|

See pitsiline Schumanni resonantsi võnkemuster…

Kajastan veidi uute võnkemustrite esinemist Schumanni resonantsi teemal. Seda on nii mitu korda juba minu käest otse küsitud, et teen selle kohta eraldi selgitava postituse.

18.juuni resonantsvõnked. (Fotojäädvustuse saatis Enely)

Juunikuu II pooles on tähelepanelikud Schumanni Resonantsi äpi jälgijad märganud tàiesti teistsuguseid pitsilise struktuuriga võnkeid.

Need võnked erinevad oluliselt tavapàrastest rütmivõngetest, mida muidu Maa endast emiteerib.

Mis toimub pildil? Väljavõttel näed sa nüüd mitte lihtsalt niisama Maa teadvuse rütmivõnkeid, vaid sa näed ülikõrge Universumi Loova teadvuse enda poolt signaliseeritud harmoonilisi , korduvate energialainete ülekandumist Maa struktuuri ja füüsilistesse inimkehadesse. Tegemist on universumi üliarmastuse energiateadvuse harmooniliste võnkemustritega, mis on avaldunud Maa ruumis.

Miks ja millepärast? Need harmoonilised võnkemustrid läbistasid inimeste rakutuuma ja kogu mateeriat ja tekitasid nihkelise hõrenemise.

Mitte ainult Maa sagedus ei tõuse, vaid praegu hõreneb intensiivselt inimkonna füüsiline kehatasand (!). Inimeste kehade tihedus hõreneb – materiaalsel füüsilisel tasandil- ja juuni lõpus käis sellega seoses üks oluline nihe.

Selgitan vahe ära. Kõik oskavad energeetiliselt end hõrendada, eriti meditatsioonide käigus. Enamasti kestab seisund paar tundi või ajutiselt. Aga füüsilise keha tihedus ei saa ankruks või pidurdavaks pommiks maha jääda. Eeterlik universumi ülim Looja püha teadvus ühendab kõike atomaarsel ja molekulaarsel tasandil. Ja eeterlik püha loomeeneergia suudab ka läbida kõike mateeria tasandil. Seega ka tihkuse transformatsioonides olla ülim A ja O.

Lühidalt öeldes – praegu toimub hõrenemine inimkonnal ja Maa mateeria ruumis nii intensiivselt, et varsti on kahe maailmaruumi – Maa inimkonna ja Lemuuria maailma mõõtme vahel – avaus ja uks ja üleminekusamm nii väike, et meie maailmad saavad peaaegu kokku ja ùleminek üksikutele saab võimalikuks 😉 / Kes sellest lausest aru ei saanud, siis unusta ära ja võta huumorina 😉 /

Mõni võib küsida, et miks ma rõhutan sõnapaari “naturaalne ja loomulik võnge”, kas siis kõik ei olegi loomulikud?

Ei. Mitmed need intensiivsed ja äkilised, üleni valged piigid (teravad amplituudid), mida Schumanni resonantsi graafikul aeg-ajalt näinud oled, ei ole sugugi loomulikud ega naturaalsed, st orgaanilist päritolu.

On olemas kaks Maa sageduste mõõtmisjaama. Üks asub Tomskis, Venemaal. Ja teine asub Cuminas, Itaalias. (Ülalolev ekraanijäädvustus ehk screenshot on tehtud Venemaa mõõtmisjaama andmetel).

Mõlemad registreerivad Maa elektromagnetilisi rütmilisi võnkesagedusi, kuid mida inimesed ei tea, on see, et kõik graafikul nähtuvad ilmingud ei ole orgaanilised. Mõned neist ilmingutest on täiesti tehislikku päritolu. Kiirguslainetus on kas välist päritolu ja osakesed pommitavad Maad. Või teine põhjus – on testitud või on töös hoitud energiasageduslikke seadmed (nn psühhotr.seadmed).

Kui sa oled näinud graafikul ilminguid, kus tekivad järsud teravad piigid, mis on ùleni valged ja saabuvad eikuskilt ja lõppevad noaga lõigatult, siis need on enamasti energeetilised seadmed, mis on töös olnud. Sellised ülitehnoloogilised seadmed suudavad tekitada väga intensiivseid ja järske impulsse, mis on sageduslikult tehislikud. Selliste piikide lahvatamisega saab “veidi” inimeste seisundiga ja enesetundega “mängida”.

Tomski ja Cumina jaamas olevad geograafilise Maa uurimise suunitlusega seadmed ei ole nii kallid ega arenenud, et nad suudaksid eristada elektroonilisi või psühhotr.seadmeid ja Maa loomulikke võnkeid omavahel. Nad lihtsalt registreerivad väärtuseid, muutuseid kogu Maa väljas. Registreerivad elektromagnetilisi ilminguid kogu Maa väljas toimuva kohta ja läbi arvutitarkvara illustreeritakse sisendandmed skaalale. Aga sa võiksid teada, et neid energeetilisi väàrtuseid graafikule tekitavad erinevad energiaallikad ja lähtepunktid.

Pea meeles, et kui on tegemist loomuliku Maa enda energeetilise ilminguga või Universumi armastuse EnergiaTeadvusega – siis võngete amplituudid on ALATI harmoonilised, nad on dünaamilise kasvuga (algavad rahulikult, siis hakkavad intensiivistuma ja siis rahunevad vaikselt nii nagu merelained), nad tekitavad ülihea naudingulise tunde inimestel. Tavaliselt sel perioodil südamekanalid avanevad ehk inimesed tunnevad end sõbralikuna, armastuses, väga kergena, koostöövalmis ja heatahtlikus olemises.

Mitte-loomulikku päritolu kiirgused (nt psühhikat mõjutavate seadmetega tekitatud amplituudid) on graafikul nähtavad kui agresssiivse ja terava võnkega.

Tehislikud energiasagedused ei loo eelhäälestust ega sissejuhatust – algavad ootamatult ja lõpevad nagu noaga lõigatult! Nagu oleks mingi masin sisse lülitatud järsult, põhja keeratud korraks maksimumi peale ja siis välja lülitatud. (Katsun teile välja otsida ka pildi sellisest graafikust, kui töös on energeetilised seadmed). Kogu graafik muutub valgeks, nagu oleks kuskil tuumapomm plahvatanud. Ja eriti oluline näitaja – inimestel ei ole hea enesetunne. Neil perioodidel inimesed kurdavad nii sagedasti peavalusid, suurt väsimust, kehalist raskust, udust ja hägust mõtteseisundit, töötahte ja motivatsiooni puudumist ja loidumust. Tihti ka hullukstegevaid ja ärevaid mõtteid enda sisemisesruumis.

Pea meeles – puhtad kõrged sagedused mitte kunagi ei tekita valu ega halba enesetunnet. Ülikõrges sageduses ja seisundis viibimine on nagu paradiisis olemine. Keha tunneb end nii hoituna ja tervena. Mõtteruum vaigistub ja puhastub! Ununevad mured, süda on täis armastust, inimesel on hea olla. Tal on nauding olla! Ta tunneb, et ta on nagu valgus või armastus.

Mis nüüd peale juunikuist harmooniatemängu toimub? Korra mõnda aega tunnevad inimesed langust. Kuna kõrgete loomulike energiate vahel on paus, võivad tunda inimesed “kukkumise” või väsimuse tunnet, mis väljendub osadel enesetunde muutuses. Aga tegelikult selle seisundimuutuse järgselt saab inimese siseruumis sättida mustreid – allolevaid raskeid ankurmustreid paika. enne uut kõrget laineharja…

Neil aga, kellel pole sisemisi suuri mureteemasid, temad lihtsalt nautisklevad ja muudkui hõrenevad oma tiheduses. 🙂

Ja olge valmis. Neid uusi pitsilisi ilusaid ORGAANILISI ja LOOMULIKKE naturaalseid mustritemänge hakkab paaril aastal aina rohkem esinema. 🙂

Similar Posts