|

Viis asja, mida vana-aasta õhtul teha, et energeetiliselt oma uuele aastale mõju avaldada.

Viis asja, mida võiksid vana-aasta õhtul teha enne uue aasta vastuvõtmist ja mis mõjutavad oluliselt Sinu energeetilist häälestust.

  1. LIIGUTA VANU ENERGIAID OMA KODUS – KORISTA VEIDI KODU.
    Inimese kodu on otseses seoses sellega, mis inimese elus toimub. Kui sinu majapidamises on riiuleid, kapipealseid või külmiku pealsed, kuhu on palju üksteise otsa asju virna laotud, siis see viitab sellele, et inimese isiklikus elus on palju teemasid üleval ja tema õlgadel on palju koormat kanda.  Me ei räägi siin super uborkast, mida enne vana-aasta lõpupidu korraldada. Vaid kodu koristamine ja puhastamine aitab vanu energiaid liigutada kodus isegi siis, kui koristad vaid ainuüksi mõne ruumi nagu köögi või magamistoanurga.
  2. EEMALDA ERITI ÜLELIIGSED JA SILMNÄHTAVALT KATKISED ESEMED.
    Tee kerge ülevaade, kas sinu kodus on katkiseid esemeid ja mingeid üleliigseid esemeid. Kas Sinu kodus on siseruum pigem puhas ja õhuline, või on Sinu kodus palju väikeseid vidinaid ja esemeid igale poole asetatud? Kaminasimsil, igasugustel aknalaudadel, äärealadel? See on pikem jutt, kuidas üleliigsete, katkiste, mõranenud või paigatud esemete energia meid inimesena mõjutab, aga põhimõtteliselt Sulle teadmiseks – kehtib päris otsene seos – meie kodu peegeldab meile meie energeetilist seisu ja  katkised esemed kutsuvad ligi katkist, ebatervet atmosfääri kodusesse energiasse. See tähendab –  katkiseid suhteid, ebaõnnestumisi, valulikke murdepunkte ja lahkhelisid. Ja kehtib ka vastupidine seos – katkise hingega ja olemusega inimene tõmbab oma ellu ligi katkiseid esemeid. Tihti talle tuuakse üleliigseid esemeid, millel on puudused, defektid või kui ta ostab uusi esemeid, siis neil on mingisugused vead või defektid küljes. Need on inimesed, kes peavad tihti reklamatsioone esitama. See viitab sellele, et konkreetse inimese elus võib olla olnud mingisugune väga sügav kogemus, mis on löönud päris korraliku mõra inimese hinge. Muide –esemed purunevad ja mõranevad ka siis, kui meie energiaruumis (kodus ja meie sisemises olemises) on palju pingeid. Lihtsalt teadmiseks. Ese võtab löögi enda peale ja lahustab energiaid.

Harjuta end sättima oma kodune keskkond nii, et sinu ümber hakkaksid olema vaid terved ja korralikud esemed. Kui sul on kahju parandatud või katkisest esemest loobuda, siis on seal tõenäoliselt taga mingisugune sentimentaalne või hingelise energia väärtuse küsimus või on sinu loomuses olla parandaja, lepitaja ja „kokkuliimija“ (kokkuliitja). Kokkuliitja on inimene, kelle loomuses on inimesi tervendada või asjadele uus elu anda, kuid sellegipoolest on  vaja meil seada iseenda terviklikkus ja tervena olemine esikohale. Kui Sa ei suuda esemest loobuda, siis leia parandatud või katkisele esemele sobiv koht, kuid pea meeles – mida rohkem me näeme oma silmade ees katkiseid esemeid, siis seda sagedamini need purunenud esemeid meid alateadlikult mõjutavad.

3. VII KOGU PRÜGI VÄLJA KODUST.
Hea soovitus on viia kogu üleliigne prügi kodust välja vana-aasta õhtuks. Mitte koridori tõstetuna haisema jätta ega välisukse taha kotiga seisma – vaid prügi tuleb päriselt ära visata. Kui jätad oma prügikotid esikusse või koridori, siis enam kui kindlalt saab uus aasta olema täidetud ajaraiskajatest rämpsteemadega, jamade sees sorteerimisega, draamadega, konfliktidega ja olmemuredega. Esik on majapidamises meie energia koridor, mis on nagu avaus, uks või portaal, mis kutsub ligi meie ellu uusi energiaid. Selleks, et Sul uuel aastal  võimalikult vähe lahendamatusi, draamasid ja konflikte oleks, vii kogu vana prügi sinna, kus selle koht on. Ära koorma midagi kokku ega jäta kuhjadena seisma – nii jätad Sa terve uue aasta jooksul omal tegemata toimetusi kuhjana seisma. Nali naljaks, aga need uskumused on eestlaste ja slaavlaste geneetikas päris tugevalt sees /läbi esivanemate liinide/ ja kui Sa just ei ole süvahüpnoosi või alateadvuse programmide eemaldamist teinud neile uskumustele, siis võime vahest imestada, miks meie elus asjad seisavad ja raske on suuremat hoogu käima saada. Sest me ei lase lahti vanast ega anna ära vana. Kui elad maakohas ja prügikonteiner asub värava taga, siis see on väga hea variant.

4. HELISTA ÜHELE INIMESELE, KES ON SIND KUIDAGI ERILISELT AIDANUD VÕI TOETANUD MÖÖDUNUD AASTAL. VÕI HELISTA ÜHELE INIMESELE, KELLE EES SA SOOVID VABANDADA. Loo endale tänu häälestus – mõtle, kes Sind möödunud aastal eriliselt toetas, aitas, inspireeris või motiveeris. Võta kõne või saada kiri ja täna teda. Empaatia, tähelepanu ja hool on meie ühiskonnas kaduvad väärtused. Südamest tulnud tänu on väikseim kingitus, mida me teisele pakkuda saame. Kui ta tänu vastu ei oska võtta, on see tema teema. Aga mida saab kindlasti garanteerida – ta märkab ja paneb tähele, et ka teda on märgatud selle eest, mida ta on osutanud. Kui Sul pole kedagi, kellele tänu avaldada, siis mõtle, kas on keegi, kelle ees sooviksid Sa südamest vabandada. Kas on keegi, kellega oled aasta jooksul läinud intsidenti, mis on tekitanud Sinus halba tunnet või keegi, kes on millegipärast varasemast ajast möödunud ja Sa soovid temalt andeks paluda või lihtsalt öelda, et Sul on kahju, et nii läks ja soovi talle head uut aastat ja normaalset edenemist tema elus. See, kuidas ta selle vastu võtab, on tema enda teha, aga Sina lood enda energiates täiesti uue seisundi. Läbi andestuse ja vabandamise loome me endale väga kergendatud ja lahendatud ruumi, sest lahendamata taak lahkub Sinu energiaruumist. Astud ühe raskuse võrra vähemana uude aastasse ja see muster kinnistub ka uude aastasse.

5. KIRJUTA ÜLES OMA UUE AASTA NIMEKIRI ja PÕLETA ÜKS TAOTLUSTE NIMEKIRI KAMINAS.
Kui Sul on manifesteerimismärkmik, siis tee kaks nimekirja – üks kirjuta oma märkmikusse ja teine paberile. Kirjuta üles 10-80 kogemust, asja, eset..mis iganes taotlust, mida Sa kohe kindlasti soovid, et õnnestuks või edeneks uuel aastal. Pea meeles – meie alateadvus ja Vaim loovad nagunii koguaeg kogemusi meie ellu. Küsimus on selles, et kas need kogemused luuakse meie tellimusel või tühja koha täitena. Eelista suunata oma alateadvuse jõudu eesmärgistatud loomistesse. Kirjuta üles, mida Sa soovid kogeda ja kirjuta üles ka see, missugune Sa sooviksid uuel aastal olla. Ära loo liigseid illusioone ja lubadusi, piisab sellest, kui kirjutad kasvõi 1-2 asja, milles soovid parem olla. Näiteks – soovid olla lahkem, kannatlikum vt. Kirjuta üks nimekiri märkmikusse 2023.a loomise nimistusse. Ja teine nimekiri kirjuta täpselt samasugune, kuid paberile. Vana-aasta õhtul põleta see paber ära. Nii annad alateadvusele signaali, et taotlused on teele saadetud. 12 kuu pärast saad aga märkmikust tagantjärgi vaadata, mis Sinu elus realiseerus ja mille saad uude aastasse edasi kirjutada.

Rahulikku perekeskset vana-aasta lõppu teile ja head 2023.uut aastat kõigile!

Amaryllis ja Valguslapsed.com

Similar Posts