Intuitsioonitreenimise kaardid (44 tk) │UUENDATUD PARTII !

42.00

INTUITSIOONITREENIMISE KAARDID.

Põhjalik juhend infoga, et saaksid treenida tunnetamist ja ülitaju kasutust, mitte lihtsalt vastuseid “ära arvata” (tunnetamine vs äraarvamine). juhend intuitsiooni treenimiseks koos tüüpharjutustega (alustajad, edasijõudnud ja eksperttase), enamlevinud tehnikatega ning mitmete nõuannetega lastega mängimiseks, nõuannetega eksimisprotsendi vähendamiseks ja vigade minimeerimiseks. Eksimuste põhjused ning enamlevinud meetmed eksimuste vähendamiseks. Nõuanded “Kust tekivad vead? Miks pannakse vastustega mööda? Arvamine vs tunnetamine. Ülitundlike lastega mängimine.” ja palju muud kasulikku neile, keda huvitab enda sisetunde oskuslik kasutamine ükskõik, mis erivaldkonnas.

Erineva raskusastmega  kaardid (44 tk), mis on grupeeritud peenmateerilise infoeristuse järgi, vastavalt, millistele tajumeeltele keskendutakse ning kui raskeid või lihtsaid ülesandeid teha sooritatakse:
– Värvikaardid (9 tk);
– Fotokaardid (16 tk);
– Kujundikaardid (5 tk);
– Numbrikaardid (10 tk);
– Abikaardid ehk tühikaardid raskusastme tõstmiseks (4 tk).

Kaardid on disainitud nii, et sobivad algajatele, lastele ja edasijõudnutele ning spetsialistidele.
Kaardid on disainitud nii, et sobivad ka lastele, kes veel ei kõnele (loe juhendist peatükki “Kuidas mängida koos lastega?”).
Kaardid ei ole valitud juhuslikult, vaid on komplekteeritud nii, et praktik saaks proovile panna end mitmel viisil – lihtsamad värvieristuse algharjutused; lihtsamad kehatunnetuse harjutused algajatele fotokaartide näol (st stiihiate tunnetamine, erinevate keskkondade tunnetamine, erinevate energiate tunnetamine, erinevate tundmuste eristamine kehal (ebameeldivus, meeldivus, soojus, külmus) , keha tunnetust mõjutavad aistingute eristamine ja signaalide kinnipüüdmine – külm, kuum, hapu, magus, märg, rusuv, kerge, avar jmt); täpsemad abstraktsete kujundite tunnetamise harjutused, täpsemat oskust nõudvad edasijõudnute kaardid ehk numbrite kanaldamiste harjutused. Lastele sobivad alustamiseks värvikaardid ning fotokaardid, kuid ülitundlikud lapsed on tavaliselt vilunud ka  eksperditaseme  tüüpharjutustes 4A ja 4B (vt juhist). Edasijõudnutele sobivad abstraktsed kujundikaardid ning numbrikaardid ning fotokaardid.

Soovid osta kaardikomplekti, aga ei taha osta põrast kotis ? Siia lehele on kokku kirjutatud põhjalik tooteinfo. Palun loe hoolega kogu tooteinfo siin kodulehel põhjalikult läbi ning usume, et saad selgema ülevaate, millega tegemist. Vaata kindlasti ka toote juures olevaid pilte ja tutvustust:)

Tellimuste esitamisega seotud info (palun loe hoolega).

 1. Väljastame Su  tellimuse peale laekumist ehk tellimuse eest tasumist 3-5 tööpäeva jooksul vastavalt laekumise järjekorras. 
 2. Täname, kui Sa KONTROLLISID hoolega, et Sinu telefoninumber on sisestatud korrektselt! 
 3.  Tellimusi võtame vastu ainult läbi e-poe vormistatud süsteemi, et mitte segi ajada laoarvestust.  
 4. Tootebroneerimist me teha ei saa.
 5. Tähelepanu: tellimus, mis on vormistatud, kuid jäetud kinnitamata ülekandega (tasumisega), tühistatakse 3 ööpäeva pärast! Peale seda tuleb uus tellimus edastada. Kui Sa oled teinud tellimuse ning jätnud selle tasumata pikalt, siis enne uuri, kas toode enam saadaval on.
 6. Kaardid ei ole massiproduktsioon, neid on piiratud kogus ja ei ole teada, millal uus partii tuleb. Kui oled tundnud huvi, siis reageeri.
 7. Meil ei ole paraku klientidele avatud ladu ega kauplust hetkel, seega ei ole meil puht ajaliselt võimalik iga kliendiga kokku saada, et talle käest-kätte toode üle anda. Soovitame valida siiski pakiautomaadi teenuse, kuna 2,90 eurot säästab ka Teie edasi-tagasi sõitmise kulu, ajakulu ning kütusekulu, mis kipub linnaoludes minema kulukamaks, kui pakiautomaadi teenuse hind.
 8. Kui kaardikomplekt Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis võtame tagasi rikkumata ja kasutamata komplekti kuni 14-päeva jooksul alates kättesaamise hetkest Eesti tellimuspiirkonna piires. Sellisel juhul palun teavita meid esimesel kiiremal võimalusel, kuna kaartide soovijaid on tavaliselt mitmeid.
 9. Kas postitame ka välismaale? Jah, ikka saadame teile soovi korral ka välismaale. Välismaale tellimise puhul palun kirjuta kirjastus.blessed@gmail.com ning saada oma korrektsed sihtandmed: oma nimi, oma aadress, sihtriik, korrektne kontaktelefon ning tellimuse info, mida ja kui palju soovid tellida. Seejärel vormistab raamatupidaja Sulle arve. Hinnajärgud välismaale saatmise puhul on ligikaudu järgnevad olnud: Smartpost Soome – 11 eurot (S-kapp). Omniva tähitud ärimaksikiri välismaale (15 eurot  -25 eurot, sõltuvalt sihtriigist).

 

 

Laost otsas

Kirjeldus

Küsijate tungival soovil on müügile tulnud uus partii uuendatud (ja veelgi paremaid) intuitsioonikaarte, millega saab pingevabalt koduses keskkonnas ja lihtsal viisil treenida enda ülitaju kasutust, avastada enda tugevad ja nõrgad pooled info eristuses, leida enda tugev külg tunnetuses, arendada kõiki peenmateerilisi infoeristuse külgi (sh raskemad harjutused, kus vaja juba mõistus päris korralikult välja lülitada).

Intuitsioonitreenimise kaardid on intuitsiooni ehk enda ülitaju treenimiseks. See tähendab – enda Vaimu Kõrgema teadvuse õppima infot eristama – puhtalt, selgelt, mõjutamatult ja eksimatult ilma abilistelt või vahendajatelt abi küsimata. Et õppida läbi oma hingetunnetuse saama õigeid vastuseid.

Tähelepanu – need ei ole nn vastustekaardid, ei ole tarokaardid ega sõnumikaardid vmt. Tegemist on taju treenimise kaartidega, millega treenida selgeltnägemise ja ülitaju kasutamise võimekust, info vastuvõtmise täpsust ning lihvida oma intuitsioonikasutust eri kaardigruppidega kuni sinnamaani, mil eksimiseprotsent on minimeeritud.

Alguses õpid kaartide peal eristama infot ning selgeks tegema, missuguses tajus oled Sa tugev, millist on vaja veel arendada. Kui oled järjepidevalt praktiseerinud ja harjutanud, siis hiljem võid enesekindlalt võtta infot vastu muudes valdkondades (kanaldamine, energiate vahendamine, iseenda elus õigete otsuste vastuvõtmine läbi kõhklematu sisetunde), sealjuures omades südamerahu ja teadmist, et Sa suudad teha seda päris korrektselt ja õigesuunaliselt.

Kaardid on mõeldud kõikidele huvilistele, kellel on soov treenida end lihtsate abivahenditega kodus, et lihvida oma peenmateeria tunnetamise, selgeltnägemise- ja tajumise oskust ehk ülitaju kasutamise oskust erinevate nurkade alt.

Head nägijad, tunnetajad, kanaldajad, tervendajad ja infovahendajad! See on suurepärane võimalus teile enda täpsust veelgi rohkem lihvida!

See kaardipakk peaks olema lausa kohustuslik abivahend neile, kes tegelevad kanaldamisega, inimeste vaimse nõustamisega, peenmateerilise või spirituaalse infovahendamisega, tervendamisega või muu spirituaalse valdkonnaga, info tunnetamisega ja seeläbi info jagamisega inimestele jmt. Paljud tunnetajad-nägijad jagavad erinevat infot, eriti suur vastutus on neil asjaga tegelejatel ja kanaldajatel, kes nõustavad inimesi ning kelle sõnal on suur vastutus. Kui eksitakse info vastuvõtmisega (enesteadmata ja kontrollimata) või lastakse sisse mõjutatud teave ega osta täpselt infot selgeltnägemise või -tajumise abil eristada, siis lasub väga suur vastutus selle ees, mida inimesele vastuvõtul jagatakse või infokanalites edastatakse. Intuitsioonitreenimise kaardid on suurepärane viis koduses pingevabas keskkonnas lihvida oma peenmateerilist infoeristuse võimet, arendada täpsust ning minimeerida eksimisprotsenti. Edasijõudnute jaoks on kaardipakis leitavad abstraktsed kujundikaardid valgel taustal (oskusliku infomüra ja nn mõistuse väljalülitamise treenimiseks), numbrikaardid väga täpseks tunnetuseks (kuna numbrite tunnetamine ja nägemine nõuab juba väga väljalülitatud meelt) ning eksperttaseme harjutused. Nii saate olla kindlad ning hinnata ise oma senist infoeristuse taset ning võimekust, et liikuda järjest puhtama ja veatu info vastuvõtmise ja eristamise poole.

Kellele on see kaardikomplekt mõeldud?

Algajatele ja alustajatele, kel on soovi õppida ise oma nägemise- ja tunnetuse ning tajumeeli kasutama iseseisvalt:

 • neile, kes soovivad ISE arendada endas selget infovastuvõtmisvõimet ja ka info eristamisvõimet!
 • neile, kes soovivad treenida nägemist ja tunnetust kasutama võimalikult väikese veaprotsendiga;
 • neile, kes päriselt soovivad õppida ise infot eristama ja vastu võtma (läbi ülitaju ja selgeltnägemise ja -tajumise meelte) lihtsate vahenditega, järjepidevalt ning vilumuseni, mil suudetakse kõiki harjutusi kaasa teha;
 • neile, kes on otsinud lihtsaid vahendeid, millega koduses keskkonnas enda ülitaju ja nägemismeeli proovile panna (ilma iseend petmata, kuna kaarte saab kasutada ka üksi);
 • neile, kes tahavad treenida endas ülitaju kasutamise võimekust mänguliselt ja iseseisvalt ning pingevabalt koduses keskkonnas;
 • neile, kes soovivad treenida enda loomuliku intuitsiooni (ehk sisetunde) kasutamise võimekust nii, et see muutuks automaatseks ja sujuvaks;
 • neile, kes soovivad alustada alguses lihtsamini, hiljem liikuda raskemate eristuste juurde;
 • neile, kes tahavad iseendaga tööd teha ning päriselt praktiseerida ja harjutada vilumust info vahendamise oskuses;
 • neile, kes on tüdinenud spirituaalsest infoerisusest “vaimsel turul” ning on seetõttu otsutanud ISE lihvida ja treenida endas peenmateerilist infoeristuse oskust;
 • neile, kes on tüdinenud kellegi teise “infokanalist” sõltumisest ning soovivad ise arendada endas selgeltnägemise täpsust ning enesekindlat infoeristusvõimet peenmateerilises valdkonnas;
 • neile, kellel on valmisolek teha endaga keskendunud tööd (alguses on tajumeelte kasutamine väsitav, hiljem muutub automaatseks ning eneseusaldus kasvab);
 • neile, kes on tüdinenud kahtlemast, mis on nende jaoks siin elus õige otsus ning soovivad õppida oma südamehäält uuesti kuulma;

Lastele, kel on soovi mänguliselt (vanema suunitlusel või iseseisvalt) kasutada oma loomulikku sünnipärast intuitsiooni:

 • neile huvilistele, kes soovivad mängida koos lastega, et nende loomuliku intuitsiooni töös hoida ja säilitamiseks (eriti soovitatav sünnipäraste intuitiivsete laste puhul);
 • neile lastele, kelle puhul lapsevanem on täheldanud loomulikku sünnipärast intuitiivsust ehk kõrgendatud tundlikkust (valguslapsed, uue ajastu lapsed, kellel nägemiskanal sünnist saadik lahti ning mida tuleks praktikate ja harjutustega “kasutuses” hoida, et see ei sulguks);
 • lastele, kes on juba jaganud vanematele peenmateerilist infot ning soovivad hoida oma vanemaks saamise käiguks sõltumatut ja mõjutamatut (sissehäkkimatut) infoeristusvõimet;
 • vanematele ja lastele, kes soovivad hoida oma ülitundlikel lastel oskust, et nad ise oskaksid oma südamehäält/sisetunnet/ sisemist otsust (loomulikku tunnetust) usaldada jätkuvalt ja järjepidevalt (ja et see oskus lapsel oleks lastel ka aastate jooksul sisse harjutatud ka vanemaks saades, mil massi-ühisteadvus hakkab noort mõjutama, kõhklusi ja kahtlusi sisse programmeerima);
 • vanematele ja lastele, kes soovivad end mänguliselt proovile panna, et treenida erinevate ajukeskuseid ja tajumeeli pingevabas, koduses keskkonnas;

Edasijõudnutele ja asjaga tegelejatele, kes vahendad inimestele infot, kanaldavad, tervendavad või jagavad spirituaalset infot ning tunnevad vastutust oma info ees:

 • neile, kes tegelevad energiatööga, kanaldamisega või tervendamisega ning “vahendavad” inimestele (spirituaalset ja peenmateerilist) infot ning soovivad lihvida oma oskuseid;
 • neile, kes tegelevad energiatööga, kanaldamisega, tervendamisega või infovahendamisega ning soovivad olla kindlad, et nad oskavad vahendada teavet minimaalse veaprotsendiga, mõjutamata kanalienergiast või energeetiliste olemusvormide energiatest;
 • neile, kes tegelevad energiatööga, kanaldamisega, tervendamisega või infovahendamisega ning tunnevad endas vastutust, kas nad suudavad infot korrektselt ja puhtalt vahendada ja edasi interpreerida ning seetõttu soovivad enda info vahendamise täpsust lihvida ja edasi arendada.
 • neile, kes on tegelenud energiatööga, kanaldamisega, tervendamisega, infovahendamisega või inimeste spirituaalse nõustamisega seni mingite abivahendite toel, kuid soovivad nüüd arendada ja edasi liikuda info tunnetuses iseseisvale ja sõltumatule infoeristuse tasemele;

Mis on uut võrreldes varasema intuitsioonikaartide partiiga?

Kaartide tagapöördel on mahe ja häirimatu marmorimitatsioon, mis aitab parema tunnetamise nimel mõistuse müra välja lülitada. Samuti peidab kaardile tekkivaid võimalikke täkkeid ja jälgi, mille järgi kipuvad mängijad “meenutama” või “ära arvama”, mis võis teiselpool kaarti olla. Kaarte on 44tk, oleme jätnud alles põhivärvi kaardid, kuna kõrvaltoonide eristamine oli paljudele praktiseerijatele liiga raske (lihtsam on alustada punane vs sinine tunnetamisega, kui helesinise ja helerohelise omavahelise eristamisega). Seoses sellega, et väga palju on inimesed hakanud tunnetamise ja nägemise peal tegelema, oleme lisanud numbrikaardid, kuna numbrite eristamine nõuab juba palju peenemat täpsust. Oleme laiendanud fotokaartide (ja sh ka stiihia) kaartide ampluaad.

Hea sõber.  Kaartide soetamisega  toetad kõige paremal ja otsesemal viisil Valguslaste grupi tegemisi ning mitut Eesti väikeettevõtjast tootjat, kuna kaardikomplekti loomisega seotud kõik elemendid ja osad oleme otsustanud tellida ja valmistada täiesti teadlikult Eesti väiketootjatelt. Kaardikomplekti seotamisega toetad rohkem kui kuute kodumaist perekonda, sest just nii paljud isikud on olnud seotud selle projektiga. Näiteks selleks, et Sinu kaardid oleksid pikaajaliselt hoitud, on käsitöömeister valmistanud kaartidele tugevad ja vastupidavad karbid. Isegi pakendi oleme valinud Eesti tootja poolt – woola villaümbrikud, mis välistavad mullikileümbrikega tekkivat keskkonnasaastet. Villapakendi sisu võid aga alles hoida ning taaskasutusse suunata, hoiustada seal õrnaid esemeid (nt ehteid) või siis kerge südamega jäätmete hulka arvestada. 

Kaardipaki mõõdud (pikkus,laius, kõrgus): 13,5*9,5*3cm.