Ruumi energeetilinetöötlemine läbi esemete programmeerimise ja energiate allalaadimise

“Kunagi mitmeid aastaid tagasi, kui ma polnud veel ei energiamaailmaga ega energiatööga kokku puutunud, elasin ma veel nii-öelda tavapärases suurlinna korteris. Mul ei olnud siis veel lapsi ning ruumi oleks pidanud jaguma küllaldaselt, kuid pealtnäha mahukas 3-toalises korteris oli ikka puudust küll oma kabinetist, garderoobist ja puhkeruumist. Pidin ülikooli ajal hilisöiste tundideni õppima, seda samas toas, kus asus garderoob, treeningnurk ning lähedal veel teler. On laialtlevinud soovitus, et tehnikaseadmeid (nt arvuti, kuvar, teler jne) ei ole soovitatav magamistuppa paigutada. See nõuanne kannab endas kõrgemat energeetilist põhjust.

Seega oli minu  kodu tollaste võimaluste kohaselt kujundatud nii, et ühte suuremasse tuppa oli kokku koondatud lauanurk töö- ja õppimisvahenditega ja kõik muu eluksvajalik. Üks ruum – mitu otstarvet. Mäletan, kuidas tookord ülikooli ajal oli väga raske häälestuda õppetööle, sest ümbitsev keskkond ei soodustanud keskendumist. Tihti proovisin olukorda kergendada ja üldse korrastasin, koristasin ja puhastasin füüsilisel tasandil oma elamise üldse enne, kui sain asuda mõttetöö juurde. Kuid see võttis tihti aega ning lõpuks, kui töö kallale asusin, olin juba väsinud. Üleüldse võttiski mul liiga kaua aega õppetööle ümber häälestumine ning selle tõttu lõpetasin ka tundide viisi hiljem, südaööl oma tegemistega.

Kuid siis puutusin kokku energiatööga ning omandasin läbi teetatervendamise tehnika esmased baasteadmised, kuidas esemetele ja objektidele ning erinevatele ruumiosadele energiaid alla laadida. Sain esmakordselt praktiseerida teadlikult seda, mismoodi on võimalik ruumi häälestada nii, et üks ruum  inimkeha, vaimu ja mõistust mitmel eriviisil toetaks.

Võtsin koheselt eesmärgiks häälestada ära eraldi see toanurk, kus tavaliselt õppisin laua taga. Häälestasin ja programmeerisin laua ning konkreetse ruumiosa viisil, et tolles kohas viibiv (istuv, töötav) isik suudaks kergelt häälestada end mõttetööle, keskenduda sügavuti ning väsimatult pikki tunde, tema töö oleks kvaliteetne, mõte ei läheks rändama, laud ja tool tunduksid mugavad ning toetaksid tööd ning et selles töö- ja õppimise nurgas saabuvad lennukad ideed ning töötaja ei väsi ega uinu. Häälestasin konkreetse ruuminurga mõttetegevust soodustavate energiatega ning andsin igale objektile oma funktsiooni, ülesande (enne puhastasin need energeetiliselt ära).

Kui liikusin magamistoa poole, häälestasin magamistoa ja kogu invertari vastavalt, et toimuks kerge soodustatud uinumine, sügav kosutav uni, häirimatu ruumiatmosfäär helide suhtes, et voodi toetaks magajat jmt.

Ja niiviisi hääletasin kõik ruumid ära, kaasaarvatud köögi. Mis oli selle tegevuse mõte? Tihedalt üksteisele lähestikku ruumid, mis peaksid kandma täiesti erinevaid funktsioone, ei tohiks energeetiliselt samastuda või segada üksteist. Seetõttu uue aja inimese üks kingitusi ongi teadmine ja teadlikkus, et sellist häälestamist on võimalik teha ning mitte eriti keerukal viisil.

 

“Tihedalt üksteisele lähestikku ruumid,
mis peaksid kandma täiesti erinevaid funktsioone,
ei tohiks energeetiliselt samastuda või segada üksteist.
Eriti kui on ühes ruumis mitu otstarvet ette nähtud.”

Kirjutan seda sellepärast, et olen tihti kuulnud lapsevanematelt, et nende laps ei suuda ega taha mitte kuidagi oma toas laua taga õppimise lainele jõuda ning kipub muude tegevustega tegelema. Toas, kus on voodi ning mis peaks soodustama rahulikku uinumist, mõtete vaigistamist ja rahulikku und, on niisamuti vaja tegeleda keskendumist nõudva aktiivse õppetööga ning segamatu info omistamisega.  Kuna üks ruum kannab mitut funktsiooni (korrastamata kujul), siis juhtubki, et näiteks väikelapsed, kes suunatakse magama oma voodisse, kipuvad hoopis mänguasjade riiuli juurde sammuma ning vastu ööd mängima või hoopis raamatuid lugema. Siin ei saa süüdistada ainult lapse tujusid ühe või teise tegevuse suhtes või keskendumisraskuseid. Vaid tegelikult on asi selles, et tihti peredes pole ruumidega laiata ning ühele lapsele ongi koondatud kokku üks tuba mitme funktsiooniga, kus on nii koolitükkide õppimiseks laud, võibolla ka arvuti, siis mänguasjad, kuskil raamatud, ühes nurgas ka voodi. Ühes ruumis on läbisegamini: mängulisuse energia, puhkeenergia, uinumisele soodustavad ja rahulikku atmosfääri tekitavad energiad jmt… Üks ruum mitme funktsiooniga ning kõigega peab hakkama saama. Ruumis, kus laps mängib aktiivselt ja kaasahaaravalt, peab ta hakkama saama ka õppetükkidele keskendumisega. Kuna inimese mõte (mõttetegevuse liikumine, ajutegevus) on loomupäraselt inertne, mitte robotlikult ümberlülitatav, siis see tähendab, et kui on eelnevalt mängitud mänge või vaadatud telerit, siis enne järgmisele tegevusele suundumist (mis näiteks nõuab pingsat keskendumist), kulub tegelikult ka vahepealne puhveraeg, et ümber häälestuda. Mõni on küsinud, et mida teha siis? Mõni vanem ütleb, et neil ongi kodus eraldi lugemisnurk, eraldi telerituba, lapsed magavad kokkukoondatult ühes magamistoas ning mängutuba on eraldi. Ning probleem on lahendatud ruumijaotusega. Kuid selline lahendus vajab rohkelt elamispinda. Teised vanemad ütlevad, et vaba pinda ei jagu ning ma arvan, et ei olegi vaja otseselt kohe elamist ümber korraldama hakata, vaid esialgu võiks võtta tõsiselt ette ühe ruumi lõikes erinevate ruumiosade energeetilise häälestuse. Uskuge, see toimib. Olen ise üle kontrollinud ning ka nn pimedate katsejäneste peal proovinud (külalised või öömajalised, kes antud ruumi on kasutanud, käitusid erinevate ruumiosade lõikes vastavalt. Mõni läks töölaua taga nii hasarti ja sattus inspiratsioonilainele ning hiljem tunnistas, et ta käigupealt külas või sõidul olles tegelikult üldse ei suuda keskenduda. Mõni öömajaline väitis, et magamisase viis ta totaalsele unerännakule ja teadliku une nägemisele, sest uinus kohe ja ilma pika sahmimiseta. Keha puhkas rohkem välja, kuigi külas ja ka iseenda kodus oli tal raskusi näiteks uinumisega).

“Kui üks ruum kannab mitut funktsiooni,
aitab tulemuslikkust tõsta ruumi eelnev
energeetiline häälestamine.”

Kuna inimloomuse puhul mängib see intertsus ka veel rolli, miks lastel pole nii lihtne võimalik kohe koolitöödele häälestuda peale mängimist, aitab igaljuhul kaasa ruumide energeetiline häälestamine. Palun proovige seda. Kes on teetatehnikat õppinud, teab, kuidas voodile alla laadida energiad: “Voodi on rahustav, uinumisele soodustav. Siin voodis keha suudab kergelt ja kiirelt, häirimatult lõõgastuda”, või õppe/töönurka häälestada vastavalt. Võib paluda ka kellegi oskajama abi, kes seda efektiivselt oskab teha. Või miks mitte ise praktiseerimisega alustada.

Fakt on see, et energiate liigutamine ning häälestamine objektidele toimib ning tihti energiaid allalaadides olen selgelt ka tunnistanud mismoodi erinevat värvi energiasegmendid kuidagi talletuvad objektidesse ning nende kasutajat edaspidi heas mõttes toetavalt hakkavad mõjutama. Lühidalt öeldes on tegemist mateeria(objektide ja esemete) programeerimisega. See, et kristalle ja kivimeid saab programmeerida, pole enam mingi uudis. Niisamuti kannab energeetilist jälge ja nn allalaetud programmi (mille juhtijaks on inimene oma valduses) iga mateeria osake. Olge teadlikud ja tehke proovi. Kui Sinu elu- või äriruumis toimub päeva jooksul mitu eriliigilist ning erihäälestusega tegevust, võib tulemuslikkuse ja tegevuste efektiivsuse mõttes ruumi ka energeetiliselt häälestada ning isikupärastada. Eriti võiksid selle peale mõelda need inimesed, kes tegutsevad ka nn kodukontoris.

“Ka maja võib ära häälestada nii,
et ebasobilikud inimesed oma jalga
Sinu valdusesse ei tõstaks.”

Kusjuures, isegi terve maja saab ära häälestada nii, et vargad või võõrad sisse ei tuleks. Maja, hoovi, esiku või esikuukse hääletamisega ei maksa liiale minna ning tuleb väga täpselt ära fikseerida, keda te oma koju soovite või keda mitte. Olen olnud naljaka energiatöö tulemuse tunnistajaks, kus ühed teatud konkreetsed indiviidid enam peale häälestust ei tahtnud koduuksest sisse astuda, kuid iga asja andsid üle aia taga, üle värava, ilma autostki välja astumata.
Peale maja, esiku ja esiukse häälestamist hakkasid vähenema selliste isikute külastused, kes võisid ootamatult kell 23 õhtul sisse astuda või jäid hoovipeale astumata võõrad, kes kogemata “eksisid” koduhoovi ära. Elamist on võimalik häälestada ka nii, et need isikud, kes pole Sinu või Su pereliikmete suhtes heatahtlikud,  üldse oma jalga Su elamisse ei tõstaks (nt need, kes sisimas ihkavad kellegi abielu või kooselu lagunemist või tulevad koju uurima lihtsalt uudishimust). Kodu on Sinu valdus koos kõikide ruumidega. Kasuta oma teadmisi, intutisiooni ja tahet seda enda ja pereliikmete jaoks toetavalt häälestada.”

 

“Kodu on Sinu valdus koos kõikide ruumidega.
Kasuta oma teadmisi, intutisiooni ja tahet seda enda ja
oma pereliikmete jaoks toetavalt häälestada.”

Similar Posts