Skip links

Meist

Armas kaasteeline,

Valguslaste kanalis jagavad teiega lugusid kolm lapsevanemat, kes on astunud väga teadlikud sammud enesearengu ja valgustumise teel. Igalühel toimus ärkamine omal moel, omal viisil. Kahe lapsevanema tutvuste leiad alt, kolmas isik soovib jääda anonüümseks, kuid soovib jagada Sinuga lugusid sõltumata tema indiviidist, nimest või olemusest.  Lisaks on meie tiimis tublid abilised, kes hoolitsevad kodulehe toimimise, kirjade vastamise  ning muude haldustoimingute eest.

Meie missioon on tuua lapsevanemateni, noorteni ning lihtsalt huvilisteni avardavat ja valgustavat infot, mis aitaks paremini avarduda ja võtta vastu kogu uue maailmaga kaasnev info, samuti lastest lähtuvalt suhestuda laste kasvatamisse nii, et nende võimed või loovus ei peaks kannatama.

Samuti soovime läbi oma kogemuse valgustada huvilisi, et tekitada neis endis soov enesearendamiseks, kajastades erinevaid teemasid omaenda kogemuse põhjal, mis ei leia tihti just käsitlust – eeterlik maailm, vaimumaailm, maaväliste elu, astraalmaailm, maailmakorraldus või Inimese olemus Universumis.

Lilleõis separaator (2).jpg

Adeline V. Amaryllis. Minu lugu.

“Olen tavaline inimene. Nii nagu Sinagi. Olen selles elus kehastunud Eestisse. Ligi 8-9 aastat tagasi ei suutnud ma enam tavalisel viisil oma elu jätkata – see tähendas lõputu kontoritöö ja karjääri tegemist. Ühel hetkel leidsin end tõeliselt ummikteest, mis tundus tollal raskem kui surm. See kriis sundis mind otsima lahendusi kõrgemalt poolt. Tundsin siis hinges, et oli viimane aeg viia läbi muutus – liikuda tavaelust hingelisse maailma, leidmaks uuesti oma tõeline olemus.

“Isiklik kriis tekitas minus põletava
vajaduse elumuutuseks ning
sütitas minus tõelise soovi hakata
end spirituaalselt arendama.”

Aastal 2010 hakkasin iseseisvalt tegelema tšakratega, kuulama juhendatud audiomeditatsioone, mediteerima – kuigi mul puudusid vähimadki teadmised selle läbiviimiseks. “Vaimsus ei küsi haridust ega paberit”, nagu armastan öelda. Nokitsesin vaikselt ja iseseisvalt, omaenese intuitsioonist ja tarkusest tulenevalt. Samm-sammhaaval toimus minu avardumine.

Aastal 2012 kohtusin oma Vaimse Õpetajaga, väga tugeva energiatöölise ja selgeltnägijaga Kristiina, kellest sai minu suurim toetaja ja mentor oma objektiivsuse ja puhta selgeltnägemisvõime tõttu. Tundsin kohe, et ta on see õige inimene, kellelt tasub õppida nii palju kui võimalik. Naljatlemisi selgus hiljem, et oleme olnud eelmistes eludes mitmetes peresuhetes ka väga lähedased, mis kinnitab omakorda, kui tugevad on eludevahelises ruumis sõlmitud kokkulepped, leidmaks üksteist uuesti maises elus üles, et toetada teineteist enda taasleidmise ja arenemise teel. Minu jaoks oli ääretult tähtis, et inimene töötaks puhtalt ainult oma kätejõu ja mõtteenergiaga ning see imeline, lahke südamega naisterahvas, sobis minu jaoks parimaks Õpetajaks.

Minu isiklike selgeltnägemise võimete proovilepanek sai hoogu tänu ühele julgele sammule ühel vaimsel kursusel aastal 2012, kus just nimelt minu Vaimne Õpetaja kutsus rühma inimeste ette ühe vabatahtliku ning pani ta selgeltnägemist -ja tunnemist vajavat harjutust sooritama-  iseseisvalt kõikide ees, seal samas tulemusi kontrollides. See ülesanne nõudis reaalselt energiate liigutamist ning selgeltnägemisoskust. Olin siis täiesti oma vaimse arengu tee alguspunktis, kuid võtsin kogu oma julguse ja intuitsiooni kokku ning astusin inimeste ette, et ülesannet proovida. Ilmselt oli Kõiksuse poolt mulle seda katsumust vaja, sest iseendalegi üllatusena suutsin ülesande sooritada suurepäraste tulemustega. Sellest sündmusest alates leidsin väga suurt toetust ümbritsevate ja toetavate isikute suhtes, kes aitasid mul leida enesekindlust ning inspiratsiooni iseendaga edasi tegelemiseks, kuigi olin tollal spirituaalses maailma suhtes veel vägagi ebakindel. Seetõttu tean, kui tähtis on   julgustada inimest, kes on otsustanud siirduda enesearengu ja avardamise teele, kuid vajab oma teekonna alguses veidi julgustust ning toetust, et tugevada eneseusku oma sisetundesse ning võimete kasutusse.

Aastatel 2012-2013  läbisin kolm energiatöökursust, mis õpetasid väga osavalt manifesteerima ning erinevate energiatega tööd tegema.

Amaryllis on ühe ilusa, tumepunase ratsuritähelise suguseltsi kuuluva lille nimetus. See lill on energeetiliselt tugev ja jõuline. Minu Õpetaja andis mulle ka meistri nimetuse – Meister Amaryllis. Meistri tiitlit ei saa endale ise võtta, see tuleb nii-öelda välja teenida – läbipaistvalt, praktika käigus, egost vabana töötades, oma võimeid reaalselt kasutades.  Need isikud, kes teavad, et energiatega võib tegutseda ka manipuleerivalt ja kahjustavalt, teavad, kui tähtis on töötada iseenda ja kõikide teiste kõrgeimaks hüvanguks.

“Oma töös kasutan ainult
Puhast Loovat Energiat.”

Oma töös (tervendamine, kanaldamine, energeetiline toetamine ning loomine) kasutan ainult Puhast Loovat Energiat (Universumi kõige puhtamat ja mõjutamatut Loovat energiat ehk Looja enda energiat, mis on loonud kogu elava ja elutu). See on Algallika energia. Mõnikord vastavalt vajadusele ja oskustele kasutan ka stiihiate abi, erinevate valgusolendite abi. Olen saanud informatsiooni erinevatelt kõrgsageduslikelt maavälistelt ja valgusolenditelt, kuid viimasel ajal olen jäänud kindlaks ainult ühtedele kõrgsageduslikele ning väga võimsatele valgustunud meistritele, kelle energiaväli võib olla lausa üle 12-13 meetri pikkune. Nemad aitavad inimkonda valgustumise teel ning on jaganud mulle samm-haaval õpetusi vaikselt, kuid järjepidevalt viimaste aastate jooksul.

Oma suhtumiselt püüan olla maksimaalselt läbipaistev, sest ainult nii on võimalik püsida stabiilselt siinses kirjus duaalses maailmas. Inimesed, kes mind isiklikult tunnevad, teavad, et selline, nagu olen inimese ees – selline olen ka seljataga. Ei soovi teeselda ega kanda maski, sest sellised teguviisid tulevad kohe välja. Lisaks on võimatu olla väikeste laste ees maskiga. Nad näevad selle kohe läbi. Olen kohanud oma teel vaimseid isikuid, kes kohe, kui klient ukses väljub, helistab ja hakkab taga rääkima ühele või teisele isikule, mida kuulis või missugune see või too inimene oli. See ei kuulu minu tööeetika hulka. Suhtun austuse ja lugupidamisega igasse vaimolendisse, kes on inimesse kehastunud. Igasse isikusse.
Egoteadvus on selline huvitav mõistustasandi osa, mis kipub vaikselt ligi hiilima isegi siis, kui inimene arvab, et ta sellest puudutatud pole. Tegelen ego puhastamisega järjepidevalt ja kohe, kui märkan, et enesetunne on häiritud või võõrad energiad mu olemist mõjutavad. Tõeline meistriklass on olla püsivalt tsentris ja enesekeskmes, isegi siis, kui ümberringi valitseb sõda. Olen inimene, kes ei häbene öelda, et õpin kogu elu. Ma arvan, et tõeline meister kohanebki ja omandabki infot järjepidevalt kogu kehastuse vältel.

Minu kõige uuemad õpetajad on mu omaenda lapsed. Nad on ausad ja teesklematud. Laste ees ei saa teeselda oma olemust ei omadel ega võõrastel (kui nende intuitsiooni pole rikutud), nad näevad selle kohe läbi. Nemad on õpetanud mulle ka võimete süvendatud kasutamist.

Umbes 3 aastat tagasi peale laste sündi toimus minus täielik transformatsioon ning aktiveerus ka käbinääre. Peale seda muutus minu elu täielikult, sest eeterliku maailma olendid ja kõik kogu varjatu sai üleöö varjamatuks. Algasid kontaktid ja kokkupuuted erinevate olendite, ka valgusolenditega. Kehavälised kogemused ning astraalrännakud. Võisin oma kehast vaimuna välja astuda nii, et see voodis edasi lebas. Kohtasin oma teel erinevaid rasse ja eeterlikke olendeid, kellele ei osanud kohe nimetustki anda. Need kogemused olid mulle nagu kiirkursuse eest, lihvides mind kiiresti meistriks. Kõige suurem eesmärk oli mul jääda puhtaks, sõltumatuks ning mõjutamatuks.

Minu missioon ei ole otseselt tervendamine ega tumedate jõududega tegelemine, kuigi  võin julgelt öelda, et olen mõlemas valdkonnas põhjalikult kätt harjutanud.

“Minu missiooniks on täna uue ajastu lapsed,
lapsevanemate ja 
lapseootust planeerivate
perede 
nõustamine ning
laste sündide energeetiline
toetamine”

Minu ülesanne on tegelda sensitiivsete laste  vanemate nõustamisega, inimese võimete ja potentsiaali avardamisega ning kogu energeetilise poolega, mis on seotud lapse saabumisega perre, teadliku ja toetatud lapseootusega ning sünnitoetusega. Paljud vanemad ei teagi üldse, kes nende peres kasvavad – nad ei tunne ära uue ajastu lapsi või võtavad kergekäeliselt, et nad on tavalised.

Esimese teadliku sünnitoetuse (energeetilise) viisin läbi 2016.aastal. Peale seda on mitmed vanemad oma laste vaimude juhisel või kellegi soovitusel minuni ise tee leidnud, sealhulgas olen toetanud ka teatud kodu- ja kriisisünnitusi (ka viimasel minutil, kui vanem palub sekkumist). Praktikat lisandub järjepidevalt. Olen olnud tunnistajaks imelistele energeetilistele juhtumistele sünnituse ajal. Parem on siiski rasedust ohutult ja toetatult ette luua, mitte viimase minutini juhuse tahtel oodata. Kuidas seda teha, on põhjalikult kirjutatud minu teoses “Valguslapse ema päevik”.

Õnnistan rasedaid ning toetan naise tervet ja kaitstud lapseootust. Rasedus on minu jaoks püha teema. Oman selles isiklikku põhjalikku kogemust ja praktikat, kuna olen lapsed ka ise ilma toonud.

Minus tekitab suurt rõõmu, kui näen, kuidas inimene aktiveerub ning leiab endas jõu või lahkub minu juurest enesekindlalt ning sisemise väe ja usuga.  Minus tekitab suure rõõmu ja tänutunde, kui lapse vaimud (ka veel kehastumata hinged) loovad kontakti ning suunavad oma eksinud vanemad minu juurde, et saada see viimane infokild, mis neil puudu oli.

Mina usun, et iga inimene on oma oskustest ja omadustelt võrdne. Me oleme kõik Looja olemusega. Lihtsalt, mõned on rohkem aktiivsemad ja ärganumad, teised veel magavad. Mõni võib-olla klammerunud kuhugi tasandile kinni…

“Soovin, et kõik Inimesed Maal saaksid
teadlikuks oma tõelisest olemusest –
Looja olemusest eneses ning
siirduksid Valguse teele”. 

Aitaksid puhastada vana, taastada rikutu ning ehitada üles uus ja kaunis Kuldajastu Maailm, kus meil kõigil võimalik paradiisi elu elada.

Aegajalt küsitud, mida ma õppinud olen ja kus ma käinud olen. Minu jaoks ei ole esmatähtis see, missuguse kursuse läbimisega tõendada või tõestada, kuna armastan end iseseisvalt proovile panna. Kuid mõne isiku jaoks võib see teave huvi pakkuda.

Akadeemiline haridus: ettevõtluse/finantsi cum laude

Vaimne enesetäiendus:
* Theta Healing Basic DNA practicioner 2012 (DNA programmeerimise põhikursuse).
* Theta Healing Advanced DNA practicioner 2013 (DNA programmeerimise edasijõudnute kursus)
* Theta Healing Manifesting and Abundance 2013 (Teadlik ja efektiivne külluse loomine ja manifesteerimine)
* Methodraie/ Kristiina Raie meistrikursused 2017/2018 (Kanaldamine, selgeltnägemine- ja tunnetamine, oma võimete avardamine).

Lisaks olen õppinud eraviisiliselt  Vaimse Õpetaja juhendamisel alates 2012.aastat.

Kolm tihti esinevat küsimust:

1. Mida tähendab Adeline V. Amaryllis , anagramm V?

V – tähendab mitut sümbolit – Valgus , Võit (Victory), Vabadus aga ka Virve. Minu keskmine nimi, mis tähendab prantsuse keeles “Elu” Viviere.

2. Kas viid läbi ka vastavatemaatilisi loenguid või kursuseid?

Jah, loenguid olen  aeg-ajalt ka varem korraldanud, kuid väga kitsale ringkonnale. Koosviibimine toimub väikestes gruppides ja juba mingil määral teadlike inimestega, kes teavad, mida kohapeale kuulama tulevad. Meie tiimi loengukava läheb paika augusti lõpuks. Jooksvalt info kodulehel.
Kursuseid eraldi pole plaanis veel korraldada. Enesearengu (selgeltnägemise kursuste) osas soovitan tutvuda infoga Methodraie kodulehel (www.methodraie.com) või uurida ka teeteatervendamise kursuseid Eestis. Methodraie kursuses on väga hea baas arendada kanaldamise ja selgeltnägemise/tunnetamise võimeid iseendas.

3. Kas ja kuidas saab sinu  eravastuvõtule?

NB. Amaryllis on praegusel perioodil pisikeste lastega kodune ning eravastuvõtte HETKEL EI TOIMU!   Kes on järjekorda pandud, siis neid teavitatakse siis, kui vastuvõttude osas on uut infot.

Aitäh, et oled liikunud teadlikuks saamise teele.

“Kogemus, mis esmapilgul külmalt kaela näib sadavat, võib saada meie suurimaks õnnistuseks ja edasiviivaks õppetunniks”. A.V.Amaryllis

Lilleõis separaator (2).jpg

Maya. Minu lugu.

Olen kahe uue ajastu lapse ema. Käesoleval aastal liitusin Valguslapsed lehega. Olen üks nendest emadest, kelle erinevatest kogemustest ja mõtisklustest sünnivad lood siia gruppi.

Minu teadlikkuse rännak algas tänu elukaaslasele, kes juba kooliajal esitas küsimusi Egiptuses asuvate püramiidide ehituse kohta: “No kuidas ometi inimesed tassisid raskeid kivikamakaid üksteise otsa?!?”, sealt edasi küsimused maaväliste kohta ning katsetused proovida astraalrännakule suundumist. Ma olin lihtsalt kõrvaltvaatleja tol ajal, kuid kui elada iga päev koos inimesega, kes heas mõttes kõhkleb-kahtleb kõiges, siis vaikselt samm-sammu haaval hakkas muutus toimuma ka minus.

“Ma tunnen ennast
kui vana maailma lõhkujana.”
Meie, Inimesed, elame praegu veel küllaltki piiravas ja allutatud uskumustega ning programmidega täidetud maailmas, mis tähendab, et elatakse enamasti ilma analüüsimata, kas väidetav ja ettesöödetav informatsioon vastab tegelikkusele või mitte. Sellise nii-öelda “sisemiselt süsteemi vastu protestiva” inimesena olen toonud ilmale kaks last. Oma isiklikele ja reaalelulistele kogemustele tuginedes (energeetilised ja füüsilised mõjutused, kokkupuuted erinevate olenditega, paranormaalsed nähtused ja juhtumid ning kogemused, rännakud ja nägemised unenäo-ja astraaltasanditelt), ongi võimalik jagada nõuandeid ja näpunäiteid ka teistele kogejatele või huvilistele, kes on astumas oma teadlikuks saamise teed.
“Läbi erinevate kogemuste kujunes
sügavas mu sisimas siiras taotlus:
“Tahan näha, mõista tegelikku reaalsust””.
Pealiskaudne füüsiline reaalsus on olnud küll väga mugav, et nautida siinolemist aga seoses teise lapse sünniga intensiivistunud energeetilise maailma tunnetamine ja tajumine ei lase enam pead liiva alla peita.
Haarasin lõngakerast ja reaalselt vaid mõne kuuga on minu ees lahti rullunud peentasandil toimuv maailm. Unenäo tasandil täiskasvanulikud vestlused oma beebi kehas oleva lapsukesega ajendavad mind veelgi enam süübima laste ellu, teadlikkusse – mida kõike soovivad pealtnäha pisikestes kehades olevad Puhtad Olemused meiega jagada.
Lisaks sellele, olen väga põhjalikult iseennast ette võtnud, liikudes järjest rohkem teadlikuks saamise ja hetkes olemise teele, küsides endalt tihti :”Miks ma nii mõtlen, miks ma nii ütlen, miks ma nii teen”.
Mingitel hetkedel olen enda suhtes liiga kriitiline, tahaksin olla täiuslik ja mõttes visualiseerituna enda kõige parim versioon aga päeva lõpuks tunnistan, et olen lihtsalt inimene, ka mina eksin, libisen jääl, aga õpin absoluutselt igast kogemusest.
Genereerin erinevaid ideid, vahest mõtlen naljaga pooleks, et olen nagu ideede genereerimise lainel. Ideedes üritan lõimuda omavahel loodust ja lapsi, seega kui end kätte võtan – on koostöös minu ja ümbritseva poolt oodata põnevaid tooteid.
Palju valgust ja õnnistust Su teele, armas kaasteeline!”
“Kõige suurem rikkus pole mitte lotovõit ega kullapada, vaid tõeline sügav teadlikkus” Maya.

Lilleõis separaator (2).jpg

Tegutseme missioonipõhiselt ning vabast tahtest tulenevalt, mitte ärilistel eesmärkidel.  Kuna informatsioon on tundlik ning uue maailma temaatiline, siis oleme rõõmsad iga inimese üle, kes on astunud oma teadlikuks saamise teele.

Siin kodulehel toodud tekste autorite isikututvustuste kohta või piltide kohta ei ole lubatud kasutada muudes väljaannetes, ilma kirjaliku nõusolekuta.

error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.