UUS! HINGESEMINAR 2. Hinge vabastamine mateeriast, pühitsemine Vaimu Lättesse. Audioloeng + stuudiopraktika (~2,5 h).

55.00

SINU HING, KEHA JA VAIM ON ÜKS PÜHA KOLMAINSUS – ÜKS PÜHA TERVIK.
Selle aasta kõige olulisem praktikate seeria.
Hingeseminar II osa.

Koosneb: Loenguosa ja praktikaosa (kokku ca 2,5h). See praktika ja loeng on edasijõudnutele, kuna nõuab ühe kindla ajaühiku jooksul väga intensiivset loomist ja keskendunud fookuse hoidmist.
Teema nr 2: Oma Hingeteadvuse tagasikutsumine ja vabastamine mateeriast, inimestega seotud lahendamata olukordadest, vanadest rasketest minevikuepisoodidest, süsteemi loodud ruumidest, digitaalruumidest ja virutaalruumidest. Oma Hingeteadvuse puhastamine mõjutavatest teistest energiatest ja sidusustest. Oma Hinge terviklik ja täielik pühitsemine oma Vaimu Lättesse kirgastunult ja õnnistatult läbi Püha Armastuse Energia.

AUDIOFAILI INFOKAART:
– Sobib edasijõudnud praktiseerijale. Eelnev kõrgema teadvuse praktikate kogemuse vajalikkus peaks olema olemas.
– Praktika järjestus on oluline:
1. TUUMPRAKTIKA.
2. HINGESEMINAR NR 1.
3. HINGESEMINAR NR 2.

See on vajalik, et ei tekiks infos lünki, mis omakorda võivad tekitada segadust. Kõrges sageduses loomises ei ole segadus ja mõistuse poolt tekitatud infomüra hea, sest segab fookust ja kõrgemat eesmärki. Jälgi palun praktikate tegemise järjekorda, et saaksid endas väga suure ja puhta selguse.
-Tee ühekorra ja korralikult. See praktika ei sobi korduvaks ja sagedaseks läbitegemiseks, kuna on muutuseid loov praktika, mitte kogemuslik praktika. Tee praktika põhimõttel, et ühe korraga ja korralikult.
– Eelnev kogemus praktikatega on väga vajalik. Praktika käik on juhendatud tundmustel, mille kuulaja ise endas käivitab. Selleks, et tundmused oleksid kergesti käivitatavad ja meenutatavad, on vajalik, et eelnevalt oleks tehtud kaasa tuumpraktikat. Tuumpraktika on leitav e-poest.
-Seda seminari ja praktikat ei sobi kuulata kõlarist.
-Selle seminari ja praktika kõige parema kogemuse saamiseks on soovitus kuulata seminari kõrvaklappidega.

OLULINE! Enne seminari nr 2 läbimist  peaks teil kindlasti olema eelnevalt läbitud Hingeseminar nr 1. Need on omavahel sidusad oma temaatika ja praktikate poolest ning põhjusega esitatud kronoloogilises järjestuses nii nagu nad on. Igasugused lüngad infos ja teabes tekitavad segadust inimese sees ja see ei ole kasulik, kui hakatakse looma kõrgel tasandil. Kõrgel tasandil loomine peab toimuma selguses. Palume tellimuste käsitlemisel kannatust, kuna kõik tellimused käsitletakse personaalselt ning nimekirja alusel.

NB! Sinu e-mailile saadetakse personaalselt Hingeseminari kuulamise link. Muul viisil loengut ja praktikat kuulata ei saa. Loengu ja praktika link ei laeku automaatselt postkasti, Hingeseminari link saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul postkasti. 

Kirjeldus

See seminar ei ole allalaetav.
Seminar on kuulatav läbi Youtube kuulajatele mõeldud keskkonna. Tellimuse esitamisel on soovitus kasutada oma gmaili aadressi, mis lisatakse Youtube videole kuulajaskonda.

Seminar on kuulatav kuni 31.12.2023.a.

See seminar koos praktikaga kestab kokku veidi alla 3 tunni. See on väga väike hind võrreldes selle sisuga. Sest hingehinda ei saa mõõta rahas.

Kõik loengu sisu on kaitstud autoriõiguste seadustega. Amaryllis on registreeritud kaubamärk. Kogu materjali sisu allalaadimine, kopeerimine, paljundamine, levitamine, moonutamine, ümberkirjutamine või ümberesitlemine ükskõik, mis viisil, ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on seadusega keelatud. See on vajalik selleks, et ei tekiks infomoonutust ja sisu ümber väänamist. Täname, kes austavad autori soovi hoida materjale puhtana.