Skip links

Teetatervendamise® tehnika

Mis on Thetahealing® ehk TeetaTervendamise® tehnika ?
Teetatervendamise  tehnika on võimas meditatsioonitehnika, mille abil on võimalik tuletada meelde ja võtta kasutusse oma vaimsete võimete potentsiaal ja seda ka efektiivsel ning tugeval määral oma elus ka rakendada – igas eluvaldkonnas, mitte ainult tervendamise sektoris.
Meditatsiooni käigus liigutakse  teetasagedusse, kus luuakse ühendus Universumi algenergiaga – võimsama Looja energiaga, mis on loonud kõik eksisteeriva kogu ilmaruumis. Selles seisundis viibides saab tervendada ja häälestada oma keha, manifesteerida esemeid, küllust või vajaminevaid asju oma ellu, täita soove, kutsuda tagasi hingeosakesed, taotleda hingekaaslase saabumist oma ellu, tervendada end minevikutraumadest või kasutada lihtsalt oma intuitsiooni puhtaks selgeltnägemise-, -tunnetamise ja -kuulmise jaoks.
Teetatervendamise meditatsioonitehnika loodi aastal 1995 selgeltnägija ja tervendaja Vianna Stibali poolt, mil ta oli läbimas oma isiklikku tervenemise teekonda vähkkasvajast vabanemiseks. Tema algupärane tervenemise lugu on loetav esimesest raamatust “Teetatervendamine”, kus ta jutustab ühenduse loomisest Loojaga, et viia inimesteni võimas meditatsioonitehnika, mille abil inimesed end iseseisvalt aidata saaksid.
Teetatervendamise meditatsioonitehnikat kasutatakse absoluutselt igas valdkonnas, nii keha, mõistusteadvuse, vaimu kui ka hinge avardamiseks, toetamiseks või tervendamiseks, kuna saavutatakse puhas ja segamatu ühendus Universumi Kõige Olemasoleva Looja Energiaga. Tehnika keskendub taotlustele, mis antakse Looja energias ning lubavad treenida enda mõistustasandit, keha või meelt selleks, et eemaldada piiravad tõkked, mis võivad takistada siinses kehastuses vaba ja piiranguteta loomist. Positiivsete afirmatsioonide allalaadimine (raku- ja kõikidele uskumustetasanditele) ning vaimsete võimete avardamine on põhilised suunad selle tehnika puhul. Meditatsiooni ning taotluste abil teeta või deltasageduses viibides loob inimene endale positiivse ja küllusliku eluviisi.
Teetatervendamine ei asenda tavameditsiini. Vaid see meetod õpetab meid kasutama omaenda loomupärast intuitsiooni, mõttejõudu ning tuginema tingimusteta armastuse energia baasil loomisele, olles ühenduses Loojaga.
Eesti keeles on ilmunud Vianna Stibali sulest teosed: “Teeta tervendamine” (Ersen, 2012), “Teeta tervendamine edasijõudnutele” (Ersen, 2013), “Teeta tervendamine haigused ja tõved” (Ersen, 2013), “Teeta tervendamine ideaalkaalu saavutamiseks”(Ersen, 2014) .

TeetaTervendamine® ja TeetaTervendaja® on THINK’i registreeritud kaubamärgid, lisainfo www.thetahealing.com.

error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.