Uue ajastu lapsed on ääretult valivad oma sünnihetke suhtes ning tihti üllatavad ka vanemaid.

Natuke juttu Lapse Vaimu kehastumisest ja sünnimomendist

“Inimese keha on kolmedimensiooniline, kuid temas kehastunud puhas Vaimenergia on multidimensionaalne ehk mitmemõõtmeline. Kui Vaim haldab täielikult keha, siis vabaneb ka keha mateeria piirangutest.
Praegusel ajal kehastuvad Maale 5.ruumikihi väga kõrgetest sagedustest meistrid lapsed – sünnist saadik aktiveeritud võimetega ja teadlikkusega. Nende vaimolemus on väga suur ja võimas oma olemuselt kui ka mõõtmetelt. See tähendab, et neil on kitsasse ja väiksesse kehasse kehastumine (lootega lõimumine) samasugune ülesanne, nagu kuhugi väikesesse kitsasse ruumi pugemine.
Seda tunnet on kogenud ka need isikud, kes on kogenud surmalähedast kogemust, kuid naasenud kehasse. Või lahkunud korraks mingil põhjusel füüsilisest kehast ning siis uuesti tagasi tulnud. Seal “üleval” on väga kerge ja avar olla. Siin Maal, on küllaltki tihke ja raske. Olen paaril õnnetul korral teatud põhjustel kehast Vaimuna lahkunud, kuid ka tagasi tulnud ning mäletasin selgelt, kus parasjagu ära käisin (eeterlikus vaimumaailmas) ja kui kerge oli seal olla. Kergus ja vabadus, mis meelitas sinna jääma. Kui naasesin, tundsin esimest rasket hingetõmmet kopsudes ja kogu keha raskust. Iga jäseme energeetilist ja füüsilist raskust – nagu oleks mu peal mitu tonni raskust asetunud. Vastsündinud aga harjuvad küllaltki ruttu selle seisundiga ära siin Maal. Sellepärast ongi eriti tähtis neid sündimise ajal toetada ning lapsega ühendust hoida, ilma segavatele asjaoludele tähelepanu pööramata.

Kui valgusolend (inimese vaim koos hingeolemusega) kõrgelt eeterlikust maailmast siia füüsilisse maailma kehastub ja kanda kinnitab, siis loob ta kahe maailma vahel oma nn portaali ehk energeetilise kanali ehk sünnikanali. Tihti valivad nad enese energeetiliseks kaitseks ülikiire sündimisviisi (ema ei jõua kottigi haarata, kui minek). Sünnikanal võib tekitada ka lausa energianihke ruumis. Osad vanemad on kirjeldanud neid energianihkeid sündimise ajal. Olen energianihet ka ise sünnitoetuse ajal paaril juhtumil tunnistanud (kõik saavad puudutatud selle õnnistava energiaga ning lööb isegi ruumi helendama hetkeks, isegi toetajaid valgusolendeid on näha).

Rääkides sünnitusest. Siis Lapse Vaim ise loob selle sünnikanali ning tihti ollakse väga valiv sünnikuupäeva suhtes. Mul on nii mitmeid kogemusi sünnitoetustel, kus ema väidab, et laps peaks sündima sel ajal (isegi keisrisünnid , mis on ette määratud), kuid mina näen, et lapse Vaim teavitab teist aega. Ning on juhtunudki, et tõesti ootamatutel põhjustel määrataksegi uus keisrilõike aeg.
Uue ajastu lapsed on väga väga valivad sündimisaja suhtes. Tihti hoiavad nad saladuses oma saabumist ning varjavad vanemate eest. Miks? Sest nad sihivad puhast ja mõjutamatut sündimishetke, kus oleks võimalikult vähe muretsevate-kahtlevate-ootavate inimeste mõtteid saatmas. Ka vanasti läksid naised vaikselt sauna sünnitama ning tulid teavitama alles siis, kui laps käes.
Lapsed tihti sihivad tuttavaid, nn ettesõidetud sünnikanaleid (ühildumine kellegi sünnikuupäevaga suguvõsast, kas ema- või isaliinist), et oleks kosmiliselt toetavad energiad lapse poolel. Kuid tean tänaseks juba mitut juhtumit, kus uue ajastu laps lihtsalt ise valis omale täiesti uue sünniaja ning lõi energeetiliselt täiesti uue sünnikanali. Ilma kellegi sugulase sünnipäeva-kanalit kasutamata.
Kui ootad uue kodaniku saabumist perre, siis tea, et need lapsed on väga valivad ja pretsensioonikad ümbritsevate energiate ja mõtete suhtes. Tihti panevad nad vanemad proovile, kuid teinekord annavad lausa tugevalt signaali ja märku – ema-isa, võtke hetk eemalolekuks ning lihtsalt tõmmake end häirivast mürast kõrvale, kuniks ma olen vaikselt ja rahulikult saabunud! On lausa kindlaks tehtud, et need sünnitajad, kes ei teavitanud sünnitegevuse alguses teisi isikuid, sünnitasid kiiremini ja kergemini, kui need, kes andsid teada sugulastele koheselt vete puhkemisest või sünnitusele suundumisest ning ka sünnitus pikenes ajaliselt.
Kui Sinu perre on saabumas ilmakodanik,siis palun ole pigem valiv, kellega Sa midagi parasjagu jagad, sest mitte kõik ei mõtle õnnistavalt, kahjuks. Kuid kui jagad, siis ikka neile, kes Sinust ja lapsekesest väga toetavalt mõtlevad, soojuse, hea sõnaga ning tõeliselt pöialt hoiavad. Ning pea meeles – mureenergia ei ole toetav, vaid pidurdav energia. Kui Sinu tuttav on last ilmale toomas, siis lapsekest lausa segab, kui keegi väga tugevalt muretseb ja kammitseb tema suhtes. Pigem siis taodelda sünnitajale mõttes kerget visiooni kaunist lõpptulemusest. Kõik on reaaalne ning liialdamata. Olen kohanud noort kooliealist poissi, kes väga selgelt ja teadlikult kirjeldas ema kõhus veedetud aega (lootena) ning rääkis sündmuseid, mida teadis ja mäletas vaid ema.”

Valgust pimedasse sügispäeva!
Amaryllis

Similar Posts

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.