| |

Muretu keskkonna rajamine.

Palun võtke vastutus ja tegelege oma muretu keskkonna loomisega, etteloomisega. Sättige oma asjad, leidke see julgus otsuste tegemiseks. Leidke see tahe otsuseid teha, kellega ja kus, mis viisil te soovite luua.

Tuleb mõelda, kus hakkan elama, kuidas hakkan elama ja kuidas leian viisid, et tagada seda eluviisi. Teha reaalseid samme, kasvõi väiksed sammud, sest kui näidata Looja Teadvusele väikeste sammude ette võtmist, siis saavad tulla ka järgnevad sammud ja lahendused. Kui inimene on kukkunud blokki, kuidas “kõik on nii halvasti, midagi ei edene”, siis selles stsoonis inimene ongi blokeeritud ja on pingutus sealt välja tulla. Kui inimene saab sealt ise välja, siis ise end jalule aidates murrab inimene vana mustri ning liigub edasi tugevamale platvormile. Teiste abist sõltudes on kerge oht korduda samade episoodide otsa, kuna pole ise teemaga aktiivselt tegeletud.

Mõelge, kellega koos soovite elada, kas näete temaga tulevikku või võib minna keeruliseks (kui on tugevad lahkhelid erinevates temaatikates, siis võibolla see inimene ei ole sobiv, kellega koos luua. Kuldajastu võnge toob järjest rohkem välja inimeste sügavaid peidus olevaid mustreid ja sellega seonduvalt võivad inimesed muutuda täiesti ootamatult üleöö… ).

Tegelege oma keskkonna loomisega, et oleks muretu platvorm, kus elada. Rajage oma keskkond nii, et elu saaks võimalikult vähe häiritud. Sättige peres kaaslasega paika omal ühine visioon ja tegutsemise plaan. Tehke seda kasvõi laste nimel..

“Võta omale eesmärgiks kujundada muretu keskkond nii palju kui võimalik alustada ja teha.”

| Põhjalikumalt selgitab Amaryllis kevadises, maikuu infoloengus: | 

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

Similar Posts