Skip links

Taasühendumine oma kosmilise, vaimse perekonnaga.

On väga soodne aeg toetavate kõrgemate valgusjõudude abil aidata kaasa oma arengule, kitsaskohtadest ülesaamisele ning võimekuse tõusule (kui see on isiklikult valitud tee inimese sees).

Kes on soovinud arengus edasi liikuda, ja on soovinud sisimas rohkem teada saada, kui siin maailmas silmaga nähtav on, nemad saavad väga tugeva kontakti oma toetajate perekondadega. Kuidas see näiteks väljendub. Paljudel kordadel on olnud nii, et inimesed tunnevad toetajate kohalolu, toetust, mingisugust kummalist lähedust. Tihedasti aetakse segamini “see on kindlasti mu esivanem” – kui tuntakse toetust raskuste ajal aga tegelikult ei pruugi see üldse ollagi esivanem, sest tegemist võib olla hoopis mingi Kõrgema teadvuse vormiga.

Seoses ülestõusu teega on aktiveerunud inimestel erinevate helide selgeltkuulmine, mis on seotud meie kosmiliste toetajate lähedusega ja inimese intuitiivvõimekuse puhastumisega. Sellest tulenevalt, inimesed on hakanud kuulma erinevaid helisid. Päris paljud on öelnud ja kirjutanud, et mis toimub “kuulen mingeid helisid või hääli õhtuti”. Ei räägi siinkohal skisofreenilistest häältest, vaid meie toetajate häältest. Helisid ja helide läbi äratamist, kasutavad meie galaktilised perekonnad. Heli äratab ja avab südamekanalit, toob mälu tagasi, erinevad helid aktiveerivad ajukeskuseid (meil ei ole ainult käbinääre, otsmikusagar, vaid on 15-17 ajukeskust, igaüks neist mingi meelega seotud). Amaryllis on uurinud, et intuitiivsetel lastel on täiesti teistmoodi ajukeskused kui suletud potentsiaaliga inimesel ja lastel on nad aktiveeritud kõik.

Kontakt oma toetajatega võib olla sinnamaani välja, et inimene tunneb, et teda kallistatakse, puudutatakse. On soovitatav õhtuti taodelda selgemat kontakti oma kõrgemate toetajatega. Toetajad võivad anda päeva kohta teavet stiilis “täna ole hästi tähelepanelik” või kui on hästi tugevaid raputamisi näha võib saada infot “nüüd võta rahulikumalt”, “ära inimestega kuu aja jooksul kokku puutu, keskendu ainult oma sisemise fookuse hoidmisele”. Kõrgematel, vaimsetel toetajatel on väga suur au ja nad hea meelega aitavad, toetavad inimesi.


Antud info pärineb väga põhjalikust ja sisutihedast Amaryllise Juuli 2020 edasijõudnute infoloengust, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

error: Content is protected !!