Põliskodu keskkond lastele.

Kellel on vähegi maatükki või maakodu, siis palun alustage juba noorest east, et lapsed käiksid ja suhestuksid selle maakohakesega. Või kui vanavanematel on maad, siis rääkige nendega, et nad pärandaksid lastelastele juba mingi väikese maatüki. Laps ei pea midagi oskama teha veel selle maatükiga.


Kui inimene saab ilma laenuta maatüki, siis energeetiliselt saab ta omale uued mustrid. Hästi suure eelise saavad need lapsed, kellel on juba võimalik suhestuda oma maaga, oma territooriumiga. See ei ole lihtsalt niisama dokumendi vormistamine, et laps saab omale maatükikese. Seal tekib Vaimul ja hingel teadmine, et “ma oman siin planeedil oma maad“. Kui Vaim teab, et tal on oma maakohakene, ta hakkab kohe seda keskkonda häälestama. Tegelikult tekib seal isegi kosmiline kanal ja see maatükk hakkab hoopis teistmoodi resoneeruma ja toetama seda inimest. Pange tähele, uue ajastu lapsed võtavad väga tänuga vastu sellise kingituse ja neil on koht kuhu minna vaikusesse!

Inimesed, kes rajavad omale põliskodu keskkonna, pakuvad väga potentsiaalikat kohta väga tugevatele ja võimekatele lastele (väga suure loova jõuga vaimud, kes sünnivad lastena). Sest seda laadi lapsed soovivad olla kiirgustest mõjutamatus keskkonnas, inimmasside ja ühisteadvuse lainetusest puutumatus keskkonnas ja iseenda häälestusega keskkonnas.


Kellel midagigi on, harjutage lapsi, sest et on üks hästi huvitav nähtus, kui on tagatud selline privaatne ruum looduse keskel, siis see on nii atraktiivne koht väga võimekatele lastele sündimiseks. Kuidagi on hästi eelistatud need kohad, kus lapse Vaim näeb, et “ma saan seal olla omas energias, omas ruumis segamatult, mõjutamatult, puutumatult“. Nii, et tegelikult te pakute oma järeltulijatele väga potentsiaalikat kohta sündimiseks ja elamiseks.

Kuula juba täpsemalt ja lähemalt väga põhjalikust ja sisutihedast Amaryllise Juuli 2020 edasijõudnute infoloengust, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim


Similar Posts