Skip links

Teetatervendamise® kursused Eestis

Kajastame siin lehel instruktor Adeline Amaryllise poolt korraldatavaid teetatervendamise meditatsioonitehnika kursuseid. Kõik pakutavad kursused on eestikeelsed. Saadaolevate kursustega tutvu allpool.

Kursused on juhendatud Amaryllise poolt, kes on tegelenud teetatervendamisega tänaseks juba üle 10-aasta.TULEMAS ON UUED KURSUSUSED PERIOODIL JUUNI – SEPTEMBER 2022:

 

Teetatervendamise baaskursus “ThetaHealing Basic DNA” (3 päeva), instruktor Adeline V. Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: meditatsioonitehnika Kõige Olemasoleva Looja tasandile liikumiseks (Universumi algenergiasse liikumine); 7 põhivõtit, mis aitavad avardada ja äratada intuitiivsed võimed; sõnade ja mõtete jõud läbi teeta ajulainete sageduse loomise; ajulained ja nende erisused (delta-, teeta-, alfa-, beeta- ja gammalained). Miks on teetasageduses loomine nii tugev ja realiseerub palju kiiremini kui teistes seisundites olles?; sensitiivsete võimed ehk selgeltnägemine, -tunnetamine, -tajumine ja -kuulmine; jpm.


Teetatervendamise edasijõudnute kursus “ThetaHealing Advanced DNA” (3 päeva), instruktor Adeline V. Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: 7 eksistentsi tasandile sügavuti minemine; oma kõrgema minaga ühenduse loomine; 8 erinevat uskumuste “üleskaevamise” meetodit, uskumuste muutmiseks ja vabastamiseks; oma isiklike reaalsuste vahetamine ja allalaadimine; oma sünnihetke ja kehastumise hetke õnnistamine ja tervendamine (minevikuharjutus); katkise sideme tervendamine oma emaga ja esivanematega; purunenud/murtud hinge tervendamine tervikuks; nn “südame” harjutus, valu vabastamine hingest ja südamest (sh eelmistest eludest); jpm.


Uskumuste ja traumade süvauurimise ja lahendamise teetatervendamise kursus “Dig Deeper” (2 päeva), instruktor Adeline V. Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: tabamatute ja sügavate blokeerivate alateadlike mõtete- ja uskumuste avastamine; blokeeringute puhastamine tingimusteta armastuse, sisemise usu ja sisemiste tunnete tööga; näpunäited, mida vajate oma põhiliste tõekspidamiste leidmiseks; kursuselt saab oskuslikud teadmised ja kogemused, et jätkata tööd uskumustega enda ja teiste hüvanguks ning saate tehnikad varjatud uskumuste paljastamiseks ja vabastamiseks.


Külluse- ja manifisteerimisega tegelemise teetatervendamise kursus “Manifesting and Abundance” (2 päeva), instruktor Adeline V. Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: manifisteerivate taotluste allalaadimine; kuidas küllusega seotud blokeeringud on harva seotud rahaga; blokeeringute eemaldamine; positiivsete uute tunnete allalaadimine oma elu külluse loomiseks; raha õnnistamine; oma isikliku tuleviku loomine 7.tasandilt ja manifisteerimine kõige kõrgemal ja parimal viisil.


Sina ja Looja – inimese ja Kõrgema Looja teadvuse teemadele suunatud teetatervendamise kursus “You and the Creator” (2 päeva), instruktor Adeline V. Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: kuidas tegelikult eristada Looja Kõrgema Teadvusega suhtlemist ja oma ego või oma Kõrgema Minaga suhtlemist; kursus õpetab, kuidas suunata oma meelt mõistma (sest tihti küsitakse “kuidas ma tean, et vastus on Loojalt”); oma alateadvusega töötamine ja alateadvuse suunamine enda hüvanguks.


Inimese ideaalkaalu ja kehakaaluga tegelemise teetatervendamise kursus “Rhythm to a Perfect Weight” (1 päev), instruktor Adeline V. Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: see kursus õpetab Vianna Stibali isiklikke kaalulangetamise saladusi; kursus on orienteerunud tõelise/sobiva rütmi leidmisele vastavalt oma isiklikule meelele, kehale ja hingele, kasutades samal ajal oma sisemist ilu ja armastust iseenda vastu; avasta, kuidas toita oma keha parimate tunnete ja toitudega.


Kursuste koolitaja/instruktor : Adeline V. Amaryllis on läbinud ja omab Teetatervendamise tehnika sertifikaate/tunnistusi:

Teetatervendamine Basic DNA Practicioner (2012)
Teetatervendamine Advanced DNA Practicioner (2012)
Teetatervendamine Manifesting and Abundance Practicioner (2013)
Teetatervendamine Basic DNA Instructor (2018)
Teetatervendamine Advanced DNA Instructor (2018)

Teetatervendamine Manifesting and Abundance Instructor (2021)

Teetatervendamine Dig Deeper Practicioner (2021)

Teetatervendamine Dig Deeper Instructor (2021)

Teetatervendamine You and the Creator Practicioner (2021)

Teetatervendamine You and the Creator Instructor (2021)

Teetatervendamine Rhythm for a Perfect Weight Practicioner (2021)

Teetatervendamine Rhythm for a Perfect Weight Instructor (2021)

Amaryllis on kasutanud teetatervendamise tehnikat aktiivselt ja igapäevaselt isiklikult iseenda elus viimased 8 aastat ning ka oma töös selgeltnägemise, kanaldamise või tervendamise seansse läbiviies klientidele ning abivajajatele. Kursustel jagab ta inspireerivaid isiklikke lugusid eri valdkondadest (kuidas ta on oma keha tervendanud või teetatehnika abil oma oskuseid erinevates situatsioonides proovile pannud; kuidas ta on erinevate energiatega kokkupuutel toiminud, iseend ja teisi aidanud, oma lapsi tervendanud; kuidas ta on oma soove manifesteerinud ja realiseerinud või oma tervist või kehalisi omadusi teetametoodika abil muutnud ja täiustanud jpm).

Amaryllis, kes sai oma meistrinime ja pühitsuse meisterõpetajalt ja selgeltnägijalt Kristiina Raie, on õppinud tervendaja, teadjanaise ja selgeltnägija Kristiina Raie käe all aastaid personaalselt ning on läbinud 9-kuulise Methodraie® meistrikursuse, omades vastavat diplomit (2018).

Amaryllis omab põhjalikku ja pikaajalist praktikat ja kogemust energiatöös ja erinevate energiatega töötades, toob palju näiteid omaenda praktikast ja edulugudest.


TOIMUNUD KURSUSED

TOIMUNUD SEMINARIDE LOETELU : (Täpsem info iga kursuse kohta allpool!)

 • 14.-20.august 2020 Teetatervendamise edasijõudnute kursus (DNA2), instruktor Adeline V. Amaryllis, osalustasu 420 eur. 
 • 3.-5.mai 2019 Teetatervendamise baaskursus (DNA1), instruktor Adeline V.Amaryllis, osalustasu 350 eur enne 01.04.2019 registreerumisega, peale 01.04.2019 on osalustasu 380 eurot.
 • detsember 2018, Teetatervendamise baaskursus (DNA1), I LEND, instruktor Adeline V.Amaryllis
 • november 2018, Teetatervendamise edasijõudnute kursus (DNA2), I LEND, instruktor Adeline V. Amaryllis

Kõik seminari miinimumhinnad on  regiooniti, sh Eestis, rangelt paika pandud ThetaHealing instituudi poolt.


 

TEETATERVENDAMISE EDASIJÕUDNUTE KURSUS.
14-16.AUGUST, 2020. TALLINN.

Edasijõudnute kursusel saavad osaleda need teetatervendajad, kes  omavad eelnevalt TeetaTervendamise Baaskursuse sertifikaati ehk on läbinud baaskursuse. 

Registreeru võimalikult vara, kuid teavita oma osaluselt mitte-hiljem kui 7.augustil 2020, et jõuaksime kõik materjalid Sinu tulekuks ette valmistada ja trükikojast õigeaegselt ära tellida.

Loengupidaja Amaryllis Adeline V., teoste “Valguslapse ema päevik”, “Valguslapse ema päevik 2” ja “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” autor. Amaryllis annab endast parima, et iga osaleja jaoks oleks tehnikate õppimine teda maksimaalselt toetav ning et kursuselt saaks ta parima võimaliku enda arengu toetamiseks.

Toimumisaeg: Kursus kestab kolm täispäeva. Diplomi saamiseks vaja osaleda kõigil kolmel. R – P  14.-16.august 2020, kell 10-17:00.
Lisainfo: Kursuse päevadel üks hommikune tee- ja suupistepausi ning 1 tundi lõunapausi (kokkuleppel osalejatega võib ka 30 minutit). Toitlustus (lõunasöök kolmel päeval ja hommikupausi kohvi) on hinnas.
Toimumiskoht: Laagri, Tallinn. Parkimine tasuta. Täpsed asukohajuhised (kohaletulekujuhised) vaid registreerijatele emaili teel . Kursus toimub mugavas ja privaatses, õdusas, hubases ja avaras, privaatse koduõuega majas, kus võimalik pausi ajal terrassile või aeda minna. Olemas on moodne kööginurk, koos pliidi ja külmikuga. Soovijad saavad vajadusel oma toidu kaasa võtta ning soojendada kohapeal. Need, kellel on pisike rinnalaps ning peavad last aegajalt imetada saama, saavad vajadusel pauside ajal eraldi väikelapse ruumis imetada või temaga toimetada. Selleks on loodud oma tuba ning imetamisnurk.

Osalemistasu: 420 eurot.  Neile, kes omavad edasijõudnute diplomit ning on kursuse kunagi varem läbinud, kuid sertifikaat on aegunud ning soovivad korrata, on kursuse tasu 210 eurot. Toitlustus (lõunasöök kolmel päeval ja hommikupausi kohvi) on hinnas.

Kohti on ruumist tulenevalt kokku kuni ca 20 osalejale. Registreerumistasu tasumine garanteerib Sinu koha kursusel. Ainult sooviavalduse saatmine, kuid registreerimistasu tasumata jätmine ei taga  kohta kursusele. Kui soovid kohta siiski reseveerida, kuid saad tasuda alles veidi hiljem, siis anna meile oma murest/soovist teada.

Edasijõudnute kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad:

 • esemete (anorgaanilise materjali/ainese) programmeerimine ja häälestamine
 • taimede lugemine
 • esivanematega ühenduse loomine
 • manifesteerimise tõkete eemaldamine
 • oma kõrgema minaga ühenduse loomine
 • 8 erinevat uskumuste “üleskaevamise” meetodit, uskumuste muutmiseks ja vabastamiseks
 • viha, tõrjutuse ja kahetsusega tegelemine
 • osaleja uskumuste ja piirangutega sügavuti tegelemine
 • nn “hõljuvate” traumaatiliste mälestuste eemaldamine
 • oma isiklike reaalsuste vahetamine ja allalaadimine
 • oma sünnihetke ja kehastumise hetke õnnistamine ja tervendamine (minevikuharjutus)
 • katkise sideme tervendamine oma emaga ja esivanematega
 • purunenud/murtud hinge tervendamine tervikuks
 • nn “südame” harjutus, valu vabastamine hingest ja südamest (sh eelmistest eludest)
 • 7 eksistentsi tasandile sügavuti minemine
 • šamanistlike, ingellike, langenute ja deemonite tasandite mõistmine
 • mitmete vajalike uskumuste allalaadimine oma potentsiaali avardamiseks
 • mitmete tunnete ja tundmuste allalaadimine
 • Looja programmide allalaadimine ehk inimese kõige kõrgema plaani järgmine
 • tõkete ja piirangute eemaldamine
 • hirmude vabastamine

Iga kursusel osaleja saab detailsed kursusematerjalid: DNA edasijõudnutekursuse praktiku juhendi (inglisekeelne) ning tõlgitud põhiosad (uskumuste loetelu eestikeeles). Kes on osalenud 3 päeva, saab lõpetamise päeval sertifikaadi: ThetaHealing DNA Advanced practicioner instituudilt ThetaHealing THiNK ning õiguse liikuda kõikidele järgmise astme kursustele edasi. Edasijõudnute kursuse läbimine annab võimaluse liikuda edasi jätkukursusele ThetaHealing Dig Deeper, Teetatervendamise manifesteerimise kursusele Manifesting and Abundance või muudele edasijõudnute etappidele.

Osalemiseks teetatervendamise edasijõudnute kursusel:

Kuna Sinu osalemiseks kursusel teeme paljusid ettevalmistusi, sealhulgas korraldame mahuka värvilise manuaali trükkimist ja köitmist (mis võib võtta aega terve töönädala), palume teavitada oma osalussoovist võimalikult vara ning palume arvestada registreerumisega seotud tingimusi.

#1  Osalemiseks ja registreerimise kinnitamiseks palun tasuda registreerimistasu 80 eurot ülekandena:
Saaja nimi: Blessed Generations OÜ, a/a Swedbank EE482200221069260097 või a/a SEB EE971010220273485222, lisades selgitusse : “Teeta edasijõudnute kursus”

#2 Palun saada meile oma kontakttandmed ja osalemisesoov emailiga, mis sisaldab:  Sinu ees- ja perekonnanimi, Sinu e-mail ja Sinu telefoninumber koos registreerumise sooviga (Teetatervendamise edasijõudnute kursus) aadressile kirjastus.blessed@gmail.com. Neile, kes saabuvad väga kaugelt ning soovivad öömaja, palun kirjuta, kas Sa vajad öömaja pakkumisi. NB. Sinu e-mail peab olema kehtiv, kuna selle alusel valmistatakse osalejale thetahealing.com praktiku konto ning valmistatakse ette ka leping Teetatervendamise kursusel osalemiseks. Samuti saadame e-mailile vajalikku infot kursuse toimumise kohta.
Registreerumistasu jääb ettemaksuks ning arvestatakse maha kursuse täishinnast.

NB! Registreerumistasu ei ole tagastatav, kui mitteosalemisest teavitatakse hiljem, kui nädal aega enne kursust. Erakorralised juhtumid (haiglasse sattumised, traumad pereliikmega vmt tervisega seotud rasked situatsioonid, mida ei ole võimalik ette näha ning mille tõttu osalemisest tühistumine võib toimuda ka napilt enne kursust, palun teavitada meid ning selgitada olukorda ning tagastame registreerumistasu või pakume võimalust osalemiseks uuel kursusel).
Registreerumistasu ei ole tagastatav kohale mitteilmumise puhul (no-show) puhul.
Registreerumistasu tagastatakse, kui osalemise tühistus saadetakse hiljemalt 7.augustiks, 2020 ehk jõuab meieni nädal aega enne toimumist.
Registreerimistasu garanteerib koha kursusel.

Registreerumise järgselt saadame Sulle täpsed asukohajuhised.

#3 Tasumine ülejäänud kursuse eest. Ülejäänud kursuse tasu tuleb tasuda kohapeal sularahas  reedel, või ülekandega hiljemalt 3 päeva enne kursuse toimumist ülekandega. Kui soovid ettemaksuarvet või arvet firma nimele, palun kirjuta selleks kirjastus.blessed@gmail.com, et teaksime aegsasti arve Sulle ette vormistada.

#4 Tule kohale rõõmsa tujuga ja võta avatud meelega vastu kõik, mis Sind toetab. Ole kohal! 🙂

NB. Kursust ei ole võimalik paraku läbida distantsilt ega skype teel. Kui Sa ei saa kõikidel päevadel osaleda, kuid kindlasti soovid tulla ja saada diplomit, palun saada meile kiri ning pakume Sulle hilisemal kursusel osalemise võimalust, et siis diplom saada.

NB. Kursus on üles ehitatud Think Instituudi (USA-s asub Theta Healing institute of Knowledge) eetikakoodeksi ning nõuete järgi. Kursusel ei ole lubatud salvestada, lindistada ega filmida ega üles võtta ükskõik, mis viisil.

Kursuse instruktor : Adeline V. Amaryllis, litsentseeritud Teetatervendamise baaskursuse ja edasijõudnute kursuse instruktor (õppinud Vianna Stibali ehk Teetatervendamise tehnika looja käe all)

Amaryllis kursusel osalejatele: Soovin, et saaksite sellest edasijõudnute kursusest enda jaoks parima ja maksimumi, mis teid ükskõik ,mis eluvaldkonnas aitaks ja toetaks. Olgu selleks karjääri toetamine, perekonnas harmoonilise atmosfääri loomine , külluse loomine, tuleviku loomine, manifesteerimine või iseenda programmeerimine.  

Amaryllis on kasutanud teetatervendamise tehnikat aktiivselt ja igapäevaselt isiklikult iseenda elus viimased 8 aastat ning ka oma töös selgeltnägemise, kanaldamise või tervendamise seansse läbiviies klientidele ning abivajajatele. Kursustel jagab ta inspireerivaid isiklikke lugusid eri valdkondadest (kuidas ta on oma keha tervendanud või teetatehnika abil oma oskuseid erinevates situatsioonides proovile pannud; kuidas ta on erinevate energiatega kokkupuutel toiminud, iseend ja teisi aidanud, oma lapsi tervendanud; kuidas ta on oma soove manifesteerinud ja realiseerinud või oma tervist või kehalisi omadusi teetametoodika abil muutnud ja täiustanud jpm).

Amaryllis, kes sai oma meistrinime ja pühitsuse meisterõpetajalt ja selgeltnägijalt Kristiina Raie, on õppinud tervendaja, teadjanaise ja selgeltnägija Kristiina Raie käe all aastaid personaalselt ning on läbinud 9-kuulise Methodraie® meistrikursuse, omades vastavat diplomit (2018).

Amaryllis omab põhjalikku ja pikaajalist praktikat ja kogemust energiatöös ja erinevate energiatega töötades, toob palju näiteid omaenda praktikast ja edulugudest.

Amaryllis on läbinud ja omab Teetatervendamise tehnika sertifikaate/tunnistusi:

Teetatervendamine Basic DNA Practicioner (2012)
Teetatervendamine Advanced DNA Practicioner (2012)
Teetatervendamine Manifesting and Abundance Practicioner (2013)
Teetatervendamine Basic DNA Instructor (2018)
Teetatervendamine Advanced DNA Instructor (2018)

Osalustasust. Erinevate energiatööde (ja intuitsiooni ning tunnetust arendavate kursuste)  hinnad ulatuvad Eestis nii paarisajast eurost kuni  2000 euroni. Teeta kursused on reguleeritud miinimumtasuga nii Eestis kui mujal riikides ning väga tugeva ja efektiivse kursuse eest ei ole antud osalustasu ülemäära kallis. Kuid me mõistame olukorda erinevates peredes ning iga inimese lugu on erinev. Selleks, et mitte piirata väga kirgaste ja motiveeritud ärkajate võimalusi osaleda enda arendamist vajavas kursuses, jagame ka stipendiumikohti.  Kui soovid nii nii kindlalt osaleda ja oled motiveeritud seda kursust läbima, aga kursuse osalustasu tundub Sulle ülejõu käivat. Või oled üksikvanem ja kasvatad üksi väikseid lapsi, kuid soovid osaleda, aga samas pead kokku hoidma rahaliselt? Said just töölt koondamisteate ja pead eelarvet jälgima? On hea tava, et teetatervendamise kursusel jagatakse ka stipendiumikohti (st soodustusega osalemine). Me teame, mis tähendab olla vastatud siis, kui seda kõige enam vajatakse. Kui soovid kindlasti kandideerida stipendiumikohale, siis keri sellel samal lehel allapoole ning uuri lisa. Kandideeri siis, kui tunned, et Sa seda tegelikult ka väga kindlalt vajad.

NB.Saadaval stipikohad ehk soodustusega osalemise võimalus.  Iga 10 osaleja peale on tagatud üks stipendiumikoht neile, kes väga tunnevad, et tõesti vajavad kursusel osalemist, kuid rahaliselt on keeruline täissummat tasuda.  Stipendiumi taotlemiseks palun saada oma motivatsioonikiri (põhjendus) stipile taotlemiseks ning saada hiljemalt 1.augustiks emailile kirjastus.blessed@gmail.com. Või kui avastasid kursuse liiga hilja, aga soovid kindlasti kandideerida, siis erandkorras võtame vastu ka peale 1.augustit motivatsioonikirju. NB. Stipendiumikoha saanud isikutelt võidakse oodata assisteerimisabi ehk abistamist kursuse raames kohapeal (kohvitasside sättimine, võibolla mõne üksiku tegevusega abistamine). See on hea tava, mille käis välja teetatervenduse tehnika looja Vianna Stibal ise.

Oled südamest oodatud arendama ja täiustama oma teetatervendamise tehnikaid!

I. Teetatervendamise baaskursus taas tulemas 3.-5.MAI 2019, Tallinnas.  KOHAD TÄIS.

Toimumisaeg: 3.-5.mai 2019, 3-päevane baaskursus, R-P kell 9:30-17:00. Esimesel päeval kell 09:00. Sisaldab ühte hommikust tee- ja suupistepausi ning 1 tundi lõunapausi (lõunasöök ei ole hinnas).
Toimumiskoht:  Tallinn. Täpsem asukoht registreerunutele.

Osalemistasu: 350 eur registreerudes ja tasudes ettemaksu enne 01.04.2019, peale 01.04.2019 registreerudes kursuse tasu 380 eurot. Kursuse hinnad on määratud  ning paika pandud Think instituudi (Tehta Healing Institute of Knowledge keskus USA-s) poolt riigiti. Eestis on miinimumhind sellele kursusele 380 eurot, mis on väga soodne hind võrreldes Soome, Läti, Leedu jt maadega.
Registreerumine:Koha garanteerimiseks palun tasu ettemaks ning saada oma osalussoov emailile info.blessed@online.ee, lisades kirja oma ees- ja perekonnanimi ning sooviavaldus osaleda teetatervendamise baaskursusel. Täpsem lisainfo kursuse detailide kohta laekub igale registreerujale emaili teel.

NB! KOHA GARANTEERIB ainult registreerumistasu tasumine ning ETTEMAKS 50 eur on TAGASTAMATU, kui osalus öeldakse üles hiljem kui 2 nädalat enne kursuse toimumist. No-show ehk kui ei ilmuta kohale, on kursuse tasu tagastamatu.

Kohti on piiratud arv, kokku kuni 35 osalejale.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad:

 • Meditatsioonitehnika Kõige Olemasoleva Looja tasandile liikumiseks (Universumi algenergiasse liikumine)
 • 7 põhivõtit, mis aitavad avardada ja äratada intuitiivsed võimed
 • Sõnade ja mõtete jõud läbi teeta ajulainete sageduse loomise
 • Ajulained ja nende erisused (delta-, teeta-, alfa-, beeta- ja gammalained). Miks on teetasageduses loomine nii tugev ja realiseerub palju kiiremini kui teistes seisundites olles?
 • Sensitiivsete võimed ehk selgeltnägemine, -tunnetamine, -tajumine ja -kuulmine
 • Vaba tahte olemus, koosloomine ning visualiseerimise ehk visualiseerimiskunsti omandamise vajalikkus
 • Taotluste efektiivne andmine
 • Kõige Olemasoleva Looja energia olemus
 • Juhised 7.tasandile liikumiseks ehk Algallikasse oma energia tõstmiseks
 • Intuitiivsete lugemiste läbiviimine (selgelttunnetamise-, nägemise- ja kuulmise meetodil)
 • Tervendamise põhitegurid
 • Tervendamine grupiga
 • Uskumuste 4 tasandit (ajalooline-, hingeline-, tuum-, geneetilinetasand)
 • Meetodid ja tehnikad piiravate uskumuste testimiseks, leidmiseks ja väljakaevamiseks
 • Uskumuste muutmine ja miks osad inimesed ei tervene
 • Tunnete ja tundmuste allalaadimine kehatasandil
 • Universumi 7 eksistentsi tasandit ja nende vahel liikumine
 • Kaitseinglite kutsumine ja nende nägemine
 • Võõrhinged, tülikad võõrenergiad ning nende ärasaatmine
 • Energeetiliste rünnakute tõrjumine
 • Hingesugulaste kutsumine
 • Hingeosakeste tagasitõmbamine
 • Manifesteerimise kunst
 • Tulevikuvisioonide ja piltide lugemine
 • DNA muutmine/avardamine
 • DNA aktiveerimine
 • Geeni tervendamine rakutasandil
 • Noorendava programmi integreerimine kehasse
 • Energiakeha puhastamine
 • Iseenda maandamine

Iga kursusel osaleja saab detailsed kursusematerjalid: Teetatervendamise  algkursuse praktiku juhendi (inglisekeelne) ning tõlgitud põhiosad (uskumuste loetelu eestikeeles). Kes on osalenud 3 päeva, saab lõpetamise päeval sertifikaadi instituudilt THiNK Knowledge: ThetaHealing DNA Basic practicioner ning õiguse nimetusele litsentseeritud teetatervendaja ehk teetatervendamise DNA baaskursuse praktiseerija. Baaskursuse läbimine annab võimaluse liikuda edasi jätkukursusele DNA Advanced ehk Teetatervendamise edasijõudnute kursus, DNA Dig Deeper kursusele , Teetatervendamise külluse ja manifesteerimise kursusele või muudele edasijõudnute etappidele.

Instruktor/koolitaja: Adeline V. Amaryllis, litsentseeritud Teetatervendamise baaskursuse ja edasijõudnute kursuse instruktor (õpe Vianna Stibali ehk Teetatervendamise looja käe all)Amaryllis on kasutanud teetatervendamise tehnikat aktiivselt isiklikult iseenda elus viimased 6 aastat ning ka oma töös selgeltnägemise, kanaldamise või tervendamise seansse läbiviies klientidele ning abivajajatele. Kursustel jagab ta oma isiklikke lugusid eri valdkondadest (kuidas ta on oma keha tervendanud või teetatehnika abil oma oskuseid erinevates situatsioonides proovile pannud; kuidas ta on erinevate energiatega kokkupuutel toiminud, iseend ja teisi aidanud; kuidas ta on oma soove manifesteerinud ja realiseerinud või oma tervist või kehalisi omadusi teetametoodika abil muutnud ja täiustanud jpm).Amaryllis, kes sai oma meistrinime ja pühitsuse meisterõpetajalt ja selgeltnägijalt Kristiina Raie, on õppinud tervendaja, teadjanaise ja selgeltnägija Kristiina Raie käe all aastaid personaalselt ning on läbinud 9-kuulise Methodraie® meistrikursuse, omades vastavat diplomit (2018). Amaryllis omab põhjalikku ja pikaajalist praktikat ja kogemust energiatöös ja erinevate energiatega töötades, toob palju näiteid omaenda praktikast ja edulugudest.

Amaryllis on läbinud ja omab Teetatervendamise tehnika sertifikaate/tunnistusi:

Teetatervendamine Basic DNA Practicioner (2012)

Teetatervendamine Advanced DNA Practicioner (2012)

Teetatervendamine Manifesting and Abundance Practicioner (2013)

Teetatervendamise Dig Deeper Practicioner (2019)

Teetatervendamine Basic DNA Instructor (2018)

Teetatervendamine Advanced DNA Instructor (2018)


Sellel leheküljel kõik Teetatervendamist puudutavad materjalid (tekst ja pildid) on autoriõigustega kaitstud. Üheski teises väljaandes fotode või teksti kasutamine ilma eelneva kirjaliku loata Blessed Generations OÜ poolt ei ole lubatud.


Armas huviline.
Soovid kursustel osaleda, aga tundub, nagu rahaliselt pole mitte kuidagi võimalik praegusel hetkel ?

Amaryllise poolt juhendavatele kursustele anname aeg-ajalt välja ka mõne stipendiumikoha, kas täis- või osalise soodustusega vastavalt sellele, kuidas Looja kursust ja osalejate hulka juhendab. Selleks palun kirjuta oma soovist ja motivatsioonist osalemiseks, miks Sa võiksid saada stipendiumi osaliseks ning palun saada kompaktne motivatsioonikiri (maksimum  1 A4 lk) e-mailile kirjastus.blessed@gmail.com hiljemalt 4 nädalat enne toimuva kursuse algust. PS. Stipendiumikohale taotledes tuleb siiski tasuda registreerumistasu (vastavalt kursuse registreerimistasule), et tagada ja garanteerida koht Sulle kursusel ka siis, kui Sa stipendiumit ei saa. Registreerumitasu ei kuulu stipendiumist mahaarvata summa hulka.


error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.