| |

Keha bioloogiline vanus, rakkude ja kudede regeneratsioon.

Igal inimesel, isegi kui nende passivanus on sama, on tegelikult rakutasandil (kehatasandil) erinev bioloogiline vanus.
Üks olulistest teguritest, mis mõjutab meie kehakudede vananemist ja läbipõlemist, on kindlasti keskkond ja elustiil.
Kuid mitte ainult. Ka inimese sisemine häälestus, tema DNA ruumis olevad juhtprogrammid, mis on epigeneetilisel viisil päritud, on äärmiselt olulise mõjuga inimese vananemise protsessis. Meie esivanematelt päritud geneetiline kood määrab ära selle, kui kiiresti me hallineme, kuidas meie naha elastsus ja rakkude vananemine ajaga muutub.

Selleks, et toetada enda keharakkude uuenemist, taastumist ja regeneratsiooni DNA tasandil rakutuumas, olen loonud uue alateavuse subliminaalide helifaili. See muusikaline audiofail, kuhu on tasutaks sisse loetud ligi 100 kõrvale kuulmatut salasõnumit, on suunatud just peamiselt ja ainult keharakkude noorenemisele, kehakudede täielikule uuenemisele järk-järgult, keharakkude taastumise aktiveerimisele, närvisüsteemi taastamise taotlustele ja käivitamisele, hormonaalsüsteemi taastamisele, organite ja nahakudede taastamisele ja regeneratsioonile.

See audiofail on meeldiv ja kerge kuulamine kõigile, kes oma toimetuste käigus soovivad alateadvuse süvatasandil muuta enda sisemist häälestust, mis puudutab nende kehakudede iseeneslikku taastumise võimekust ja keharakkude noorenemist.

Audiofaili saad soetada endale püsivalt alatiseks kasutuseks läbi e-poe, taskukohase hinnaga.

Aitäh ka neile, kes on toetanud meie seniseid tegemisi läbi oma ostude.

Rahulikku kuulamist ja et Sinu keha alati nooruslik, toetatud terve häälestusega ning kiirelt isetaastuv oleks!

Uus subliminaalide helifail on soetatav e- poest siit lingilt:

https://valguslapsed.com/toode/10-nooruslikkus-keha-noorenemine-ja-regeneratsioon-alateadvuse-subliminaalid-60-min-audiofail/

Amaryllis

Similar Posts