| | |

Valguslapse ema päevik 2 LISATRÜKK müügis alates 11.11.2020

11.novembril ilmub müügile teose Valguslapse ema päevik 2 lisatrükk.

Kuid TÄHELEPANU! Tegemist on väikesetiraažilise eritrükiga, mis on mõeldud just neile, kes on korduvalt ja kannatlikult küsinud kordustrüki ilmumist ning otsinud seda raamatut taga.

TÄHELEPANU ! On tulemas vaid loetud eksemplarid ning selleks, et Sul oleks võimalik oma eksemplar ette tellida, on avatud ettetellimise võimalus juba praegu (v.t. linki alt).

TÄHELEPANU ! ERITRÜKI EKSEMPLARID VÄLJASTATAKSE ALATES 11.NOVEMBRIST, 2020.

Hinnates kirjastusele laekunud tagasisidet, mis on olnud nii siiras, vahetu, aus ja detailne lugejatelt, oleme olnud tõeliselt üllatunud, et antud teoses sisalduva info suhtes oli niivõrd väärilisi vastuvõtjaid. Eri vanusegrupis, eri rahvusest, eri riikidest. Oleme tänulikud kõigile, kes ei pidanud paljuks “kulutada” oma kiirest elutempost mõned minutid, et saata meile nii põhjalikke ja liigutavaid tagasisidesid teose ja oma lugemise kogemuse kohta ning ka enda ülemeeleliste kogemuste kohta.

Antud teos on beyond the mind’s limits.

Antud teos on Sulle, kui Sinu uskumisvõimekus on kõrgelt üle keskmise.
Antud teose sisu on teadlike lugejate filter ja eksam. Igaühele see, mis tema võimekusele ja teadlikkuse astmele vastab.
Antud teos on Sinule, kui Sind huvitavad esoteerilised ja energeetilised anomaaliad ning jutustused nende kogemistest (tõelised anomaaliad, mitte kerged ettekujutused).
Antud teos on Sinule, kui Sind huvitab maaväline elu.*
Antud teos on Sinule, kui Sa soovid ärgata ning oma Vaimu mälu värskendada oma olemusest, oma tegelikust võimekusest ning päritolust.
Antud teos on Sinule, kui Sind huvitavad võimetega uue ajastu lapsed.
Antud teos on Sinule, kui Sind huvitavad inimvõimekuse piirid.
Antud teos on Sinule, kui Sind huvitavad ülemeelelised kogemused ja inimvõimekuse areng .
Antud teos on Sinule, kui Sind huvitab Vaimu Jõu tõeline potentsiaal ning selle rakendamise oskus.

Teose t(r)ükihind on kujunenud väikesemahulisest tiraažist tulenevalt, et võimaldada neile kindlameelsetele soovijatele ülemeelelist lugemist teose näol, mida nad on kannatlikult ja pikalt oodanud.

TÄHELEPANU: On tulemas vaid loetud eksemplarid ning selleks, et Sul oleks võimalik oma eksemplar ette tellida, on avatud ettetellimise võimalus juba praegu.

TÄHELEPANU: TEOSED VÄLJASTATAKSE ALATES 11.NOVEMBRIST, 2020.

Tellimuse saad esitada alloleval lehel, e-poe alt, ainult kodulehe www.valguslapsed.com kaudu.

TÄHELEPANU: Eritrüki eksemplare ei lähe müüki raamatupoodidesse.

Kiire sisukorra ülevaade märksõnadega:

Tulevikuinimese võimekus, uus inimene, tulevikutsivilisatsioonid, telepaatia ja mõtteenergia, kogemused maavälistega, digitaliseeritud inimkehaga, mateeria muutmine, mind over matter, mustad augud ja protaalid, Sünnitäht ning selle kosmiline avaldumine inimesele, eeterlikud olendid teistest paralleelreaalsustest, ülivõimetega lapsed, kes näevad peenmateeriat ning hologrammvälju, kokkupuude vangistatud ülivõimetega lastega, kes töötavad valitsuse all, selgeltkuulmise omapära, füüsilise keha vastupanuvõime, meisterhinged, atlantise lapsed (kõrgtsivilisatsioonide kehastunud järglased Maal praegusel ajastul), kunstlikud viljastamised, ajas ränne, ajarändur, valgusolendid ultrakõrgetest sagedustest, teleporteeruv laps, astraalrännakute kogemused tulevikus, valguslaste vanemate suurim vastutus ja ülesanded, kosmiline puutumatus, kosmilise mälu aktiveerimine, vaimu mälu aktiveerimine, nõuandeid vaimse maailma valdkonnast jt teemad.

Ettetellimiseks kliki lingile.

Similar Posts