Lugejate kirjad, mõtted, pöördumised autorile, ka ettepanekud, kogemused ja raamatute või meditatsioonide tagasisided on oodatud:
valguslapsed@gmail.com või kirjastus.blessed@gmail.com

Tellimustega, raamatupoodidega, teoste ja materjalide trükkimistega. saadetiste jälgimisega ning saatmisega, koolituste ja kursustega seotud küsimused on oodatud:
kirjastus.blessed@gmail.com

Kirjastuse Blessed Generations OÜ-ga seotud koostööpakkumised või muud ettepanekud ning küsimused saata kirjastuse e-mailile:
kirjastus.blessed@gmail.com

Raamatupidamine ja arveldamine, saldoseisud, arved ning saatmine välismaale, palun pöörduda:
tigrib.estonia@gmail.com ,Tigrib Estonia OÜ

NB! Adeline V. Amaryllis pakub sprituaalsetel ning enesearenguga seotud teemadel nõustamist ning erakonsultatsiooni (s.h. eriti oodatud on lapseootele jääda soovivad pered, lapseootel perekonnad ning väikelastega pered, kelle teema valdkond on tundlikud uue ajastu lapsed), kuid käesoleval hetkel (suvekuudel) ta konsultatsioone ei tee ning viibib lastega lastehoolduspuhkusel. Vabandame.
Vastuvõttude osas uus info septembri algusest, 2021.

Soovid autoriga kindlasti kohtuda ning tunned, et Sinu teema on väga väga tähtis ja kuidagi peab kohe konsulteerima? Koged ise midagi sarnast, millest autor on jaganud?  Palun kirjuta oma pöördumine valguslapsed@gmail.com või kirjastus.blessed@gmail.com. Autor saab kõik kirjad lugemiseks ca 1-2 x kuus ning vastab erakorralistele ise.

Soovid autoriga kindlasti kohtuda ja sõnu vahetada, kuid otsid võimalust jutule saada? Temaga on võimalik kohtuda ühispraktikatel, meditatsioonidel või kursustel, mis toimuvad jooksvalt. Vaata ja hoia kodulehel silma peal!