| | |

Täiesti teistmoodi loeng tulemas! Tule ja saa osa teadlike mõttekaaslaste festivalist.

Head sõbrad ja lugejad

Kui Sina oled selline veidi teistmoodi ärganud ja avardunud inimene ja oled vahel tundnud, et Sul on justkui nagu sarnase mõtteviisiga isikute tutvusringkond kahanenud… Sõpru ja tuttavaid, kellega oma maailmapilti jagada nii, et nad mõistaksid, on kah nagu vähemaks jäänud, justkui nagu ümberringi valitseks pinnapealsus ja hall mass… Võibolla, et otsid isegi enda ellu uut armastust, hingekaaslast või uusi teadliku mõtteviisiga kontakte ja sõpru... Siis tähelepanu – pane omale nüüd kuupäevad kirja 🙂 21.-22.juuni 2023 – võiks Sinu koht ja paiknemine olla Saaremaal, Päikeserannal. Tule festivalile!

Sel aastal kutsuti esinejate hulka loengut pidama ka mind. Valisin mõtlikult teemat, mida teieni tuua, et midagi väga olulist, elulist, praktilist ja ka täiesti uut teile edasi anda –  “Hingekaaslased ja kõrgemad määratud koosloojad meie saatuses ja elus”.

See võib Sulle huvitav festival olla ja huvitav loeng olla, kui oled väga avatud ja ärganud maailmavaatega ja soovid just endale sarnase mõtteviisiga inimesi oma ellu ligi tõmmata ja end nendega ka ümbritseda. Aga kuid Sind uued kontaktid või tutvused ei tõmba, siis leiad kahepäevasest kavast endale kindlasti midagi meelepärast, kus osaleda.

Sõpru võib leida küll kirja teel, kui inimese tegelikku olemust ei saa õppida tundma läbi digitaalse sotsiaalmeedia vahenduse, kus läheb inimese energiatõelisus kaotsi ning tihti kuvatakse endast vaid kõige esitletavamat poolt läbi moondunud reaalsusekuvandi.

Tõelisi omasid inimesi saab ära tunda nende energia kaudu. Meie hing tunneb ära teineteist energia kaudu, läbi silmade. Kui oled teadliku mõttelaadiga inimene, kes soovib enda ringkonda leida uusi hingestatud inimeste kontakte, siis kutsun Sind kindlasti sellele loengule ja festivalile.

Nagu teema pealkiri viitab, siis sel aastal sooviksin kõneleda meie kõige olulisematest isikutest meie lähiringis  – meie kaaslased ja koosloojad, kellega me oleme siia Maale missioonile tulnud.

Mitte ainult kaksikleekidest, vaid jumalikest saatusekaaslastest, kõrgematest elupartneritest, hingesugulastest ja nendest erilistest kaasloojatest, kelle tunneme ära esimesest silmapilgust.  Räägin ka sellest, miks on olnud läbi tsivilisatsioonide just tugevate perede liidud ühiskonna arengu ja õitsengu alusvundament. Kuidas on need asjad omavahel seotud valgustumise ja ärkamise ajastuga?

Just praegusel ajastul on inimestel võimalik luua ja taastada läbi ajastute kujunenud pühad hingeliidud ja hingeliste inimeste kooselu vormid, mis kannavad endas eriti tugevat loovat jõudu läbi ajastute ja maailmade.  Miks need nii olulised on ja mille poolest erineb üks jumalik kõrgem püha kooselu liit tavapärasest karmalisest partnerlussuhtest – sellest räägin lähemalt festivali ettekandes.

Selle aastane Päikeseranna festival on energias eriline, kuna loob ideaalse võimaluse, eriliselt loodud koha ja erilise ruumi hingestatud inimestele. Ka neile, kes soovivad oma tutvusringkonda leida juurde uusi teadlikke kontakte, sarnase teadliku ja avardunud mõttelaadiga sõpru ja erilisi hingelisi isiksusi, kellega avardavaid ettekandeid kuulata.

Loengut festivalil ei salvestata ega jäädvustata. Olgu see Sulle motivatsiooniks külastada enne jaanipühi paariks päevaks Saaremaad 🙂

Õhkkond festivalil ja kogu osalejate koosseis eelmisel aastal väga eriline ja täiesti teistmoodi. Kui Sind ei huvita uute kontaktide leidmised, siis kohale tulla tasub ikkagi.

Kui tutvud kavaga, siis näed, et osalejate jaoks on loodud imeline kohalolu ruum, pühendumusega hoitud koht, toetavad muusikalised etteasted ja huvitavad ettekanded, et Sul oleks motivatsiooni kohale tulla ja enda jaoks kvaliteetaega võtta.

Siin on festivali pääsme link, mille saad soetada endale mugavalt läbi fienta. https://fienta.com/et/paikeseranna-festival-61164

Ole julge, avatud ja mis peamine – ole kohal 🙂

PÄIKESERANNA FESTIVAL SAAREMAAL 21-22.06 – Teadlike ja mõtestatud inimeste kokkusaamispunkt 🙂

Rõõmsa kohtumiseni!

Amaryllis

Similar Posts