Näitan ainukest tulemust

 • 08.* FORTUUNA, ÕNNEMÄNGUD ja ÜLIM VEDAMINE. Alateadvuse Subliminaalid. 60 min. Audiofail|* Sobib alustajale.

  18.88

  Amaryllise Alateadvuse Subliminaalid nr 08.
  Teema:  Fortuuna, ülim vedamine ja õnnemängud.
  Kestvus: 
  60 min.
  Audiofaili tüüp: Varieeruv meditatiivne muusika vaiksete subliminaalidega (kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus).
  Audiofaili formaat: MP3
  Sobivus: Sobib kõigile, kes teavad, et juhuseid ega niisama õnnemänge ei olemas, vaid kõik on teadlik ja juhitud õnne ja fortuuna ligikutsumine oma ellu.
  Märksõnad sisust: õnnistatud võit, erakordse õnne avatuse loomine, tundmuse, kogemuse, veendumuse ja võimalikkuse häälestus, et see sündmus võib tõepoolest aset leida, puhaste ülimate fortuuna mustrite allatoomine enda energiasse, õnnemustrite integreerimine, ülima õnne, erakordse õnne taotlemine õnnemängus, suurvõitude taotlemine häälestuse loomine ja võiduvõimaluse häälestuse loomine, rikkuse mustrite muutmine (orjamustrite ümberprogrammeerimine miljonäri või suurraha kogemise ja haldamise mustriteks).

  Lae alla enda telefoni või MP3 mängijasse, et kuulata endale sobival ajal muusikataustal vaikseid sissehäälitud subliminaale.Tunni aja jooksul on sisse loetud üle saja erineva afirmatsiooni  vaikselt ja kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus. Afirmatsioonid on muusikafaili taustal. Muusika on meditatiivset laadi ja häälestab kuulaja avatud teadvuse seisundile. Ostu järgselt saadetakse emailile terviklik subliminaalide nimekiri, mis helifailis sisalduvad.

  Soovitus kuulata ligi 28 päevase perioodi jooksul, et toimuksid tugevad alateadlikud muutused ja nihked inimese energias. Subliminaalide kuulamine on intensiivsem, kui lihtsalt niisama muusika kuulamine. Soovitus on järgida iseenda keha tempot ja märguandeid, kui sageli või tihti kuulata soovitakse ning teha kuulamiste vahel pause, et häälestus saaks ankurduda.

  Sellesse helifaili on sisse loetud üle 140 erineva afirmatsiooni puhtalt vedamise, erakordse õnne, ülima fortuuna ja rikkuse osakssaamisest, mis korduvad tunniajase muusika saatel, et kinnistada järk-järguline nihe veendumusse, tundmusese ja võimalikkusesse, et see kuulajaga päriselt realiseeruda võib.