jälle platsis. Ma ei olnud jõudnud veel uinudagi, lebasin voodis ja sättisin lapsi enda ümber magama, kui algas tuttav kohin, heli. See on selline hoopis teistsugune heli, meenutab kas ultra-või infraheli, mis paneb kõrvad kohisema.
Tihti ilmub nende saabumisega akna alla valgussõõr, sest puude kohal hõljub nende masin. Valgust kumas tuppa.
Kuna mul on vasktraat ümber voodi tõmmatud, siis nad voodist mind otse kätte ei saa, aga nad astuvad ise tavaliselt voodi ja akna vahele või tihti seisavad akna taha ja vaatavad uudistavalt sisse. Ja siis algab tuttav tunne – lülitatakse sisse see vaakumi moodi tõmbav seadeldis. Seda on imelik kirjeldada, sest ta tõmbab nagu suur magnet või tolmuimeja, aga ta pole muidugi tolmuimeja. Otsin lihtsalt sõnu, et täpsemini kirjeldada. See on justkui suur vaakum, mis lihtsalt ühte konkreetset sihtobjekti suudab liigutada. Selle tõmbamismehhanismiga on mind korduvalt voodist välja tõmmatid, on tekki pealt ära tõmmatud, kunagi varem, kui end kaitsta ei osanud, said nad ka mind kaasa võetud.

Tundsin, kuidas tekk hakkab pealt nihkuma. Lebasin selili ja tundsin, kuidas vasak puus hakkab kerkima nurga all. Vasak õlg üheskoos, umbes nagu jõukangiga üritati ühte kehapoolt tõsta. Olin juba pooleldi voodi kohal kerkinud.
Kuna ma olin hiljuti omandanud selgelt ühe võimsa tehnika, mis maavälistele korralikult vastu lajatab, olin põnevil, et nüüd kohe saangi neile demonstreerida.
Mõtlesin võidukalt: ” Ise tulite norima, nüüd saate tunda mu tõelist väge”. Hallid ja veel mitmed rassid on nii tihti olnud tülikad külastajad, et kohe kibelesin nüüd seda tehnikat rakendama.
Võtsin end kokku, kuid ma ei jõudnud isegi kaheni lugeda! Langesin kohe tagasi voodisse oma kohapeale, õues ja toas kostus vaid imelik heli, umbes nagu oleks kogu kõrgpingevool ühe korraga välja lülitatud, justkui nagu täielik elektrikatkestus. Sain aru, et nad ei osanud sellist lööki oodata. Kuna kõik toimus nii kiiresti, tulemuslikult ja hetkegi kaotama, siis kuulsin vaid, kuidas mu lapsed läbi une korraga südamest naerma hakkasid. Mõlemad samal ajal ja ühtemoodi lustakalt. Nad olid kõike toimuvat toas astraalis jälginud ning neid ajas naerma minu kui ema tegutsemine, kuidas ma käed sügeledes piltlikult öeldes neile peale lendasin.

Ma olen seni valinud väga, kellele sedalaadi kogemusi jagada. Kuid kuna järjest rohken inimesi kirjutavad ja kirjutavad samade muredega, siis on aeg asjast valjemalt rääkida. Tahan öelda neile, kellel tülikate olemusvormidega tegemist – te pole üksi, teid on veel ning ON LAHENDUSI, kuidas ülimalt efektiivselt end maksma panna!”

***

Kuna nii palju küsitakse samu tüüpküsimusi ning igale ühele on keerukas individuaalselt vastata, siis on plaanid meil korraldada vastav loenguseeria.
Ema, kes jagas oma maaväliste kogemust, kes on ka ise kahe uue ajastu lapse vanem, on viimase 4 aasta jooksul eriti intensiivselt omandanud mitmeid teadmisi ja kogemusi uue ajastu laste teemal. Ta räägib kõigest, mida on teada saanud erinevatel kohtumistel meistritega, ka maavälistega, uusimate laste hingedega, mida on teada saanud ka teadliku raseduse, lapseootuse ja nende võimekate laste ülekasvatamise kohta.

Kogu info jooksvalt üleval kodulehel sündmuste rubriigis siin: https://maailmaruum.com/urituste-ajakava/

Tundlikud ja üldsusele vähemtundlikud teemad leiavad kajastust siin kodulehel.

Rohkem infot õigepea!

No automatic alt text available.

Foto: Pixabay

Similar Posts