Kõige suurem patt on tegutsematus. Muutused – need vajavad elluviimist .Kuid elluviimine – see tähendab osavõttu.

Kõige suurem patt on tegutsematus. Igasugused muutused on vaja ELLU VIIA. Ellu viimine tähendab osavõttu!

Jagan vahelduseks asisemat teavet. Maailmakuulsad tippteadlased on saabunud Eestisse, et jagada teavet elektromagnetväljade ja 5G tehnoloogia mõjude üle.  Plussid-miinused, head- vead, pros-cons… Kohustuslik temaatika praeguse inimtsivilisatsiooni ajal igale kosmopoliidile!

Tänasest kuni kolmapäevani, st. 3.-5.juunini toimub Eestis elektromagnetväljade mõjude teemal arutelud. Mina kavatsen neil üritustel silma peal hoida ja soovitan sinul ka. Kui sa pere ja laste kõrvalt ei saa kohale minna, siis vaata loenguid järele internetist!

Eestisse on saabunud tippteadlased, kes avaldavad arvamust ning peavad loenguid igal päeval kindlal kellaajal. Hoia sündmustel silma peal, võta osa ja kuula oma kõrvaga, mida jagatakse!  (v.t. allpool olevat linki ürituste kavast!)

 Kes on hoidnud silma peal 5G tehnoloogia aruteludel ning otsinud lisainfot, siis 5G teemade kohta on homme toimumas homme riigikogus ka arutelule suunatud istung.

Olen uurinud ise tehnoloogilise kiirguse mõju inimesele, sealhulgas empaatidele ja ülitundlikele inimestele.  Meeltesegadus, meeleolukõikumised (üks päev ülihea  olla ,teine päev inimene tohutus depressiivsuses jne) on ainult vähesed näited… Ma ei hakka endast rääkimagi, ma pean oma kodus isegi wifi-ruuteri ööseks välja lülitama, et pea ja ajukeskused korralikult öösel välja puhata saaksid, et hommikul ärgates ikka päriselt ka keha puhanud oleks… ja et ka lapsed saaksid öösel rahulikult magada ilma ärevuseta… Täna ei aruta ma siin sellest, kas on hea üle-eestilist kiiret internetti nautida või mitte või võiks 5G piirnorme ületavaid kiirgusdoose vähendada… Lihtsalt panen südamele – hoia end ise kursis teemaga. Iga riiklikul tasandil toimuva otsusega on vastutus tegelikult kodanikutasandil individuaalne.

Võib-olla paljud teist on juba näinud neid pilte internetis, mis on tehtud 5G katsetuspiirkondades, kus sajad linnuparved surnud lindudega on teedel maas… Linnud ja loomad kaotanud suunataju ja inimestel on meeleoluhäired, peavalud, depressiivsusele suunatud mõtted. Paljud ütlevadki otse, et tegemist on mikrolaineahju kiirgusega, mis lihtsalt vaikselt küpsetab.  Pea meeles: Iga uue tehnoloogilise pilootprojektiga kehtib üks kindel printsiip – käesolev generatsioon on ise elav katselaborialune ning katsetulemused – need ilmnevad meie generatsioonile, see tähendab, meie kehadele ja tervisele, alles aastaid hiljem. Reeglina on siis hilja või on meist juba tehtud haigekassa ja farmaatsiaäri kuldsponsorid.

Kõige suurem patt on tegutsematus. Tuim ükskõikne pealtvaatamine. Kui ükspäev peaks kogu planeet olema saastatud ja inimkond anastatud, siis kuidas võiksime vaadata silma oma järglastele, kes küsivad: „Esivanemad! Teie eluajal võeti need otsused vastu! Miks te ometi siis ei teinud häält? Miks te ei tegutsenud? “ Vaat’, meie olemegi see esivanemate põlvkond. Olen rõhutanud korduvalt, millisel üleminekuajastul me sõna otseses mõttes elame…

Paljud vaimsel maastikul ärganud inimesed ütlevad:  „Ole ainult vaatleja, pealtvaatja“. Mina ütlen nii: „Vaatlejaks me siia ei tulnud. Igasugused muutused siin Maal, mis toovad parema elu ja aitavad meie järeltulijaid prügist, orjusest ja alluvusest välja, on vaja ELLU VIIA“.

Mulle meeldib ühe vanamammi selgeltnägija V. ütlus, kellega aegajalt kokku olen saanud: “Ega me siia Maale ainult sööma, sõnnikut tegema ja surema pole tulnud !”

Aga ellu viimiseks – on vaja sekkuda, on vaja toimida, on vaja tegutseda ! On vaja osaleda! Mitte niisama osaleda, vaid teadlikult osa võtta!

On kasutu olla pealtvaataja, omades häält, kuid seda jätta välja avaldamata. On kasutu olla pealtvaataja, omades elujõulisi käsi, kuid jättes need tegudeks kasutamata. On kasutu olla kehastunud siia ilma, olles pelgalt pealtvaataja, lihtsalt jälgida, kuid muutmata paremuse poole inimkonna kurssi. On kasutu omada mõtlemisvõimelist pead, kuid jättes siiski oma peaga mõtlemata 🙂 ! Sinu kehastus ja elu mängivad suuremat rolli, kui üldse eales arvatagi oskad! Sinu eluliin siin ajastus on tulevikusündmuseid muutev!!!

Lihtsalt kõiges pealtvaataja rolli omades, ilma tegutsemata, võiks küsida: „Miks üldse keha siia Maale raiskama tulime?“ Meie generatsiooni , praeguse tsivilisatsiooni suurim vastutus on viia ellu muutused selleks, et tuua inimkond välja nende maaväliste alluvusest, kes on end   valitsuste taga sisse seadnud, et inimkonda juhtida. Kui paljud julgevad üldse sellist asja välja öelda? Kui paljud julgevad sellist teavet vastu võtta? Et inimestega tehakse katsetusi…

Loengud ja arutelud on teretulnud neile, kes silmaringi soovivad avardada 5G kiirituse osas. Vabandust,  tahtsin öelda „kiirguse“… 🙂 Eriti teretulnud neile inimestele, kes tihti soovivad tõenduspõhiseid ja teaduslikke arvamusliidreid oma arvamuse kujundamisel arvesse võtta. Mina ise arvamusliidreid ei vaja, sest olen tehnoloogiliste kiirguste ja elektromagnetväljade mõju juba uurinud varasemalt, pikalt, intuitiivsel meetodil…

Ükski inimtsivilisatsioon pole veel varem planeedi ajaloo jooksul nii räigete tehnoloogiliste kiirguste keskel elanud! Ja see pole veel tipplagi, mida implementeerida soovitakse…

Ütlen omalt poolt vaid seda, et inimese keha pole mõeldud mikrolaine ahju keskkonnas elamiseks, vaid kärbub kunstliku tehnoloogilise kiirguse tulemusena kordades kiiremini, haigestub kasvajatesse ja vähkidesse. Rasedused katkevad tuvastamatute põhjustega, eriti suurlinnakutes elavatel naistel, sh elujõulistel ja tervetel. Hakkavad toimuma rakutasandil täiesti uued utoopilised muundused, tekivad uued vähiliigid, rakumoonutused, kasvajad. Võid ehk mõelda, et oled ise vastupidav ja sitke, et peaksid vastu kiirgusele, aga lapsed.. meie lastest oleks kahju. Laste keha on vastuvõtlik, eriti ülitundlike laste…

Ja veel infot –  see on nüüd neile, kes on vähe avatuma vaatega. 5G kasutab päris tugevat sagedust…Minimaalselt 21 miljardit hertsi… Jah, miljardit hertsi. Siin pole trükiviga. Selle kohta ei leia sa internetist googeldamismaterjali. Lihtsalt võrdluseks, et ühe väga, VÄGA tugeva vaimse inimese vaimenergia võnkesagedus on 21 miljardit hertsi… (mitte segi ajada füüsilise keha võnkesagedusega, mis materiaalsel tasandil on madalam). Vaimenergia võnkesagedus on väga kõrgvibratsiooniline. Selleks, et allutada tugevad, tuleb minna peale kõige tugevamaga… Praegu inimkond ärkab.. inimeste sagedus tõuseb, inimeste DNA aktiveerub Maa toel… tehnikaga üritatakse järjest tugevamaid mõjutusseadmeid välja mõelda. Nagu ütleb jaapani vanasõna “Väljaulatuv naelapea lüüakse ikka tagasi”.

Kokkuvõtvalt:

3.-5. juunini viibivad Eestis üleilmselt tuntud ja tunnustatud teadlased, kes on aastaid uurinud elektromagnetväljade tervisemõju – Washingtoni Ülikooli emeriitprofessor Martin Pall ning Örebro Ülikooli onkoloogia ja vähiepidemioloogia professor Lennart Hardell. Prof Martin Pall (https://www.kiirgusinfo.ee/martin-palli-tutvustus/) on tuntud oma avastuse poolest, kuidas täpselt mitteioniseeriva kiirguse mõjud organismis tekivad ning miks meie praegu kehtivad piirnormid ei kaitse reaalsete tervisemõjude eest. Selliste kiirguste hulka kuuluvad näiteks mobiili- ja wifikiirgus, nutiseadmete kasutamisel tekkiv kiirgus, samuti elektri- ja magnetväljad.

Ürituse kohta lisainfo:

https://www.facebook.com/events/623147338150137/

Hoia oma tervist! Ja hoia oma laste tervist !

Julget käekäiku Sulle!

Amaryllis

Similar Posts

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.