| | |

Mis aitab üle minna kergemalt praegusest perioodist inimestel, kes soovivad vähemaid katsumusi endale ja enda lastele?

Teadlikumad ja tundlikumad inimesed, (kes Kõrgema plaani järgi ei sobitugi enam massiteadvuse keskkonda) hakkavad otsima väljapääsu, et liikuda massiteadvuse tihedamast ruumist välja ja see tähendabki keskkonna muutust, see on paratamatu. Keskkonna muutus tähendabki seda, mis juhtus paaril eelneval aastal, kus hästi paljud hakkasid otsima endale maapiirkonda uut elukohta. Sealjuures tuleb meeles pidada, et ka maaelukohas peab oskama oma elu korraldada ja sättida nii, et see ei tooks lisamuresid (mitte rohkem lisamuresid, kui oli linnas).

Muretu keskkonna tagamine on see, mis annab võimaluse liikuda väiksema energiakaoga raskematest perioodidest üle.

Ei tasu lootma jääda õnnele, vaid reaalselt tuleb kujundada enda ümber selline keskkond, mis toetab keha, arengut sealjuures aga peamiselt olemist, igapäevast olemist. Võta ette ja mõtle, mis tagab Sulle muretu igapäevase olemise (kust oma toidu saad, kus oma lapsi hoiad, kuidas sissetulek laekub). Sest kõik, mis mõjutab häirivalt inimese kehatasandit (surub keha ellujäämistasandile ning tekitab raskusi) pidurdab inimolendi kerget harmoonilist edasiliikumist praeguses kosmilises ajastus.

Alusta sellise keskkonna kujundamist ja loomist, mis tagab sulle rohkem hingamiseruumi, olemiseruumi, tegutsemiseruumi, elamiseruumi, vabaduse ja otsustamiseruumi.

Kogu elukorraldus tuleb ette planeerida nii, et see maandaks võimalikult palju kõikumisi globaalselt (energia, toit, vajalikud teenused jmt), sealjuures omavahel õppida harmooniliselt koostööd tegema ja kokku hoidma ja üksteist toetama. Tark on olla mõistlik, ettenägelik ja rahulik ning pigem suhtuda ka süsteemi vajaduste kasutajasse rahumeelselt, kui sul puudub omal kohene valmisolek loobuda kõikidest süsteemi teenustest ja tarbimisvõimalustest.

Neil on tulevikus eelised, kes korraldavad oma elu põliskodude ja looduskülade sarnaselt nagu kirjeldatud Anastasia raamatutes.

| Info pärineb Amaryllise kevadisest, maikuu infoloengust: |

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

Similar Posts