|

Teadlike inimeste grupid ja loomine määrab ära uue platvormi loomise kiiruse.

Mõne inimese jaoks on praegused ajad intensiivsemad ja väljakutsete rohkemad, sest et nende hing ja Vaim, nende energiad on valinud kõrgemas plaanis teistsuguse arengu tee, tõusutee, kõrgsagedusliku hingearengu tee. See tähendab väga suurt tööd väga lühikeses, intensiivses ajaperioodis.

Kõrgsageduslikud energiad, mis meile siia saadetakse, pressivad inimestes välja mingid teemad, millega tal on vaja tegeleda ja siis kas lahendada või lahti lasta. Neid teemasid on kahte tüüpi: on mõttetasandi lahendamatused ja mured ning keskkonnaga seotud mured, mis tekitavad inimestes ängistust. Ja ka see ängistus tuleneb tegelikult mitte läbi mõistuse, vaid alateadlikult hing annab signaale, et on sellised ajad ees ja inimene peab tegutsema.

Läbi ajaloo teame, et inimese vaimse arengu peatavad igasugused sellised mured, mis on seotud keskkonnaga (elementaar tingimused ja vajadused) – selleks on rahulik olukord riigis, toidusaadavus, abi-ja teenuste saadavus. Igal indiviidil on väga tähtis võtta kiiremas korras ise vastutus, sest siis hakkavad muutuma kosmiliselt kogu inimkonna sündmused (paremuse poole ja kiiremini, kui arvata oskaks). Nii kaua, kuni süüdistatakse riiki, naabrit, poliitikut, jmt, ei ole veel see rahvas vastutust osanud teadlikult ise võtta.

Need, kes tõesti soovivad endale teist tulevikku, soovitav on pöörduda oma Kõrgema Teadvuse poole, oma Püha Vaimu Kõrgema Teadvuse poole, kõige Kõrgema Teadvuse vormi poole, mis ei ole üldsegi seotud siinse valitseva allkihtidega.

Õpi pöörduma oma Kõrgema Jumaliku Vaimu Teadvuse poole (Püha Galaktiline Teadvus), kellel on suurem voli sinu maist kehastusplaani toetada.

Sellises seisundis luua ja lausa nõuda otsustavalt “kui ma siin jätkan oma kehastust, siis see on sellistel tingimustel”. Hästi konkreetselt ja väga otsustavalt luua ja manifisteerida, taodelda. Panna paika need keskkonna tingimused kuidas te soovite jätkata oma elu siin kehastuses. On oluline väga otsustav määratlus ja kuvand, kuhu soovib inimene välja jõuda. Tuleb luua hästi targalt, teadlikult ja läbi kõrgete sfääride, sest et kõrgesageduslikus ruumikihis loomine, seal kehtivad hoopis teised seadused. Sinna ei tohigi tulla alltasandi kihid segama. Jumalik loomine toimub rahulikus loomises ja inimese enda Jumalikus seisundis.

| Info pärineb Amaryllise kevadisest, maikuu infoloengust: |

֎Infoloeng edasijõudnutele 2 | Mai 2021 |֎

Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

Similar Posts