10. NOORUSLIKKUS, KEHA NOORENEMINE JA REGENERATSIOON. Alateadvuse Subliminaalid 60 min audiofail

11.86

NR 10 ALATEADVUSE SUBLIMINAALID
Teema: Keha noorenemine, nooruslikkus, rakkude uuenemine, regeneratsioon
Fail: MP3  formaat, 60 min
Sobivus: Sobib kõigile. Lapseootel naised jälgige ise oma sisetunnet, kui intensiivselt teile mõjub ning tehke vajadusel pause.
Sisu märksõnad: keharakkude uuenemine, keha noorenemine, kehakudede uuenemine, regeneratsioon DNA tasandil, DNA tasandil aktiveerimine, närvisüsteemi taastus, hormonaalsüsteemi taastus, kollageeni tootlikkuse taastus, kasvuhormooni taastus, kogu kehakudede ja organite taastus ja regeneerumine järk-järgult, keha bioloogilise vanuse ümberhäälestus

Ligi 100 afirmatsiooni, mis on salasõnumitena sisse loetud muusika taustal.

Muusika on meditatiivset laadi ja muudab teadvuse seisundit, et alateadvuse tasandi häälestus saaks sügaval rakutasandil paremini toimuda ning inimene oleks toetavatele afirmatsioonidele vastuvõtlikum.

Kirjeldus

Tellimuse esitamise järgselt saad alla laadida MP3 helifaili oma arvutisse ning siis audiofaili igal ajal omale sobivas kohas kuulata. MP3 fail jääb Sinule piiramatuks kasutuseks. Allalaadimise link on aktiivne 30 päeva.

Tähelepanu. Osad nutiseadmed ei luba helifaile alla laadida otse telefoni. Vaid te peate need alla laadima esmalt oma arvutisse ning siis edasi sobivale andmekandjale.
Allalaadimise järgselt saadetakse teile allalaadimislink  MP3 Faili jaoks ning PDF fail koos afirmatsioonidega. Afirmatsioone ei pea Sa kaasa häälima. See tekstifail on Sinule, et Sa teadvustaksid, missugused afirmatsioonid on helifaili taustal häälestusena loomas.

Tegemist ei ole juhendatud meditatsiooniga, vaid muusikaga, kuhu on sosinal sisse loetud vaiksed afirmatsioonid. See on kerge kuulamine, mis sobib kõigile.

Aitäh, et toetate oma ostuga meie tegemisi!