| | |

Sügav mõtisklus sinu argipäeva #1. Inimese areng on absoniitne ja lõputu.

  1. Inimese areng on absoniitne ja lõputu. Kui sa kõike juba teaksid, ei oleks sa siin Maal.

 

Inimolendi eksistenteerimine kehatasandil on vaid üks lühikene ajafragment kogu tema Universumite loomiseruumi taustal. Kehastus siin tihkes aeg-ruumis on vaid üks helge üürike hetk. Need, kes ütlevad, et nad teavad kõike, ei tea tegelikult midagi.

Tõde on see, et inimolendi hingelise essentsi ja Vaimu teadvuse areng on absoniitne ja infiniitne. See tähendab – lõputu.

ee tähendab – temal on potentsiaal teha läbi jumalikku absoniitset arengut läbi oma keha /kui on kehastunud/, kaasates sellele arenguteele oma hingeteadvust ja ka oma Kõrgemat Püha Vaimu Teadvust.

Sellel hetkel, kui aga inimene läheb esoteerilise loengule ja ütleb, et ta teab kõike ja on juba kõike kuulnud, muutub ta iseenda jaoks valetajaks. Sest ta loob omale illusiooni ning pole enam sünkroonis oma Kõrgema Vaimu tõega, kes on suunanud ta arengu- ja tõusuteele.

Sellel hetkel, kui inimene osaleb mõnel arendaval praktikal, aga ütleb, et ta juba teab kõike ja tal pole enam midagi mingis vallas juurde õppida, saab temast võitu tema enda ego. Ka see inimene loob illusiooni – iseendale.

See inimolen ei suudagi ega ei saa aegruumi mõistes kõiki asju teada. Absoluutne teadvus suudab ja teab.

Inimesel puudub võimekus  oma ajupotentsiaali kasutada nii, et neid teadmisi isegi sajaprotsendiliselt alla laadida. Tehniliselt võttes pole võimalik kõike informatsiooni Universumist enda väikesesse ajju mahutada – pehmelt öeldes tekiks lühis ja inimene pandaks hullumajja, aga on teada ka surmajuhtumeid, kus esoteerik on püüdnud kõike korraga enda sisse ahmida, mille järgselt on tekkinud hullumine. Tark ei torma, ütleb vanasõna – ega tee enneaegseid järeldusi – lisaks veel siia juurde.

Kui sa aga otsustad areneda ja integreerida endasse infot aastate vältel ja segmentide kaupa, kohaldades need enda arusaamistesse ning eluviisi järk-haaval, suudad sa arengus kaasa liikuda ning ka oma kehatasandil ja keskkonna tasandil aegamööda muutuseid sisse viia. Kuid tõde on see, et ka sellisel juhul – ei tea sa ikkagi kõike.

Ühtegi kohta ei satu sa niisama. Mitte ükski kokkupuude pole juhuslikult suunatud sinu teele. Kui nina kipub püsti minema ja inimene hoopleb, et ta teab esoteerikast kõike ja kõige paremini, siis on tegemist moonutatud vaimsusega ja egoga. Ära mine selle lõksu, palun, kui keegi isik ütleb, et tema teab neid asju kõigist paremini ja teised ei tea kärbsemustagi.

Moonutatud vaimsus ehk võltsvaimsus, mille eest ka Luule Viilma oma eluajal hoiatas, tekib siis, kui vaimsesse arengusse lasteakse liialt sisse imbuda mõjuvõimu soovil, teiste üle valitsemise soovil, teiste üle domineerimise soovil, teiste üle eriliseks olemise sooviga, ahnuse soovil, kuulsuse janul või võistlemise ja konkureerimise varjatud soovil. See juhtub, kui inimene saab kätte killukese võimetest ning võimetega kaasneb ka võimusoov. Sest võimeid – neid on peetud läbi ajastute ja aegade nii eriliseks, vaid väljavalitute omaks. Seetõttu, kahjuks, on mitmetel esoteerikutel varjatud muster, pidada end teistest väljavalitumateks. Olen vaadanud, et see tunnus on eriti maavälise päritoluga täheinimestel, kahjuks. Sest nad lihtsalt tunnevad end niivõrd teisiti ja ajavad siis tihti need tundmused segi oma erilisuse mõistes.

Tõde on see, et kõik inimolendid ise on oma hingepotentsiaalis võimekad, erilised Teadvused ning neis kehastunud Vaimud ON Jumalused (Jumaluse energiad, sädemed Jumalikust algsest iidsest algenergiast). See teeb teid kõiki Jumalateks. Ei ole vaja kedagi eraldi kummardada, imetleda, kellelegi alt ülesse vaadata. Ja jumala eest, ma ei soovi, et seda keegi ka siin meie lehel ei teeks. Ikka, et igaüks ise endas tugevused üles leiaks. Oma intuitsiooni tugevused üles leiaks. Oma erilisuse üles leiaks. Oma Teadvusega ühenduse saaks.

Milleks need read? Mind panevad endamisi vaikimisi mõtisklema isikud, kes käivad esoteerika loengust loengule ja väidavad loengupidajale, et nad teavad kõike. Tegelikult on tõde see, et siis ei eksisteeriks sa enam siin Maaal, kui oled oma lõpliku eesmärgi täitud. Nii kauaks, kuni meie elus eksisteerib veel rahulolematus põhjustavaid murekohti, on meil vaja õppida, lahendada, luua ja areneda selle saatel.  Mina arenen niikaua, kuni olen oma teadvusega kehatasandil veel seotud. Päris areng on liikumine oma hingeteel – kuni surmani.

 

Rõõmsat suve, armsad hingelised Inimesed.

Amaryllis

23.07.2022

Similar Posts