|

Valguslapsed on uus tulevikugeneratsioon.

Valguslapsed on uus tulevikugeneratsioon, kes on asunud Maale kanda kinnitama ning inimkonda kümnete aastatuhandete pikkusest orjusest välja tooma.

Ebatavaliselt suur, võimas ja helenduv valguskeha on valguslaste peamiseim ühine nimetaja, ükskõik, mis värvuseid tema auraväli hiljem kandma hakkab – vikerkaarevärvilist, violetset, elektrisinist, roosat, helesinist, päikesekuldset, hõbevalget või plasmajat hõbe-kuldset.

Need lapsed pärinevad asukohast (viienda ruumikihi kõrgemad sagedused, erandlikult ka seitsmendast ruumikihist), kus valitseb ainult armastuse, rahu ja loomise energia. Kohas, kust nad pärinevad, puudub duaalsus, vastandumine, sõdimine, konkureerimine, võistlemine ning igasugune madal ja hävitav energia.

Need lapsed on loojad. Nad on loomise eeskujud ning soovivad oma ideid, mis tulvavad võimsast inspiratsioonikanalist, teostada ükskõik mil viisil, piiramatult ja segamatult.

Valguslastes kehastunud hinged on peenenergeetiliselt väga kõrge võnkesagedusega ning jumaliku olemusega. Sellised energiad on Maal uudsed ning puhtad, liites inimkonda harmoonia, rahu ja armastuse energiatele lähemale.


/Intuitiivsed uue ajastu lapsed. 2020. Adeline V. Amaryllis/

Teost saab endale soetada siit:
http://valguslapsed.com/toode/intuitiivsed-uue-ajastu-lapsed-praktiline-nouanderaamat/

Postituse toonud teieni Maie, Valguslapsed.com tiim

Similar Posts