KKKV – Korduvalt Küsitud Küsimused Vastatult

1. Kas raamatul “Valguslapse ema päevik 1” on tulemas kordustrükki? Ei ole paraku enam.
2. Kas raamatul “Valguslapse ema päevik 2” on tulemas kordustrükki? Ei ole paraku enam.
3. Kas intuitsioonitreenimise kaarte on veel tulemas? Kogu info kaartide uue partii kohta (kas tuleb, millal) saab kajastatud läbi uudiskirja ja kodulehel.
4. Kas 2022 aastal toimub teetatervendamise kursuseid Amaryllise poolt? Jah, loe lähemalt teetakursused.ee
5. Kas Amaryllis teeb eravastuvõtte? Väga üksikuid erandeid on võtnud vastu.
6. Kas teil on ladu/kontorit, kuhu tootele järgi tulla? Ei ole paraku, kuna me ei ole nii aktiivne tegutsev kirjastus. Elu on näidanud, et inimesed hoiavad 2,90 eur saatmiskulu pealt oma aega ja kütusekulu rohkem kokku, kui oma autoga ja oma ajast kuhugi kaubale järgi sõitma hakata 🙂
7. Mul on kiire küsimus tellimuse kohta / Toode on kaduma läinud / Tellisin toote, aga see pole mingil põhjusel minuni jõudnud ? Kui Sul on kiire küsimus tellimuse kohta, siis rubriigist Kontaktid leiad kontakttelefonid.
8. Soovin edastada oma kirja Amaryllisele lugemiseks. Kuidas seda teha saaksin? Suurte kirjade mahu tõttu kogume 1 x kuus pöördumised kokku ning edastame Amaryllisele lugemiseks. Vastavalt võimalusele kajastame aktuaalsemaid teemasid kas blogis (anonüümselt), loengutes või artiklites. Paraku on selge, et väga keerukatele teemadele ei saa paraku ühe lausega vastata, möödaminnes ega kontekstiväliselt vastata. Seega niikaua, kuni ei toimu eravastuvõtte, kajastame teile olulisi teemasid kodulehel www.valguslapsed.com ning Facebookis: Tähevalgus.Valguslapsed
9. Kas välismaale saab tellida? Jah, ikka saab. Täpsustage oma ostusoov e-maili teel palun, kus palume täpseid andmeid välismaale saatmiseks. Kontaktid leiad rubriigist Kontaktid.
10. Kas Amaryllis võiks osaleda meil külalisesinejana/ intervjuul/saates vmt? On esinenud vastavalt hoolikale sõelale. Palun saatke oma ettepanek meile kirjalikult, et saaksime teiega ühendust võtta. Kontaktid leiate rubriigist Kontaktid. Üritustel osalemisega seoses on kujunenud välja nii-nimetatud hea tava kokkulepped ja reeglid. Näiteks ei ole lubatud Amaryllise üritusi video- ega audiojäädvustada (v.a. kui autor ei ütle teisiti). Varasemate väljakujunenud tavade ja tingimustega saate tutvuda siin lehel.