| | |

“Mind over matter”, Universumi algenergia ja meisterõpetaja Vianna

“Sõbrad, jagan teiega natukene oma toimetustest.

Käesoleva aasta alguse jaanuarikuus joonistasin ja kirjutasin suurelt paberile oma aastaplaani (isiklik mandala 2018), kuhu panin kõige suuremad ja uskumatuna näivad visioonid ja soovid, mille realiseerumist ma soovisin ning mis puudutasid minu arengut ja edasiliikumist spirituaalsel teekonnal. Kuna ma olen kohanud lapsi, kes oskavad mõttejõul nii võimsaid asju teha, olles ka mind ennast isiklikult õpetanud (lapsed tajuvad koheselt valmisoleku ära),  siis võite muidugi ette kujutada, mida mu silmad kõik on näinud viimase 1,5 aasta jooksul ja missuguseid hullumeelsena näivaid eesmärke ja taotlusi ma iseenda isiklikku mandalasse võisin kirja panna.  Minu jaoks ei ole isegi taevas piir. Ma lihtsalt nii tugevasti usun Loojasse ja tema jõudu ning ka sellesse, et iga inimene on kõigeks võimeline nii nagu Looja.  Olen kogu vaimse arengu ja võimete avardamise protsessi nii tõsiselt võtnud, et Looja on kohe lahkesti mu väljakutsetele vastama hakanud.

Augustikuus potsatas minu postkasti kiri, kus selgus, et mind oodatakse meisterõpetaja Vianna Stibali käe alla instruktori kursustele ning antakse veel pealekauba stipendium! Ja seda mitte ühele kursusele, vaid kahele. Tegemist oli väga kallite õpingutega, mis muidu mitu eestlase kuupalka maksab ning olin väga liigutatud, et seni ainukese eestlasena stipendiumi olin saanud. Ja veel täiesti erandlike ja leevendatud vastuvõtutingimustega. Esialgu näis nii võimatu väikeste laste kõrvalt kuhugi teise riiki rännata ja nii ootamatult, et ruttu ka kõik lapsehoid, majutus ja lennud ära lahendada. Aga Loojal olid lahendused juba valmis ja kõik laabus imekombel minu jaoks.

Ütlen ausalt, et mind huvitavad praegusel eluetapil kõik „mind over matter“ väljakutsed. Mõttejõul mateeria loomine ja muutmine on nii põnev minu jaoks. Mind on ühed vaimsed meistrid (ilma kehata) ja lapsed väga palju avardanud ning inspireerinud, samuti meisterõpetaja Kristiina ning veel paar suurkuju maailmast.

Aasta aega tagasi juhtus esimest korda (pooljuhuslikult) mu elus olukord, kus ma väga väga suurel määral muutsin mateeriat. See ajendas mind aina rohkem end arendama, katset kordama ja aina rohkem end proovile panema. Olin kunagi varem mingeid mõjutusmänge teinud, küll telekinees jmt, et ainest muuta ja ka aegruumi painutada. Aga see kõik näis täielik mäng ning tundus täiesti tühine võrreldes sellega, mis juhtus siis tookord – ma täiesti juhuslikult saavutasin ühe konkreetse seisundi, kus toimus mateeria loomine ja muutmine väga suurel nähtaval määral lühikese aja vältel ja ilma pingutuseta. See juhtus esmakordselt tookord sellisel määral ja üllatas mind ennastki, et pidin lausa objektiivse vaatleja kinnituse küsima toimunule. Jutustan sellest loost kunagi hiljem, mida ma tegin ja mismoodi seda ise kodus korrata ning mida on vaja meeles pidada, et sellist loomist läbi viia.

Mis on selle loo juures kõige põnevam – ma sain kõigele kinnituse. Kohe, kui me avaldame tundetasandil soovi (mis ei ole egost lähtuv) mingi uue väljakutse vastuvõtmiseks, see kohe ka antakse. Ma lihtsalt ei mõista neid „vaimseid isikuid“, kes hooplevad, et ainult nemad saavad Loojalt infot ning ei taha seda kuidagi teistele edasi jagada, või kui, siis läbi oma isiksuse toitmise. See on täielik ego tasand. Vastupidi – praegustel pingelistel aegadel tuleb täiega inimesi avardada ning neile omale tööriistad kätte anda. Et igaüks saaks ise end aidata ja oma elu paremaks luua!

Niisiis sattusingi ma Vianna juurde – naine, kes oskab lausa HETKEGA mateeriat luua ja on seda korduvalt ja teadlikult teinud. Ma olen lihtsalt uudishimulik neis asjus. Kuidas sis ikka auto kütusepaaki nelja kaasreisija juuresolekul täita? Ju siis pidin selles ise veenduma ja temaga seepärast kokku puutuma, sest tahan alati vaimses pöörases maailmas ikkagi normaalset mõistust säilitada ja tihti panen iseend ka proovile selleks, et justnimelt OMA silmaga ise tulemustes veenduda. Tahtsin puht inimlikult veenduda selles, et Vianna oskab klaasi veega täita ja mateeriat luua. Ja muidugi õppida naiselt, kes on kasvatanud tagasi väljaopereeritud organid (nt munasarjad, mis täiesti dokumenteeritud arstide poolt) või taastanud jäseme. Ravinud hetkega vähke ning tervendanud defektiga looteid, kes arstide poolt määratud hukule, kuid sündinud peale tervendamist täiesti veatult. Mõistate, kuhu ma sihin? :)Minu missioon ja teema on ju lapsed ning kõik nendega seonduv… 🙂 Ja minu juurde on nii palju naisi jõudnud, kellel on viljastumisega probleeme, mis puudutavad ka füsioloogilisi kõrvalekaldeid. Minu süda rõõmustab, kui kelleltki jälle teate saan, et on lapseootele jäänud.

Ja siis ma sattusingi Vianna käe alla veidi rohkem kui nädalaks ajaks nüüd septembris. Oma kogemustest kirjutan järk-haaval blogis, kuna programm on tihe.

Teate, olen kohanud siin kursustel igasuguseid huvitavaid inimesi. On selliseid, kes on maksnud üüratut raha, et lihtsalt omale koht saada ja Viannat näha, on selliseid tublisid ja püüdlikke, kes on alles algajad, kuid selge potentsiaaliga ning on selliseid, kes juba väga osavad lugejad, tohutu kogemustepagasiga ning kes astuvad ligi, küsivad, kust ma pärit olen ning tulevad mu juurde, et rääkida minu energeetikast. Kuna tean täpselt, kes ma olen, mis värvi on mu energiaväli ning mis või kes minu energiaväljas liiguvad, siis nad ei üllatu, kui ma neile samasugust „vastulugemist“ teen. Siin ei tohi võlgu jääda ja ma ei kavatsegi eestlasi halba mainesse jätta 😉 Aga ütlen seda tõesti  kerge huumoriga ja ilma egota. Ja siin kursustel on üldse väga huvitavad harjutused. Näiteks pannakse inimene 30 sekundiga teist isikut skaneerima nii, et mitte mingit mökutamist ei ole ette nähtud. 30 sekundit ja kõik – hakka kohe laulma.

Kui ma Viannat kohtasin, vaatas ta mulle sügavalt silma, võttis tugevalt käest kinni ja ütles assistendile: „See inimene siin on väga sensitiivne ja intuitiivne inimene. Ma otsin talle kohe kellegi väga tugeva ja võimeka inimese paariliseks.“ Ta vaatas üle saali ning viitas ühele neiule tagasaalis, palus assistendil kutsuda ühe meistri, kes oli isiklikult Vianna all 6 aastat töötanud ning osales kursusel hoopis toetava isikuna, mitte õpilasena. Ta kutsuti minu juurde ning  meid määrati paarisharjutusi tegema. Olin meeldivalt üllatunud, sest see neiu oli minu vanune ehk päris noor, kuid ülimalt võimekas. Oli tunda, et meis oli mingit energeetilist sarnasust, ta oli väga kauni helesinise energiaga ning viis läbi väga kergelt ka minu energiavälja lugemise.  Arvad, et selline võime on ainult valitud isikutele kaasa antud ja Sa ise ei oska midagi?  Eksid! 🙂 Selliseid asju on VÕIMALIK TÄIESTI EFEKTIIVSELT edasi õpetada ning just seda meisterõpetajad oma instruktoritele ka selgeks teevad! Need, kes on lapsest saadik avatud võimetega, neil on lihtsalt ettenähtud ka KOHESELT oma võimetega missiooni kallale asuda. Aga igaüks võib sinna ükskõik, mis ajahetkel jõuda, sisemise tahte ja otsuse korral. Muidu poleks ka inimese valgustumiseprotsess ju võimalik.

Tulles nüüd algusesse mandala juurde tagasi… Aga mis  tegelikult juhtus? Ma olin ju taotlenud 2018.aasta alguses, et soovin veelgi rohkem teadmisi ja oskuseid meistrite käest õppida ning viskasin huumorit, et ei lõpeta enne, kui kergekäeliselt vett veiniks muudan. (Tegelikult ei lõpeta ma isegi siis) 🙂

Ma teadsin, et Vianna Stibal, kes on muide täpselt samasuguste loomis- ja tervendamistehnikatega nagu mu kodumaine armas meisterõpetaja Kristiina, on energeetilises plaanis omavahel sarnased nagu kaks „vana“ meisterõde, kes lihtsalt erikohtadesse kehastunud. Kui mu Vaimne Õpetaja Kristiina kord Vianna raamatule „Teetatervendamine“ käe peale asetas, ütles ta kohe, et see on kõige lähedasem metoodika, mida tema oma töös kasutab ja on koguaeg aastaid kasutanud. Et kui ta peaks kellelegi selgitama, mida ta oma töös Puhta Loova Energiaga teeb, siis teetatervendamine on hämmastavalt sarnane sellele, mida tema teeb ja on iseseisvalt oma töö jooksul avastanud. Ma tõesti ei imesta, sest Looja infole võivad ligi pääseda kõik inimesed terves maailmas ja kui vaadata tervendamise või manifesteerimise tehnikaid, siis need on nii sarnased üksteisele. Ma olen ise õppinud Teetatervendamise praktikuks 6 aastat tagasi, aga ma tihti tundsin, et ei saa teatud situatsioonides jäigalt kinni jääda ja pidin koguaeg raame murdma ja kohendama enda jaoks.

Ja nii ma sattusingi ringiga tagasi Vianna enda juurde, kes alustas oma kursust mulle tuttavate selgitustega kogu publiku ees: „Teetatervendamine. See on tehnika, meditatsiooni viis, kus te liigute sügavale teetalainetesse   ning liigute kogu oma olemusega Universumi kõige puhtamasse ja võimsamasse energiasse – Universumi algenergiasse. See on Universumi algloome energia, meie algolemus ning te hakkate läbi selle looma, kõike alla laadima, manifesteerima, tervendama ja muutma. Sellest energiast võite alla laadida tundeid, uskumusi ning isegi reaalsuseid. Luua, manifesteerida ja erinevaid energiad enda ellu alla laadida“. Vianna nimetab seda Universumi kõige puhtamat, selgemat, tugevat ja mõjutusteta Energiat Universumi algenergiaks , meie tõeliseks olemuseks, kuid kokkuvõtvalt Kõige Olemasoleva Looja energiaks. Energia, mis on kõik eksisteeriva loonud ning mis sisaldab endas kõiki Universumi energiaid puhtal kujul. Mina olen kasutanud oma meditatsioonides nii ühte kui teist nimetust, kuid tihti lihtsalt ütlen lihtsalt Algallikas – Puhta Loova Energia kõrgem teadvus. Ma ei imesta, kui need printsiibid juba paljudele tuttavad on, sest tegelikult olen ma märganud, et mitmed tervendamismeetodid sarnanevad üksteisele.

 

Põnev, eks ?:)

PS. Kui Sa soovid rohkem teada, siis soovitan alustuseks lugeda raamatut „Teetatervendamine“ , sest selle tehnika lõi Vianna juba 25 aastat tagasi ning tegi inimestele ka siis kättesaadavaks. Kuna tema sõnul on väga paljud on üritanud seda kopeerida ning enda omaks nimetada, siis on paika pandud väga ranged trademark reeglid, mis ka kõikidele instruktoritele peale loeti ning seetõttu ei saa ma ka väga detailselt selle tehnika sisust siin blogis avaldada. Seda, mismoodi Universumi algenergiasse läbi kõikidest vahetasanditest ja kihtidest “põrutada”  ja kihutada ning tõesti end Universumi algenergiast  leida, selle meetodiga saad tuttavaks raamatu abil või otsides Eestis sobiva kursuse. Kuna võin nüüd öelda, et olen ausalt välja teeninud õpetaja diplomi/sertifikaadi, siis võin seda ka ise inimestele ametlikult õpetada nüüdsest alates Eestis (kuid mitte muidugi läbi interneti vahenduse…). Ka seda, kuidas puhtal viisil inimese keha ja energiavälja skaneerida (kõik käib muidugi ainult skaneeritava inimese loal).

 

Ning ärge unustage – meisterõpetajad ja igasugused vaimsed abilised, teejuhid või toetajad olgu teile suunanäitajaks olulistel etappidel, kuid Sinu enda loomisesoov ning tunnetus on Sinu enda absoluutne tõde! Soovitan varakult õppida meetmeid enda järgi kohaldama vastavalt sisemisele kutsungile ning tugineda ikka iseenda Looja Energiale enda sees!

 

Olge hoitud ja peatse kuulmiseni, armsad valgusesõbrad !”

 

Tänase loo edastas teile Amaryllis.

 

 

 

 

Similar Posts