֎ EDASIJÕUDNUTELE | Loeng & Praktika: Kõrgema Teadvuse läbi loomine ja samastumine | 2021 ֎

88.99

OMA KÕRGEMA TEADVUSE LÄBI LOOMINE. KÕRGEMATE TASANDITE LÄBI LOOMINE. OMA SUURVAIMU KÕRGEMA TEADVUSEGA SAMASTUMINE.

Uus praktika ja loeng edasijõudnutele Loojatele, kes on tegelenud ka enne mediteerimise või vaimsete praktikate läbimisega.

Sisu on spetsiifiline ning nõuab teadlikumat ja vastutustundlikumat kaasategijat. Taotlused ei ole enam alustajale-algajale. Kuid seda, kas oled edasijõudnu, otsustab iga inimene ise vastavalt oma varasematele praktiseerimiskogemustele vaimsete praktikate ja loengute osalemise osas ja arusaamise ning mõistmise osas.

Ei soovi osta põrsast kotis ja mõtled, kas praktika võib olla Sinule? Loe palun hoolega sisu ülesehitust ning kirjeldust. Nii saad paremini aimu, millega tegemist ning kas antud edasijõudnute loomispraktika Sind kõnetab!

LOENGU FOOKUS: Loengu osa on 2h+, kus selgitatakse järgnevaid teemasid: Räägitakse teadlikust loomisest, läbi kõrgete tasandite loomise. Puutumatuse ruumis loomine. Oma Suure Loojavaimu tasandi loomisest. Kes on inimese Suur Loojavaim. Mida tähendab läbi oma Kõrgema Teadvuse loomine. Miks on kasulik (just praegustel aegadel) oma tulevikuvisioone luua läbi kõrgemate tasandite. Mida tähendab Kõrgemate tasandite läbi loomine, mis eelise see annab praktiseerijale ja missugust mõju ning tulemust omab see võrreldes tavapärase (tavaliselt levinud loomisviisidega nagu afirmeerimine, visioonide loomine, taotlemine jmt). Millist mõju avaldab Kõrgema Teadvuse läbi loomine inimese eluteele. Miks on kasulik luua üldse läbi oma Kõrgema Suure Loojavaimu Teadvuse energia? Miks osadel inimestel loomised üldse hoogu ei võta. Millistel juhtudel saab kaasata oma Kõrgemat Teadvust. Mida tähendab “vastutustundlik loomine” Suure Loojavaimuna. Mida tähendab üldse “Kõrgema Teadvuse tasandi läbi loomine”. Milline seisund selleks peab olema, milline mõistusteadvuse valmisolek ning kehaline valmisolek peab sellisel viisil olemiseks-elamiseks olema. Mis vahe on praktikatel, kus lihtsalt “kogetakse olemist” ning praktikatel, kus “kogetakse olemist ning salvestatakse ja tuuakse see ka kehastasandile üle”. Miks kogetakse kõikumisi (emotsionaalseid ja energeetilisi ja hingelisi). Miks kogevad hingelised inimesed eriti intensiivselt kõikumisi. Kuidas panna paika oma kehtestatud kõrgem plaan ja edasine elutee ning lähitulevik. Ja palju palju  muud olulist just neile, kes soovivad eriti teadlikult, eriti targalt luua oma elus iseenda jaoks. Loengu osa on pikk ja põhjalik ning äärmiselt selgitav selleks,et mõistaksid praktika taotluste ja sisu sügavamaid tagamaid. Sest mida paremini inimene saab aru praktika käigus toimuvast ehk teisisõnu- TEADVUSTAB oma taotluse taga olevamat sügavamat sisu, seda TULEMUSLIKUMAD on tema energiaruumis energianihked ning ka muutused tema eluruumis ja saatuses. Loengu osa kuulamine enne praktika tegemist on ülioluline selleks, et Sul ei tekiks tühimikke ega arusaamatusi praktika toimumise ja mõjumise ning tulemuslikkuse käigust.

PRAKTIKA FOOKUS: Oma energiate puhastamine praegusest maisest laperdavast ühisteadvuse massienergiast. Igaühe enda Suurvaimu KÕRGEMA TEADVUSEGA samastumine. Oma Jumaliku potentsiaaliga Loojaenergiaga kohaldumine ning ka integreerimine oma kehatasandile. Oma energiatega tegelemine kõrgemas plaanis ja rakutasandi plaanis. Oma mõistusteadvuse ümberprogrammeerimine süvaseisundis –  Suurvaimus olemise energiaga paremaks kohaldumiseks (mitte ainult praktika ajaks vaid ka jätkuvaks ajaks). Püsivate juhtprogrammide integreerimine enda energiatesse.

Oluline: Praktika ja loengu kaasategemiseks on vajalik Vimeo kasutajakonto. Lae alla Vimeo äpp või külasta vimeo.com. Tellimuse MÄRKMETE lahtrisse PALUN LISA OMA VIMEO KASUTAJATUNNUS, et assistent teaks Sulle saata lingid ning lisada Sind privaatsesse videovaatamise süsteemi. Palun lisa oma Vimeo kasutajatunnusesse oma ees-ja perekonnanimi, siis leiame sinule kuuluva konto kiiresti üles! Meie kodulehe süsteem ei saada automaatselt linke peale ostu sooritamise. Assistent vaatab SInu tellimuse soovi üle ning saadab Sulle e-kirja tellimuse kinnitamiseks koos lingiga.

Seekordne edasijõudnute praktika on teistmoodi. Osaleja saab valida kahe praktika versiooni vahel:

A-versioon 55min+: pikem, põhjalikum, laialdasem, intensiivsem. 1-3.korda läbitegemiseks.
B-versioon: 38min+ hõrendatum versioon ainult olulisimate juhttaotlustega, mil inimene juhib ise palju energiaid visioonis ja pildis.

Praktika lõppedes tekib inimesel sügav loomeseisund, avardunud seisund, mida on väga soodne kasutada oma elulisteks loomisteks – isiklikus elus.

Saad lingid kahele praktika versioonile: A-versioon ja B-versioon. Esimesed 1-3 korda tee palun läbi põhjalik A-versioon koos kõikide oluliste esmaste süvataotlustega. Praktika B-versiooni kuulamist jätka ca 2 kuu jooksul maksimum , omale sobivas rütmis, ajamahus ja sageduses. Pane tähele: Oma Suurvaimu Looja potentsiaali integreerimine kehatasandile!toimub alati järkjärgult ning kasvab iga korraga. Loengus kuuled näiteid, miks see nii on ning millist tulemust võib anda esmakordne tegemine ning kolmandat korda tegemine. Iga korraga, mida praktikat kuulad, kohaldub meie kehatasand (rakutasand) ning mõistusteadvus palju rohkem, et suuremas mahus Sinu kõrgema potentsiaaliga Loomeenergiat kehasse integreerida. Siit muidugi ka kõrgenenud vastutus oma elu juhtimisel ja loomisel, sest suure loomispotentsiaaliga inimesel on sõna, mõtteja tegude tasandil suurem väljakutse enda mustreid (käitumise- ja mõtlemise mustreid)  jälgida – teadlikult!

EDASIJÕUDNUTE PRAKTIKA VIDEOMATERJALILE LIGIPÄÄS KEHTIB 2 KUUD ALATES VIDEOMATERJALILE LIGIPÄÄSU SAAMISE HETKEST!

LOENG (2h) ja PRAKTIKA (1 h), osalemise ja kaasategemise panus 35 eurot kokku. Aitäh kõigile, kes soetavad ja toetavad seega ka meie tegemisi ! 

Edasijõudnute praktika korduva tellimuse puhul kehtib täishinnast 50% soodsam hind!

Kirjeldus

Töötame osalise tööajaga E ja N kell 9-15:00. 
Posti teel lähetatavad tellimused saadame tavapäraselt teele 3-5 tööpäeva jooksul (kui ei ole informeeritud teisiti, nt eritellimusel või ettetellimisel trükised).
Virtuaalse toote ostu puhul on vajalik Sinu Vimeo kasutajatunnus. Vimeo kasutajatunnust on sama lihtne teha nagu youtubes, selleks palun lae alla Vimeo äpp telefoni või külasta Vimeo.com. Kasutajakonto tegemine on tasuta. Kasutaja konto kaudu liidetakse Sind mugavase ja privaatsesse ning reklaamivabasse videovaatamise süsteemi. Palun lisa oma Vimeo kasutajatunnusesse oma ees-ja perekonnanimi, siis leiame sinule kuuluva konto kiiresti üles!
Virtuaalse tellimuse puhul vastame Sinu tellimuse soovile tööaja sees tööpäevadel .See tähendab, et kui esitad oma tellimuse soovi laupäeval, siis saadetakse Sulle ligipääsulingid esmaspäeval.

Täname soetamast ja seeläbi meid ka toetamast.
Täname valimast teadlikuks saamise teekonna.

 

Blessed Generations OÜ. 2021.
Kõik autoriõigused loengu ja praktika sisulises ülesehituses on kaitstud autoriõiguse seadusega. Praktika ja loeng on mõeldud kasutamiseks ainuisikuliselt Sinule endale.