Väike kaunis eriprojekt raamatusõpradele – loovad järjehoidjad manifestidega.

Läbi meie kodulehe e-poe on võimalik saada osa ühest väikesest eriprojektist. Seitse erinevat loovat järjehoidjat.

Raamatusõpradele kingiks või iseendale kasutuseks märkmiku, kalendri või muu teatmiku vahel.
Fooliojärjehoidjal on taotlused ja manifestid, mida on hea silme all pidevalt kuvada ning oma alateadvust toetavalt kujundada. Ikka selleks, et oma ellu uusi toetavaid muutuseid kutsuda.

Harmoonia, õnn, mängulisus, rahu, erilisus, lapsed, küllus.

Need taotlused, mida me kõige rohkem fikseerime silme ees, hakkavad kujundama meie alateadvust ning seega ka meie loodut igapäevaselt. Nii lihtsalt kehtib inimese teadvusega.

Milline on Sinu suhtumine ja hoiak näiteks küllusesse? Aga rikkusesse? Milline on Sinu alateadlik kujunenud hoiak rahu loomisesse, harmooniasse, tervisesse? Oma unikaalsesse eripärasse, julgusesse olla Sina ise, mängulisusesse, elu tõsidusse, õnne- ja rõõmuenergiasse või hoopis lastesse? Loodetavasti need mängulised ja värvilised kaunid järjehoidjad toovad rõõmu nende kasutajale. Just erilisust, küllust, õnne, lapsi, harmooniat, rahu ja mängulisust meie loovad järjehoidjad energiatena hoiavadki.

Toetavad taotlused sagedaseks silme ees manamiseks 🙂

Meile on need juba palju rõõmu (ja ka silmailu:)) toonud, loodame et ka teile.

Järjehoidjad on disainitud ja kujundatud peamiselt Adeline Amaryllise poolt.

Aprilli- ja maikuu tellijatele lisame ühe järjehoidja kingitusena ka tootele (kaardipakk või raamat) kingitusena juurde. Tänuks, et olete olnud meiega ning toetanud meie tegemisi.

Kui soovid rohkem infot, siis 20 komplekti on müügis ka meie e-poes. Järjehoidjate soetamisega toetad meie tegemisi. Täpsem info leitav siit: http://valguslapsed.com/toode/loovad-jarjehoidjad-manifestidega-%e2%94%82piiratud-vaikeses-koguses/

Kaunist kevadet,
Valguslapsed.com tiim.

Similar Posts