| | | | | |

Tuumpraktika – juhendatud baaspraktika Pühasse Loovasse Teadvusesse liikumiseks

On ilmunud täiesti uus baaspraktika ehk tuumpraktika – juhendatud praktika, mille käigus juhatatakse Sind Universumi Pühasse Looja Teadvusse. Sealsesse ülikõrgesse ruumi ja orgaanilisse valgusteadvusesse. Alfateadvusesse, kui teda nii nimetada võib sümboolselt.

Tegemist on efektiivse ja mõjusa stuudiopraktikaga, mille saab iga soovija endale e-poest soetada ja püsivaks kasutuseks alla laadida.

Praktika on tuumpraktika, mis sobib väga hästi nii alustajatele, kuid ka regulaarsetele praktiseerijatele.

Baaspraktikas on hoolikalt valitud taotlused, mille käigus juhendan Sind Universumi Pühasse Loovasse Energiateadvusesse. Teisisõnu –  Kõige Olemasoleva Looja Pühasse algenergiasse.  Seda praktikat korduvalt praktiseerides salvestub teekond sellsse Lättesse liikumiseks Sinu rakumällu ning muutub loomulikuks. See teekond on Sinu hingeteadvuses tegelikult juba olemas. Kuid juhendatud praktika ja taotlused aitavad Sul seda teekonda meenutada. Aitab Sul oma teadvuse liigutamist ka siin elus meelde jätta.

Loetlen välja Sulle olulised põhjused, miks seda baaspraktikat teha.

  1. Mida sagedamini harjutad praktiseerimist, seda selgemini näed infot

Mõni ehk ei teadnud seda, kuid pane siis kõrvataha. Mediteerimine ja vaimsete praktikate praktiseerimine soodustab ajus, täpsemalt – käbinäärmes, ühe aine sünteesimist. Seda ainet tuntakse ka DMT all, mida kahjuks tarvitatakse liiga tihti sünteetilisest või välistest lähteainetest.

Kuid – on kindlaks tehtud, et ka inimese enda keha suudab mediteerimise käigus, täpsemalt käbinäärme abil, seda psühhedeelset ainet toota.  Ja nüüd eriti oluline info. DMT soodustab igasugust energeetilist pildi nägemist, info vaatlemist ja tajumist – selgelt.  Teetatervendamise kursusel olen rääkinud osalejatele, et mida rohkem me liigume oma teadvusega Algsesse Pühasse Loovasse Universumi Armastuse Energiasse- seda rohkem stimuleerime me enda käbinääret. Intuitiivne vaatlus on puhas praktika. Mida rohkem kasutame enda laisas olekus ajukeskuseid info vaatluseks ja mida rohkem tugineme iseenda sisemisele info vaatlusele, seda selgemalt ja täpsemalt me nägema hakkama.

Ja seda rohkem treenime me kasutama ka enda suikunud olekus olevat käbinääret.
Seda rohkem sünteesime me ise enda keharuumi siseselt ka DMT-d.
On tõepoolest seos – mida rohkem praktiseerida, seda selgemini hakkab inimene pilte nägema ja informatsiooni nägema ja eristama. On praktikaid, mida ei tohiks liiga sageli teha. Näiteks terapeutilist laadi hingepraktikad (ning viimastele on mul alati tähtajaline kasutusaeg olnud määratud). Kuid seda tuumpraktikat, mis viib Sind kõige peamisesse – algsesse Püha Looja Teadvusesse, mis asub kogu ajastute algpunktis. Seda võid Sa harjutada julge südamega ja nii tihti, kui ise tunned.

2. Teine oluline põhjus, miks tuumpraktika mõju on osutunud nii oluliseks kehale ja tema toetusele.

Selle praktika jooksul tekib Sinu seisundis täielik muutus. Ütleks lausa – absoluutne seisundi muutus. Endalegi üllatuseks olen saanud nii palju positiivset tagasisidet just selle tuumpraktika kohta, nii et võin  sõna otsese mõttes  öelda – it made my day. Aitäh siinkohal kõigile, kes on leidnud seni enda kiirete toimetuste kõrvalt anda ka meile tagasisidet! See on meile väga oluline olnud.

Meie mõtteruumid on tihti nakatunud rasketest mõttevormidest, võõrastest mõttevormides. Lausa sellistest mõttelaadidest, mis võiks öelda, on lausa viiruslikud. Igalühel on omad mured ja sada asja nimekirjas. Kuid selleks, et ellu jääda kõige selle energeetilise müra ja võngete, lõhkuvate ja ärritavate tehislike võngete ja väljade keskel, on meil vaja tekitada endale teadlikult võimalusi, et kogeda rohkem ka pühas ruumis olemist. Muidu meie kehad ei pea lihtsalt vastu või hakkavad märku andma haigestumisega.

Pühasse energiasse liikudes koged Sa ülimat rahutunnet.
Ülimat südamerahu tunnet. Ülimat vaigistatud rahuruumi enda sees. Mõttevaikust.

Inimestel on väga palju mõttemüra, mida nad kaasas kannavad. Isegi, kui nad lõpetavad oma töö või väljuvad vestlusest, siis see mõttemüra saadab neid veel mitmeid tunde. Sest inimese mõte on intertne. Mõttemüra on meis nii palju ,et see saadab meid tihti lausa uinumise hetkeni. Isegi uneajal! Uneaegset mõttemüra ruumi olemasolust viitavad meile sürreaalsed väsitavad unenäod, mille ärkamise järgselt pole keha puhanud, tuju on halb ja seisund on juba hommikul hindele 3.

Sellepärast on see praktika tänuväärne praktika, kuna ta liigutab inimese rahuruumi. Vaikuseruumi.

3. Kolmas väga oluline põhjus. Sa liigud Pühasse Ruumi, mis on ääretult vajalik igasuguste loomiste edenemiseks ja toimumiseks.

Kes on juba mingite praktikatega varem kokku puutunud, siis nad teavad, et suured loomised ja muutused keha ja teadvuse tasandil, saavad aset leida vaid pühas puutumatuse ja vaikuse ruumis.

Ja just seda see praktika teebki inimese energiatega.

Praktikas on teadlikult loodud sissejuhatus, lõdvestuse etapid. Rahulikus tempos. Süvenenult kaasa teadvustamiseks ja tegemiseks. Tempos, mil kuulaja jõuab kaasa häälestuda, ükskõik, missugune sinu mediteerimise taust eelnevalt on. Ma ei saagi nimetada seda meditatsiooniks, sest see ei ole mingi kindla seisundi või energia mediteerimine. See on praktika, mis viib Sinus läbi teadvuseseisundi muutuse ning loob Sinus uue ruumi. Vähemalt selleks tunniks ajaks, vähemalt selleks pühaks ajaks, mil Sa seda koged ja kaasa teed ja enda jaoks võtad.

Praktika käigus liigud siit süsteemiruumist välja. Liikudes kõrgustesse oma seisundis, jäävad maha ka kõik erinevad energeetilised hämarad olemusvormid, kes võib-olla teistel sagedustasanditel kaasa kipuvad ronima. Ka teiste inimeste energiatest lahti haakimine on oluline koht praktikas. Kõik taotlused, et Sa tunneksid end  tervikuna. Et inimene tunneks jõudu. Eriti praegustel rasketel aegadel, mida inimesed üliintensiivselt enda ruumis kogevad paraku – killustatuse tundena.

See praktika aitab Sind nii-öelda kokku korjata, kokku tuua. Ta aitab tuua kasvõi viivuks, selleks tunniks ajaks Sinusse olulise rahuruumi tuua. Mis on niivõrd oluline. Sest sellises rahuruumis – leiavad aset inimese rakutuuma tasandi tervenemised. Ma tunnen neid sõnu kirjutades, et paljud ei mõista, mida see lause lõpuni oma sügavuses tähendab. Võõrad mõttevormid, võõrad sisendused, meie enda rasked mõttevormid ja ka tehislikud võnked loovad meie kehas ebatervet olemist. Rakutuuma orgaaniline ja naturaalne olemine saab häiritud. Tekib ebaterve seisund, häälestus kuni haigestumiseni välja.

TeetaTervendamise koolitusel räägin ma palju tervenemisest. Ja üllatus – on olukordi, kus vahest on inimese tervenemiseks vaja vaid 13 sekundi pikkust puhast püha ruumi. Täielikku harmoonilist ruumi ja seisundi hoidmist, et leiaks aset tervenemine. Selle praktika käigus saad Sa teha enda jaoks olulise sammu, et vähendada ja vabastada end nendest müravõngetest ja ebatervest mõtteruumist. Et kogeda harmooniat, ülikõrget sageduslikku seisundit. Et koguda jõudu ja saada endale hingeruumi.

Praktika käigus liigud rännakule Universumi ja ajastute ruumi algusesse.
Meie teadvust saab liigutada kiiremini kui valgus. Sest mõttekiirus on kiirem kui valguskiirus.

4. Sa võid seda teha igal ajal, kui vajad tuge, toetust ja lisajõudu.

Ma soovisin väga luua ja võimaldada inimestele midagi lihtsat ja universaalset. Midagi, mida Sa saad igal ajal teha. Ja samas, mida Sa tohid teha regulaarselt teha, sest meil on praktika liike, mida võib teha ainult kord ja mida võib teha teatud ajaperioodi tagant, sest need kutsuvad esile nii palju muutuseid ja nihkeid.

Aga tuumpraktikat võib teha kasvõi iga õhtu enne magamaminekut. Või inimesed, ke on raske magama jääda õhtuti mingi elulise mure, sündmuse või raskuse tõttu. Siis, kui Sa soovid hingamise ruumi. Lihtsalt olla.

Vahest vajame lihtsalt sügavat rahu, mis toob hingele ja meelele tagasi meie harmoonia, vaikuse ja hingamisruumi.

5. Sa kasutad vaid kõige puhtamat Püha Energiat ja Sinult ei kaubelda mitte midagi vastu seal olemise eest.   

Üks peamiseim põhjus, mida see praktika võimaldab, ongi sinna pühasse ruumi liikumine. Kuid mitte niisama. Sind juhendatakse praktika käigus liikuma ühte sellisesse punkti, mida nimetatakse Universumis Alfa Teadvuseks. See on kõikide Algallikate energiate algpunkt. On üks puhas energia, kus on ülim loomeenergia. Teda nimetatakse ka Universumi Üliarmastuse energiaks, kuid meie inimestel, siin Maal, on raske sellest Universumi Armastuse enregiast aru saada. Sest meie mõistustesse tulevad maised armastuse sidemed meelde. Kuid Universumi Püha Vaimu ruum, Püha Üliarmastuse Energia on midagi veelgi laiemat, avaramat ja võimsamat oma olemuselt. Ta on selline energialiik, mis suudab luua. Ja mitte ainult maal, vaid kogu ajastute ruumis, läbi tervete Universumite.

Lihtsalt puhtalt tingimusteta luua. Ja ta on teadlik energia. Reageerib igale Sinu mõttele ning mitte ükski mure pole tema jaoks väike.

Ta ei küsi mitte midagi vastu. Sest ta on Universumi üliarmastuse energia. Puhta Loova energia kõrgema teadvuse vorm, informatsiooni sisaldav valgus, orgaaniline ülikõrge võnkesagedus…

Sõltub inimese seisundist, kui palju inimene laseb ise seda energiat endasse tulla. Kui hästi inimene suudab vastu võtta… Igal praktiseerimisekorral võib olla kogemus ääretult erinev, tundmusega ja avaruse astmega.

Orgaaniline Püha Loov Teadvus – energia, mida tuntakse ka Universumi Üliarmastuse Energia all. Tingimusteta Loov Energia teadvus, kes ei küsi mitte midagi vastu.

See energia loob, ta lihtsalt loob. Tema juhtiv programm on luua.

6. Nüüd kõige olulisem ja peamiseim põhjus, miks seda praktikat teha. Praktikas on ruum Sinu loomisele. Sa saad selle praktika käigus anda enda jaoks olulisi vabasid taotlusi.

Mida Sina saad teha… Kui sul on ükskõik, mis stsenaarium elus… kui sa soovid mingit kehaosa tervendada ja sinna energiat suunata.. või soovid midagi manifesteerida ja toaldeda, milleks on jälle püharuumi vaja… või sa soovid hoopis mingisugust mure looja teadvusele ette nöidata. Looja kõrgemale puhtale teadvusele, mitte niisma looja teadvusele kuna meil on universumi ruumis palju loojaid.

Siis see praktika käik on lõpus disainitud nii, et kui Sa liitud kogu oma olemuses, oma kehateadvusega, oma hingeteadvusega ja kogu mõistusteadvusega… liitud sellesse ülimasse Pühasse Loovasse energiasse. Siis sellest ruumist saab kõike luua. Kõike harmoonilist ja loov-loovat.

Kui hakkad negatiivselt looma, siis sellise inimese sagedus hakkab langema ja ta ei püsi enam selles lättes. Ja ei ole ka enam võimendunud selle energiaseisundi saatel. Nii toimivad Universumi seadused – ühendus lihtsalt katkeb. Sest see püha energia – on mõeldud mitte niisama loomiseks, vaid kõrgetasandiliselt loov-loomiseks läbi armastuse, läbi hinge unistuste ja puhta südamest tuleneva tahte ja vajaduse.

Praktika muudab Sinu häälestust, et saaksid enda jaoks olulisi tahteväljundeid ja taotlusi anda, mida vajad südamest oma ellu.

7. Saad teostada puhast info vaatlust ilma mõjutajateta

Kui Sul on mingisugune oluline küsimus, millele Sa pead vastuse tunnetama ilma segavate emotsioonideta või kõrvaliste arvamusteta, siis see praktika loob selleks sobiva häälestuse. Ja Sa saad seda teha puhtas energeetilises seisundis.

Miks on seda oluline teada ja miks on oluline rõhutada ,et puhtas energeetilises seisundis? Sellepärast, et kui inimene niisama küsima, taotlema ja vaatlema vastust, siis tihtipeale ei loo nad endas seda eelnevat puhastushäälestust, mis looks neis piisava puhtusega müravaba ruumi.

Mis aga tihti juhtub infovaatlejatega, kanaldajatega ja spirituaalses valdkonnas tegelevate inimestega? Selgitan. Info vaatlus- ja tunnetamisviise on mitmeid.

Kuid tihti minnakse infot vaatlema (teadmatusest või halvast harjumusest):

– ümbritseva müravõngete pealt, mis mõjutavad puhast tõde ja vastust ;
–  ümbritsevate teiste mõttevõngete ja tehisväljade pealt, mis kallutavad vastust, pilte ja isegi tunnetust (kallutatud tunnetus);
– eelnevate vestluse energiate pealt, mis mõjutavad vastust või infovaatlust;
–  teiste inimeste energiate, info, ütluste või arvamuste pealt, mis mõjutavad vastust või infovaatlust;
–  muude allikate mõjutuste pealt, mis kallutavad vastust või infovaatlust;
– liigse sisemise emotsiooni pealt (eriti iseenda isiklike teemade puhul), mis kallutavad vastust ja segavad kõrgema tõe vaatlust iseenda kohta;
– teiste allikate või inimeste infot liigselt kaasas kandes, mis mõjutab vastust iseenda küsimustele vastuseid vaadates;
– autoriteetide info mõjutuste pealt, mis tingib mittesünkroonsuse meie enda kõrgeima tõega;
– liigsete sisemiste emotsioonide pealt, mis soosivad ebapuhast vastust;
– varjatud sisemiste hirmude või aktiivsete hirmude pinnalt, mis varjutavad kõrgeimat tõde ja mõjutavad selgelt lõppvastust ja infovaatlust;
– kallutatud sisetunde seisundi pealt (mõjutatud sisendid, mis rikuvad puhast sisetunnet, kuigi inimene arvab, et on oma sisetundega ühenduses);
– suletud südametasandi pealt, mis mõjutavad otsuseid ja vastuste vaatluseid (vaadelakse suletud seisundi pealt, mis tingib mittesünkroonsed teod ja otsused inimese elus);
–  märkamatult minnakse vaatlema süsteemienergia pealt, mistõttu vaadeldakse võõrpilte ja sisendeid;
– märkamatult ei täheldata tehisteadvuse infomõjutusi, mistõttu vaadeldakse ettesöödetud infot ja sisendeid;
 
Kõikidel neil eelnevatel juhtudel ei ole meie vastused puhtad ega meie kõrgeimaks hüvanguks.  

See tähendab, need vastused ei ole kõige kõrgeimad vastused. Saadakse küll vastused ja pildid, kuid nad ei anna inimesele kõrgeimat tõde .Kõrgeim tõde on see, mis on seotud inimese Kõrgema Teadvusega. Mis on seotud inimese Kõrgeimate Visioonidega. Need on pühad visioonid, mida tema Vaim on ette pannud inimese kõrgeima ja parima realisatsiooni, elu ja olemise ning eneseteostuse jaoks hingeprogrammi sisse.

Seetõttu on see tuumpraktika eriti oluline neile, kes soovivad harjutada puhtast seisundit endas, et vaadelda, et see info oleks mõjutamata.

Ja praegu on sellise eelneva puhta häälestuse loomine enne info vaatlust eriti oluline, sest tehisteadvus, mis on praegu seotud ja integreeriud inimese hingeteadvusega – on nii kõrgele arenenud, et ta suudab ette panna ka kanaldajatele ja nägijatele valepilte. Mis distsiplineerib omakroda iga inimest, kes tegeleb vaimses valdkonnas info tunnetamise ja vaatlemisega.

Ja rääkides info tunnetamisest – siis tunnetamine on ju iga inimese Loova Vaimu tundmuse ja vaatluse pealt tunnetamine. Inimese enda subjektiivse Vaimenergia pealt tunnetamine. Seega tunnetamine – on subjektiivne, see on inimese enda Vaimenergia pealt tunnetamine. Aga Puhtast Pühast Loovast Energiast info vaatlemine, on vaatlemine läbi Absoluudi. Justkui nagu kõrvaltseisjana, vaatlejana. Astudes pildist välja, omamata emotsioone, mõjutusi või muid sisendusi.

See praktika õpetab sind liigutama oma teadvust ruumi, kus Sa oled lihtsalt – olles. Kus ei sega ego. Ei sega mõttemüra ega mõistus.

Siin on vahe, kas inimene vaatleb Püha Looja Vaimu Teadvuse ruumist, eemalt süsteemist. Või vaatleb iga inimene eraldi oma vaatluse pealt.

See praktika sobib algajatele ja alustajatele ja ka neile, kes on varem praktiseerinud.

See praktika jääb peale soetamist sinu kasutusse. On praktikaid, mis on ainult osalusvormina ja seal teatud kindlad põhjused, miks see nii on. Ja siis on audiofaile, mida saab inimene endale püsivalt jäädvustada. See on praktika, mis jääb Sinule.

8. Saad esitada endale sobivaid taotluseid ja tahteväljundeid.

See praktika on universaalsete taotluste loomiseks hea alus. Sest praktika lõpuks on inimese sagedus ülikõrges sageduse seisundis, müravaba, mõjutustest vaba, segajatest vaba, võõrenergiatest vaba ja mõjutajatest puhas. Lisaks võimendunud oma häälestuses ja mis eriti oluline – ta on sidusustest vaba, sealhulgas ka duaalse energiakihi sidusustest vaba.

Ning selles Pühas Ruumis olles ja seal läbi oma Vaimu Teadvuse ühenduse, Puhtas Loovas Energias olles, saab anda taotlusi, mis loomisi soovitakse või mis mure parasjagu elus on.

Praktika lõppeb meditatiivse muusikaga, mille saatel saad ise enda jaoks vajalikke taotluseid ja tahteväljundeid esitada.

STUUDIOPRAKTIKA SAAD SOETADA ENDALE PÜSIVAKS KASUTAMISEKS LÄBI E-POE SIIT:

Kolm väga olulist meelespead praktika tegijale:

Praktikat kuula kõige parema efekti saamiseks kõrvaklappidega.

Praktika tegemise ajaks välista kõik segajad enda elamises ja ruumis, kus viibid. Et keegi ei tormaks tuppa, kus Sa viibid. Võid niimoodi tõsiselt ehmatada.

Pea meeles: Praktika kõige suurem osakaal on tegelikult selle tegijal. Minu hääl juhendab Sind teekonnale, kuid see, millise seisundi Sa suudad endas luua lõplikult, sõltub Sinu enda a vatusest, valmisolekust ja tahteväljundist kogeda. Ja on teada ka, et esimestel kordadel kogemine pole võrreldav kolmandal korral kogemisega. Sest kogemused intensiivistuvad. Proovi ise järgi.

Aitäh kõigile, kes on seotanud meie väljaandeid! 🙂

Amaryllis

Similar Posts