| |

Vaikuse-ja rahuhetkede olulisus praegusel ajastul.

On ülestõusmise ajastu ja on nii suurte võimaluste aeg. Kui inimene vaid endaga tegeleks, mis tähendab vaba aja ja rahu aja hetkede leidmist igapäevaselt. Peab olema puhanud, mitte üles stressatud, kehatasand peab olema puhanud (kui keha on väsinud, siis ta ei võta mitte midagi vastu, ei liigu ülesse ja ei suuda midagi aktiveerida endas).

Väga tähtis on praegu jälgida oma kehatasandit. KEHA EI TOHI ÜLEVÄSIMUSEST JA KOORMUSEST KRIISI LASTA.

Tegele oma elus nende valdkondade ettevalmistamisega, mis aitavad Sinu kehatasandil rahulikuna olla ja head enesetunnet säilitada: keskkond, kus elad puutumatult, toiduainete hankimine enda kodu lähedusest jmt.

Et praegusest kosmilisest ülestõusmise ajastust maksimumi enda jaoks saada, on vaja iseseisvalt ja individuaalselt tagada omale süvendatud vaikuse ja rahuhetki.

On vaja mõttemürata keskkonda, et inimese Kõrgem Vaimu potentsiaal saaks paremini kehatasandile integreeruda ja ankurduda järg-järgult.


Info pärineb väga põhjalikust ja sisutihedast Amaryllise Juuli 2020 edasijõudnute infoloengust, mida saab kuulamiseks järelvaatamisena tellida meie e-poest:

http://valguslapsed.com/toode/infoloeng-edasijoudnutele-2020-juuli/


Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

Similar Posts