HINGESEMINAR 1*** | HINGE VABASTAMINE JA PÜHITSEMINE| Audioloeng & Süvameditatsioon ( ~2,5h)| Väga edasijõudnutele ***

77.77

SINU HING ON SINU TEENÄITAJA SINU HINGEKOJU!

Selle aasta kõige olulisem praktikate seeria.

Hingeseminar I osa.

Koosneb: Loenguosa ja praktikaosa (kokku 2,5 h). See on edasijõudnutele! Nõuab keskendunud fookusehoidmist ja oma tahteimpulsi juhtimist intensiivselt ja lühikese aja vältel.
Teema nr 1 : Oma Hingeteadvuse tagasikutsumine vanast maailmast ja Hinge pühitsemine oma Vaimu Lättega.

Peale Hingeseminari 1 kuulamist ja kaasategemist oled Sa avatud kuulama ka Hingeseminari 2, mis on jätk Hingeessentsi tagasikutsumisele, vabastamisele ja pühitsemisele ka muudest eeterlikest ja materiaalsetest kihtidest.

Väga tungiv soovitus on enne Hingeseminaride kaasategemist läbida Tuumpraktika. Tuumpraktika ehk Baaspraktika Pühasse Loovasse Energiasse liikumiseks on Sinu enda jaoks, et kogeda ja samastuda selle Püha Loova Energiaga, mida Sa hingepraktikas kasutama hakkad.

See seminar kestab koos praktikaga kokku ligi 3 tundi. See hind on väga väike võrreldes sisuga. Sest hingehinda ei saa mõõta rahas.

NB! Sinu e-mailile saadetakse personaalselt Hingeseminari kuulamise link. Muul viisil loengut ja praktikat kuulata ei saa. Loengu ja praktika link ei laeku automaatselt postkasti, Hingeseminari link saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul postkasti.

Kirjeldus

See seminar ei ole allalaetav.
Seminar on kuulatav läbi Vimeo keskkonna. Hingeseminari link saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul postkasti.

Seminar on kuulatav kuni 01.04.2024.a

AUDIOFAILI INFOKAART:
– Sobib edasijõudnud praktiseerijale. Eelnev kõrgema teadvuse praktikate kogemuse vajalikkus peaks olema olemas.
– Praktika järjestus on oluline:
1. TUUMPRAKTIKA.
2. HINGESEMINAR NR 1.
3. HINGESEMINAR NR 2.

See on vajalik, et ei tekiks infos lünki, mis omakorda võivad tekitada segadust. Kõrges sageduses loomises ei ole segadus ja mõistuse poolt tekitatud infomüra hea, sest segab fookust ja kõrgemat eesmärki. Jälgi palun praktikate tegemise järjekorda, et saaksid endas väga suure ja puhta selguse.
-Tee ühekorra ja korralikult. See praktika ei sobi korduvaks ja sagedaseks läbitegemiseks, kuna on muutuseid loov praktika, mitte kogemuslik praktika. Tee praktika põhimõttel, et ühe korraga ja korralikult.
– Eelnev kogemus praktikatega on väga vajalik. Praktika käik on juhendatud tundmustel, mille kuulaja ise endas käivitab. Selleks, et tundmused oleksid kergesti käivitatavad ja meenutatavad, on vajalik, et eelnevalt oleks tehtud kaasa tuumpraktikat. Tuumpraktika on leitav e-poest.
-Seda seminari ja praktikat ei sobi kuulata kõlarist.
-Selle seminari ja praktika kõige parema kogemuse saamiseks on soovitus kuulata seminari kõrvaklappidega.

Kõik loengu sisu on kaitstud autoriõiguste seadustega. Amaryllis ja Valguslapsed on registreeritud kaubamärgid. Kogu materjali sisu allalaadimine, kopeerimine, paljundamine, levitamine, moonutamine, ümberkirjutamine või ümberesitlemine ükskõik, mis viisil, ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on seadusega keelatud. See on vajalik selleks, et ei tekiks misiganes viisil info moonutamist ja sisu väänamist. Täname, kes austavad autori soovi hoida materjale puhtana.