| | | | |

Kõrgema teadlikkusega rasedus ja sünd. Esmakordselt tulemas- ETTEVALMISTAV KURSUS ALUSTAB.

Armsad sõbrad, kes te olete korduvalt ja korduvalt kirjutanud, et soovite osaleda teadliku lapseootuse praktikates, loengutel ja kursustel. See aeg on käes!

Olen põhjaliku materjali viimaste aastatega kokku koondanud ning olen valmis sellest nii olulise osa edasi andma. Lisaks praktikad ja hüpnootikad. Mu süda rõõmustab, kui saan anda edasi nii olulist teavet, mis puudutab täiesti avatud võimekusega jumaliku inimese loomist – intuitiivse lapse raseduskandlus ja sünd.

JUMALIKUS LOOMISES ON AVATUD KÕIK KOGU UNIVERSUMI LOOMEPOTENTSIAAL.
Pildi autor Mitchell Monica.

Kaks, kes teineteist leidnud ning endas jumalikkuse leidnud, saavad anda kehastumisvõimaluse ja potentsiaali veelgi täiuslikumale, jumalikule loomisele. Jumaliku inimese sünnile. Reaaleluliselt peegeldub see avatud võimekusega lapse sünnis, kelle DNA 12 ahelat on aktiveeritud ning võimed on lahti. Lapsel on aktiveeritud Püha Meistritasand ja Püha Vaimu tasand. Kõigest kuuled loengus… räägin fantastilisi, reaalselt juhtunud lugusid.

Olen väga hästi teadlik, missuguseid lapseootuseks ettevalmistavaid kursuseid ümberringi turul on. Kuid ma ei tea ühtegi kursust, mis alustaks viljastumiseelseajaga. Ma ei tea ühtegi kursust, mis keskenduks inimese Vaimu ja Hinge olemusele ning käsitleks ka energeetilise ettevalmistuse aspekti. Miks see on nii oluline? Need hingelised ja energeetilised mustrid, mida endas kanname, määravad ära reaalelu kulgemise ja loomise.
Olen loonud kursuse, millest nii suur osa materjalist on puhtalt kanaldatud ja vastu võetud. Alati, kui hakkan rääkima lapseootusest ja teadlikust sünnitusest, ma muutun, aktiveerun ja hakkan teistmoodi vibreerima ja helenduma. Miks muutun? Sest mu Vaim reageerib, tuleb kohale, loob kohe ühenduse infovõrgustikuga. Naiste (ja meeste) teadlikkuse suurendamine jumaliku inimese loomisel on üks minu neljast raudsest missioonist. Miks nii? Miks ma tegelen sünnituste ja rasedustega? Sellest müstilisest loost, mis ulatub minu tuhandete aastate tagustesse kehastusse, ma räägin loengul.

Naine on nagu Püha Elu allikas, kes muutub lapsekandmise ajal valgusolendi kehastajaks.

Naine kannab endas TERVET UNIVERSUMI potentsiaali, kui ta oskab seda potentsiaali teadlikult enda loomisesse suunata.

Keskendun põhiliselt just loomuliku viljastumise ja loomuliku sünnituse temaatikale. See on minu pärusmaa. Mul on imelisi imelisi näiteid, mis toon inspiratsiooniks teie ette…

Loe täpsemat infot SÜNDMUSTE AJAKAVA ALT: http://valguslapsed.com/urituste-ajakava/

Similar Posts