Teetatervendamine EDASIJÕUDNUTELE. Kursus tulemas augustis!

Kauaoodatud teetatervendamise edasijõudnute kursus Amaryllise juhendamisel on tulemas 14.-16.augustil, 2020, Tallinna äärealal, Laagri kandis. Võimalik, et see on käesoleva 2020 aasta ainuke teeta edasijõudnute kursus Adeline V. Amaryllise juhendamise all, arvestades eelolevaid võimalikke ja tõenäolisi sündmuseid sügisel ja talve eel.

TEGEMIST ON EDASIJÕUDNUTE KURSUSEGA EHK THETAHEALING ADVANCED DNA 2. DNA 2 tähendab, et tegemist on inimese DNA ümberhäälestamisega ja programmeerimisega kursuse jooksul vastavalt etteantud moodulile. Kursusel võib osaleda see, kes omab DNA1 mooduli diplomit.

Teetervendamise meditatsioonitehnika on üks suurimaid investeeringuid iseendasse, kuna annab tohutult tööriistu energiatööks, tervendamiseks, ainese (materiaalse – anorgaanilise aga ka orgaanilise aine) programmeerimiseks, häälestamiseks. Energiate juhtimiseks. Tunnete ja programmide allalaadimiseks. Erinevate sagedustega suhtlemiseks ning erinevate energiate tundmaõppimiseks.

Kogu info põhjalikult kirjas ja leitav lehelt: https://valguslapsed.com/teetatervendamise-kursused-eestis/

Mis on teetatervendamise meditatsioonitehnika? Loe lähemalt: https://valguslapsed.com/teetatervendamise-tehnika/

Jaga sõbrale, kes soovinud. Kes otsinud. Kes oodanud. Aitäh!

PS. Kes on väikelastega vanemad, nt emad rinnalapsega ning vajavad iga natukese aja tagant pausi, et last imetada. See kursus toimub väga õdusas privaatses eramajas, koos terrassiga ja tagahooviga ning seetõttu on sisse sätitud ka emadele privaatne ja mugav imetamistuba, kui on vaja last aegajalt üle võtta ning teda mähkida või imetada. Teavita oma soovist meid ette.

Similar Posts