Sa oled oma Eluraamatu autor ja Looja.

Armsad sõbrad,

Ilus kevad hakkab lõpusirgele jõudma. Loodetavasti kõik naudivad kauneid päikesepaistelisi päevi. See kevad on olnud nii tugevasti täis armastuse energiat ja Looja kõrgema teadvuse energiat.
Kuna minu ellu otsustas kehastuda veel üks müstiline ja imepärane hing, siis olen arpillikuus vahepeal uuesti emaks saanud, kolmandat korda… ❤️❤️❤️

Seetõttu vabandan väga nende pöördujate-küsijate ees, kelle kirjadele pole veel jõudnud vastata või pole neid jõudnud avada. Kõik tasapisi…❤️
Praegu endiselt ei tegelema ka veel ka eravastuvõttudega…
Õnnistan mõttes kõiki, kes on minu poole pöördunud, küsinud, abi vajanud…Teie olukordadele tulevad lahendused!

Igakord, kui keegi minu juurde on pöördunud, siis tahaks kohe südamest talle kuidagi midagi anda, et tema olukord laheneks võimalikult kiirelt, et ta leiaks oma õnne, rahu, enesekindluse, armastuse… Iga lugu või mure on läinud mulle väga hinge. Kuid tihti olen tundnud, et teise inimese elu muutmiseks jäävad minu enese käed lühikeseks. Seega sooviksin nii-väga kuidagi südamest teiega kõneleda….

Olen otsustanud käesoleval aastal igas hetkes võimalikult teisiti käituda-toimida. Seega teen midagi teistsugust. See aasta on minu jaoks teistsugune. Olgu ka teie jaoks teisiti. Heas mõttes, paremas mõttes ülendav…

Kõnelen teiega täna läbi videoblogi.

Tänan seda imelist meeskonda, kes aitas  videol valmida. Eesotsas Funtime meeskonnast Kaido ja Leho, kes minu hullused  Jägala joal ning igasugu vigurid unustatud, kuid imelises Keava rabas profilt üles võtsid ja kogu oma aparatuuriga kohale veeresid. Ja tänan kõiki teisi isikuid &co , kes ei soovinud oma nime esile toomist, kuid vabatahtlikult soovisid panustada oma osalusega mu videos, monteerisid seda öösel ja päeval ning tulid kaasa nii Treppojale, Keila- Joale, Vääna-Jõesuu ürgorgu ja muudesse kohtadesse. Ärge siis kohe väga kriitilised olge, palun, 🙂 see on meil esmakordselt selline videoprojekt ning arenguruumi on alati… ❤️ Mis peamine – minu sõnum teile! Ja ärge unustagem, kui kaunisse paika olete kehastunud- milline võrratu loodus on Eestimaal !

https://www.youtube.com/watch?v=mHq2121PPmU&feature=youtu.be

PS. Sama video üleval ka ilma narratsioonita, youtubes. Et nautida Eestimaa loodusvõlusid ja ilusat muusikat…

❤️❤️❤️

„Armas sõber. Täna sooviksin kõneleda sinuga nii.

Öelda sulle, et Sina Inimesena oled kõige võimsam olend terves Universumis.

Su mõte on loov.

Me oleme sündinud siia jumalateks ja jumalannadeks. See maailm on loodud meile. Me peame olema selle maailma hoidjad. Hoidma, mida armastame. Hoidma, keda armastame.

Meenuta, kes sa oled. Mida oled tulnud tegema. Kogema. Et elada. Armastada. Jagada armastust. Armastatud olla. Luua. Anda elu. Tunda rõõmu. Inspireerida. Nautida. Kogeda kirge, põletavat igatsust, armastust ja sütitavat iha. Tantsida ja laulda rõõmus. Luua üheskoos.

Meenuta, kust sa pärined ja kuhu sa kuulud. Astu looduse rüppe. Leia aega iseendale. Võta hetki, et olla vaikuses.

Peatu, palun.

Vaatle, tunneta, koge. Seisata. Kuulata.

Astu julgelt oma teel. Usu endasse. Looja on sinuga.

Ära anna alla. Pea vastu. Sa suudad seda.

Andesta. Vabasta. Sa suudad. Andestades võidad sina. Sa muutud kergemaks.

SA oled ilus. Oled helevalge valguse kandja. Elu andja. Ilu kandja. Oled rahu looja. Rõõmu tooja. Oled sära ja valguse andja. Maa hoidja. Armastuse jagaja. Ja kogeja.

Kui tunned hirmu, siis ületa see. Kui tunned end üksi, siis vestle sõbraga. Kui tunned mure, siis küsi abi. Kui oled väsinud, siis puhka. Kui oled tüdinenud, siis muuda.

Julge kogeda, julge olla. Kõikides oma ausates mitmekirjulistes paledes, värvingutes, tahkudes ja tunnetes. Ole sina ise. Ära püüa kellelegi meeldida – teed vaid iseenda elu raskemaks. Olegi lihtsalt nii nagu oled.

Kes on Sinu jaoks, need jäävad.

Kui oled saanud haiget, siis ära sulge oma südant. Vaid ava see veelgi julgemalt, sest Sina oled alistamatu. Ava oma süda inimestele. Kogemustele. Armastusele.

See on sinu elu. See on sinu elu raamat. Ole oma eluraamatu autor ja looja!

Palju valgust Sulle kevadistesse õitemeredesse… lõhnade pilvedesse… linnulaulu hetkedesse ja unistustesse“

❤️❤️❤️

Adeline V. Amaryllis

Similar Posts