| | | |

Kõrgema teadlikkusega raseduse ja sünnituse kursuse I ja II moodul järelvaadatavad.

KÕRGEMA TEADLIKKUSEGA RASEDUS JA SÜND.

See teadaanne on neile, kes plaanivad perelisa ning ei saanud osaleda 08.08.2020 toimunud “Kõrgema teadlikkusega rasedus ja sünd” kursuse I ja II moodulil.

Uue inimese sünd ei alga mitte viljastumise hetkel ega ka sünni hetkel, vaid algab hetkel, mil vanemad oma unistavates mõtetes võtavad otsuse luua uus elu. Sealjuures eriti olulised loomised saab teha teadlikul viisil enneplaneeritavat viljastumist, mil embrüo pole veel loodud, lapse DNA pole veel lukustunud ning keha omadused pole veel lukku läinud.

Olen täheldanud intuitiivsete lastega peredes, täpsemalt nende vanemates (vähemalt ühes vanemas), teatud sarnasusi. Peredes, kuhu on sündinud eriliselt intuitiivsed lapsed, on vanemad kogenud mingeid sarnaseid mõttemustreid või loomisemustreid oma tulevase lapse ootuse ja omadustega ning eluga seoses, mis on mõjutanud lapse olemust juba enne viljastumist. Mõni on teinud seda alateadlikult, kuid kes teeb teadlikult, teeb hinnalise kingituse oma tulevasele järeltulijale, kinkides talle oma tugeva tahte, tunde ja igatsusega võimeka ja tugeva terve keha, intuitiivselt avatud meeled ning kõrgema realisatsiooniga elutee.

Vaid need, kes usuvad, et juhused vormivad kogu elu, neile see kursus ei sobi. Need, kes annavad oma otsused ja võimalused ise käest ega võta loomisel initsiatiivi, neil võib usku jääda väheks säärasteks loomisteks.

Ometigi on mul niivõrd mitmeid imelisi näiteid mitmetest väga eriliste uue ajastu laste emadest ja isadest, kes on kandnud enda südames ühtesid ja samu loomisemustreid, et võtta perre vastu ultrakõrgest sagedusest intuitiivne laps.

Kursus sobib neile, kes on lugenud läbi teosed Valguslapse ema päevik (2018), Valguslapse ema päevik 2 (2019) või Intuitiivsed uue ajastu lapsed (2020), sest sedalaadi kursus räägib ka energeetilistest mõjutajatest lapsesaamisega seotult, mida tasuks tähele panna ning millega võiks väga teadlikult tegeleda.

Detailides kursuse sisu ei ole mõistlik ette loetleda, pealkiri peaks ütlema kõik selle valijale.

Saadaval on kahe esimese mooduli videosalvestis ning mõlemal moodulil esitatud praktikad. Kursus on salvestatud põhimõttel “on nagu on” ning kannab eesmärki anda edasi info neile, kel polnud mingil põhjusel võimalik osaleda, kuid kindlasti soovivad enne eelolevat planeeritavat rasestumist tugevad häälestused ja praktikad läbi teha ning üleüldse oma teadlikkust mitme pügala võrra tõsta.

Kellele on kursus mõeldud ?


Kursus on mõeldud neile naistele (ja meestele), kes soovivad perelisa ning on väga avatud tegelema teadliku enesehäälestusega, et anda sündimisvõimalus väga kõrgetest võnkesagedustest pärinevale lapse hingele.

Teisisõnu – kes on avatud vastu võtma oma perre väga intuitiivse ja tundliku lapse. Jah, see on võimalik.

Praegu asub Maa ja inimkond täielikus ülestõusmise ajastus ning kõigil on võrdsed võimalused suurteks loomisteks. Aastal 2020 on Maa liikunud vähemalt kahekordsesse järjestikku kvanthüppesse (väikese vahega) ning praegune veevalaja ajastu ehk intuitsiooni ja ärkamise ajastu on imeline aeg nii nii suurteks võimalusteks, et anda sündimisvõimalus väga, väga erilistele lastele! Kuid siinkohal muidugi tuleb meeles pidada teatud (väga teadlike) loomiste põhimõtteid ning enesehäälestuse tagamaid, mis loovad tulevasele emale vajaliku, betoonkindla platvormi sellise lapse vastuvõtmiseks ning isale vajalikud teadmised lapse sünni toetuseks.

Juhendajaks on Adeline Virve  Amaryllis, teoste “Valguslapse ema päevik”, “Valguslapse ema päevik 2” ja “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” raamatute autor. Kolme imelise intuitiivse lapse ema, kes jagab puhtalt isiklikust kogemustepagasist nõuandeid, kuidas soodustada ja jääda paremini loomulikul viisil lapseootele ning sealjuures tagada platvorm intuitiivse lapse tulekule. Kuidas väga , väga teadlikult häälestada end jumaliku (ehk avatud võimekusega) inimese loomisele. Valguslapse sünnile.

NB! Kursus on täiesti ainulaadne ja unikaalne ning kokku pandud Adeline V. Amaryllise enda praktika, isiklike kogemuste ning kanalduste poolt.

I moodul Viljastumiseelne aeg ehk Kõrgema teadlikkusega energeetiline ja kehaline ettevalmistus. Loenguosa + keha ettevalmistuse ja häälestamise osa.

II moodul: Viljastumise aeg ehk jumalik Elu loomine.  Loenguosa + loomise praktika + häälestumise praktika.
Hiljem kodused ülesanded, tegevuskava harjutamiseks ja praktiseerimiseks.

I moodulil – keskendume üliolulisele ajale, mis toimub enne viljastumist. Võiksime seda nimetada kui neljandaks trimestriks ehk siis pre-‘mestriks. See on üks peamiseim ja põhilisim loomiseaeg, kus lapse geneetika ja DNAkood ei ole veel paigas ning kõik, mida ema ja isa otsustavad ja loovad, saab veel aset leida.

I moodulil – keskendume üliolulisele ajale, mis toimub enne viljastumist. Võiksime seda nimetada kui neljandaks trimestriks ehk siis pre-‘mestriks. See on üks peamiseim ja põhilisim loomiseaeg, kus lapse geneetika ja DNAkood ei ole veel paigas ning kõik, mida ema ja isa otsustavad ja loovad, saab veel aset leida.

Praktika käigus loome ühenduse Vaimuga ja uurime võimalikke tõkkeid, mis võivad olla seni takistanud viljastumist või kui neid pole olnud, siis teeme väga kõrge loomise nii üliteadvuse, kui ka alateadvuse tasandil. Sellest lähemalt kursusel.

II moodulil räägime, mis tähendab jumaliku elu loomine ehk teadlik viljastumine. Mis on suurimad reaalelulised probleemid tänapäeval peredes, mida teadlik paar saab koostööd tehes vältida. Mis on suurimad takistavad tegurid, kuidas neist üle saada ja palju palju muud.

Kursusel kuuled, mis on karma rist (saatuse ja suguvõsa mõistes), mis tähendab, et seni inkarneerusid eludevahelises elus “kinni” olnud hinged, mis tähendab “väljaspoolt süsteemi” kehastuvad hinged, kiikame hingelepingute maailma, kes saab taodelda, kas kõik saavad? Mida tähendab energeetiline häälestus?   

Teeme ülesandeid oma tulevase lapse loomisele keskendudes. Kas kaksikuid saab ette teaodelda? Kuidas juhtida oma keha parimal viisil, et toimuks ladus ja toetatud viljastumine? Missugune on mehe roll lapse loomisel. Missugused mustrid pärandab mees ja naine? Kuidas muutub mehe ja naise DNA ahelate stuktuur ja kuidas toimub energeetiline infovahetus ühise lapseloomise ajal? Ja palju palju muud.

Kursuse juhendaja ei sekku Osaleja isiklikku eluplaani ega Saatusesse, vaid osaleja ise saab olla muutuste läbiviija (praktikate käigus) oma sisemisel tahtel ja otsusel, enda praegustes maistes protsessides.

Praegu on  imeline suurvõimaluste aeg Maal, just praegusel ajastul, kus võib osaks saada niivõrd suurtest loomistest, mille taolist ei tule inimkonnal veel 9000-12 000 aasta jooksul ette. Siia hulka kuulub ka eriliste laste sündimine.

Kursuse ülesehitusest:

Neid kahte esimest moodulit on oodatud kaasa tegema need naised ja mehed, kes soovivad lähiajal pere luua ning soovivad seda teha eriti eriti teadlikult. See moodulite seeria on mõeldud neile, kes soovivad loomulikku viljastumist ning ei pane kätt ette oma võimekusele ja usuvad uue ajastu laste potentsiaali, teisisõnu – võimekate laste sündi. 

NB. Kui Sa juba oled lapseootel, siis see moodul ei kohaldu enam hetkel Sinuga. Vaid palun oota III ja IV mooduli toimumist, mis keskendub teadlikule lapseootusajale (III moodul) ja puhtale, pühale sünnitusele (IV moodul).

Moodulid on üles ehitatud kõrgendatud teadlikkuse kohaselt, mis tähendab, et kogu protsess algab juba enne viljastumist, mis on pea kõige tähtsam aeg üldse lapseloomisega seonduvalt. On huvitav asjaolu, et praegu sünnivad Maale kõrgtsivilisatsioonide esindajad. Väga huvitava rolliga ja staatusega tegelased. Kuid nad soovivad ja jälgivad ühte oma tulevases peres: vastuvõtva pere teadlikkuse taset.

Infoks: Enne kursuse materjalide kaasategemist saadetakse osalejale mapp (ca 40 lk materjali), et tal oleks parem loengu infot kaasa teha, tõsta oma teadlikkust täiendava infoga ning teha enda jaoks märkmeid. Oleks hea, kui mapp saadakse kätte enne, kui alustatakse loengu vaatamist.

Infoks: Loengud on salvestatud kursuse ajal ja need on kvaliteedi ja esitusega, ka saalis viibijate küsimustega põhimõttel: on nagu on. Need ei ole mõeldud massilevitustarbeks, vaid pigem peamise eesmärgiga tagada  neile soovijatele järelvaatamise võimalus, kes mingil põhjusel ei saanud osaleda, kuid ei soovi infost ilma jääda.

Praktikad on uuesti puhtal kujul ümbersalvestatud, kuna audioversioonina kaasatehes segaksid loengusaalis viibivate inimeste helid ja hääled kuulajat.

NB. Praktikate kaasategemiseks on vajalik, et Sinu internet oleks hea kiirusega ning hea streamimis võimalusega ning ei keriks kinni.

Praktikate ja loengute kaasategemiseks varu aega. I mooduli jaoks ca 3,5 tundi kokku. II mooduli jaoks ca 2,5 tundi kokku. Varu ja arvesta endale aega, et keegi Sind ei segaks ning saaksid kindlasti keskendunult kuulata

Soovi korral võtta osa kursusest, palun toimi järgnevalt:

  1. Saada e-kirjale kirjastus.blessed@gmail.com oma vastuskiri sooviga osaleda moodulil. (I ja II moodul toimivad üheskoos), aga kui mingil põhjusel soovid esialgu ainult I moodulit, anna sellest teada.
  2. Oma soovi kinnituseks palun tasu kursusel osalemise tasu (kahe mooduli eest kokku 55eur +55 eurot) järgmistel andmetel:

Blessed Generations OÜ
SWEDBANK EE482200221069260097
Tasakaalupanus: 110 eurot
Selgitusse palun märgi: I ja II MOODUL + osaleja nimi

  1. Palun saada meile oma soovikirjas ka oma andmed, kontakttelefon ja lähim pakiautomaadi asukoht (soovituslikult Smartpost).Pakiautomaadi asukoht on vajalik selleks, et saaksime saata Sulle materjalid.  
  2. Oota materjalide laekumist ning alles nende kättesaamise hetkel alusta I loengu vaatamisega ja seejärel I praktika kaasategemisega.
  3. Võta väike vahepaus ja ning leia aeg ka II loengu vaatamiseks ja II praktika kaasategemiseks.
  4. Kasuta kirjalikke materjale täiendamiseks ning tekkinud küsimuste tekkimiseks.
  5. Anna märku meile, kui oled kursuse läbi teinud. Jaga tagasisidet, kas midagi on jäänud loengu lõppedes täiesti arusaamatuks (teemakohased ja loenguteemaga ühtivad küsimused). Usume ja loodame muidugi ,et saad loengute ja materjali käsitluse käigus kõikidele oma küsimustele vastused.
  6. Kui Sa soovid arvet, siis palun saada meile ka märge selle kohta ning raamatupidaja jooksva kuu lõpus arve.

Osade naistega soovib Amaryllis enne kursust ise rääkida üle ning võtta ühendust, vajadusel veidi vestelda. Selle vajaduse osas vaatab ta jooksvalt ja võtab ise individuaalselt ühendust.

Kauneid loomisehetki igaühe ellu!

Similar Posts