[vc_row][vc_column][gem_youtube video_id=”s_MFhxNugc4″][vc_column_text]Raamatukaupluste lettidele on jõudnud “Valguslapse ema päevik” meister Amaryllise sulest, mis räägib kõige kõige uuema energiaga lastest – vertikaallastest ja meisterlastest ning kogu uue maailma saagast, mis ulatub suures mahus eeterlike olendite maailma. Analoogset teost antud valdkonnas ei ole ei Eestis ega kuskil mujal maailmas seni ilmunud.

Kõik, kes on seni raamatu demoversiooni enne ametlikku ilmumist lugenud, on kinnitanud, et tegemist on ääretult põneva teosega, mis haarab lugejad täiesti omaette maailmasse. Mõni lugeja ei ole suutnud uskuda, et kirjeldatud paranormaalsed kogemused reaalelulised on, kuid teise jaoks on need jälle samuti igapäevased nähtused.

Kõik lood, mis on teoses kirjeldatud, on päriselt juhtunud sündmused. Tegemist on jutustusega, mis on ilmunud ühe võimetega lapsi kasvatava ema kirjasulest, kes on aeg-ajalt oma lugusid ka meie (valguslapsed.com) lehele jaganud.

“Valguslapse ema päevik” on teos, mis kirjeldab noore ema totaalset transformatsiooni ja ärkamist kogu lapseootuse vältel ning peale lapse ilmaletoomist, mille järgselt tal käbinääre ootamatult aktiveerus ning kogu eeterlik maailm ta pilge eest kardinad heitis.

Kuna nähtamatu muutus nähtavaks, siis kohe peale aktiveerumist algasid tal tohutud võitlused tumedate jõududega iseenda ning laste kaitsemise ja arendamise eesmärgil, õppides üsna kiirelt energiatöö, kanaldamise ja selgelttunnetamise selgeks. See teos on kirjeldus tema isiklikust teekonnast, mis algas lapseootuse ajal- teadmatu algajana kuni reaalselt meistriks saamiseni.

Kaitsetehnikatest ja meetoditest ning oma võimete arendamisest räägib ta piisavalt põhjalikult ning veendunult, et anda igale lugejale edasi mingisugune avardav teave, et iseenda elu paremaks muuta. Räägib ka palju tumedate jõudude tegelikust olemusest, Inimese tegelikust olemusest Maal ning kogu suurest pildist, mis siin ilmas toimub.

Väga huvitav ja kasulik teos kõigile, kes soovivad inspiratsiooni ammutada uue ajastu teemadel, keda huvitab paranormaalsus, laste kasvatamine nende võimeid toetades ja arendades, iseenda võimete arendamine, kogu maaväliste temaatika ja kokkupuuted, iseenda jõu tundma õppimine.

Teos on jaotatud kolme ossa.

I OSA: räägib teadlikust lapseootusest, palju keskendutakse (aura) transformatsioonile ja tunnustele, mida peaks ema endas tähele panema, kui ta perre on sündimas ultrakõrgest sagedusest valguslaps. Kuidas käituda ja mida oodata, milleks olla valmis sellise lapse sünniks? I on üles ehitatud nii, et välja loetleda võimalikult palju märke, mis avalduvad pereliikmetes, (näiteks emas, lapsekandjas), kui oodatakse ülikõrgest sagedusest valgusolendi saabumist perre.

II OSA: keskendub kogu nähtamatu maailma kokkupuutele, paralleelreaalsustele, ohtudele, tumedatele jõududele, heledatele jõududele, astraalrännakutele, kehavälistele kogemustele, maavälistele eluvormidele, kokkupuudetele erinevate olemusvormidega ning iseenese jõu proovile panemisele.

III OSA : on puhtad kanaldused kõige enamlevinumate teemadega (Miks katkevad rasedused (energeetilised põhjused)? Kuidas käituda, kui ollakse erinevate jõudude või maaväliste orbiidis ning on vaja end kaitsta ja palju muud.

On loomulikul viisil kujunenud nii, et teose loomisele on Kõiksuse soovil andnud väga suure panuse ka üks tuntud teadjanaine-selgeltnägija Eestist ning mitmed vaimolendid ja toetajad eeterlikust, kui ka füüsilisest maailmast.

Tegemist on väga avardava suurprojektiga, kus räägitakse asjadest otse ja varjamata.

Mõeldud väga avatud lugejatele.

Teose autor sõnab ise nii: “Panin oma loo kirja selleks, et kõik lugejad, kellel on kasvõi üksainus kogemus, tunneks ära iseend selles raamatus ning saaks teadlikumaks”.

Mõtled, kas see teos on Sinule ? Jah, kui Sa soovid vastuseid:

Mis toimub inimestega unenägude ja magamise ajal?
Millised on paralleelreaalsuste ohud?
Miks ei ole veel ikka kuldajastu täielikult kohal Maal? Kes seda pidurdab?
Mida tähendab unenäotasandil programmeerimine?
Mida tähendab tegelikult astraalrännak ja kehaväline kogemus?
Mida teevad inimestega erinevad maavälised siin Maal?
Miks võimetega lapsi segatakse ja kiusatakse energeetiliselt?
Miks ja kellele on kasulik, et inimestel on mälu kadunud peale siia kehastumist?
Kuidas arendada enda võimeid?
Kuidas kaitsta end energeetiliselt?
Miks katkevad rasedused (energeetilisest aspektist)?
Kuidas siseneda lapse unenäkku?
Kuidas rännata ajas?
Kes on paratöötajad ehk astraaltöötajad ja mida nad tahavad?
Mida tähendab ülevõtmine ja mindcontrol?
Mis vahe on astraalrännakul ja kehavälisel kogemusel…
…. palju palju muud…

Teos on väga mahukas ning sisukas (376 lk), täis tuubitud informatsiooni, kust peaks igaüks vajalikke vastuseid leidma. Demo versiooniga ja sisukorraga on võimalik tutvuda raamatukaupluste kodulehel.

***

Teosele on peatselt ilmumas järg “Valguslapse ema päevik. Kooskasvamine”, kus autor keskendub rohkem ülivõimetega lastega kooskasvamisele, jutustab ka suurest võimsatest valgusolenditest meie ümber, lisaks lustakad lood uue ajastu laste mängulisest võimetekasutusest ning kirjeldab lugusid sellest, kuhu viisid tema puutumatuse otsingud ja võimete arendamise sihid välja.

Teose autor nõustab ja konsulteerib peresid, lapsevanemaid,lapsi ning noori (kes planeerivad pere)järgemööda aastast 2014 eraviisiliselt ja konfidentsiaalselt. Temaga saab ühendust läbi kirjastuse (kontaktid leitavad teose lõpust).

NB ! Teeme kirjastusega koostööd ning meil on võimalus müüa läbi käesoleva kodulehe antud teost väheke soodsama hinnaga kui kaupluste jaemüügis. Kiika lehele, peatselt saabub ka vastav ostuinfo soovijatele!

Tänan Sind, et oled valinud teadlikuks saamise tee !

Maya[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]