|

Kõige valgustunum ja intelligentsem isend siin maailmas on…

Kord esitas Vianna Stibal Looja teadvusele taotluse ja palus näidata kõikide maailma olendite hulgas kõige valgustunumat olendit üldse kogu maailmas. Kõige kõige valgustunumat olendit või isiksust üldse ning arvesse palus ta võtta kõiki inimolendeid, loomi…kõiki elusolendeid maal.

Kui ta vastust ootas, siis ta arvas, et Looja Kõrgem teadvus näitab talle mõnda väga arenenud ja oskuslikku eraklikku mediteerijat kuskil üksikus koopas või nii… Ja teate, ei näidanud.
Vianna oli üllatunud, sest Looja teadvus näitas talle hoopis puud. Mitte kindla liigi esindajat, vaid puud üleüldiselt.

Miks? Sellepärast, et puud on nii arenenud isendid, et nad suudavad päikesevalgusest sünteesida endale eluks ja kasvuks vajalikku energiat. Nad suudavad endas läbi viia niivõrd keerukat protsessi nagu on fotosüntees ning nad kasvavad ilma teisi isendeid endale söögilauale toomata. Kui nad üldse kellegagi konkureerivad ,siis nad konkureerivad üksteisega ainult valguse pärast, et ellu jääda. Ja see imeline võrgustik puude vahel, mismoodi kogu metsakooslus omavahel suhtleb…

Kas sa teadsid, et igas metsakoosluses on olemas üks emapuu ja isapuu ning neisse isenditesse on antud edasi põlvkondade kaupa iidseid teadmisi?
Kas teadsid, et metsakoosluses olevad isendid tunnevad ära inimesed oma energias ja olemuses ning ka kõik kavatsused, mis on inimese peas. See maailm on väga põnev.
Kas sa teadsid, et teatud puude vahel ristuvad portaalid, mida kasutavad loodusvaimud, elementaalid ja haldjaolemused edasi-tagasi liikumiseks kahe maailma vahel?
Kas sa teadsid, et ravimtaimed ja igasugused taimed hoiavad endas rohkem informatsiooni ja teavet enda kasutuse kohta, kui meie taimede välimäärajates ja ravimtaimeraamatutes üldse kirjas on?

Uuel aastal on teid teetatervendamise kursuste seerias ootamas uus seminar- taimede seminar.

See seminar on rohkem, kui lihtsalt muinasjutt haldjatest. See seminar on praktiline, tuletades meelde meie ühenduse elava loodusega ja sellega, kui võimsalt võib meie elav kasvav keskkond (puud, taimed, koduaed, köögiviljad, puuviljad) toetada meid, kui me oma teadvusega neid protsesse oma positsioonilt mõjutame.

Koolitus toimub eesti keeles ning Amaryllise juhendamisel. Koolitus kestab ühe päeva ning on suunatud puhtalt ja täielikult taimede maailmale, sealhulgas elementaalide tundma õppimiseks, taimede portaalide uurimiseks ja tunnetamiseks, metsakoosluse omapärade uurimiseks, taimede varjatud omaduste tunnetamiseks ja palju muud.

Koolitusele on oodatud kõik teetatervendajatest praktikud, kes on läbinud vähemalt baaskursuse ja edasijõudnute kursuse.

On arusaadav ja mõistetav, et seda koolitust me talvel läbi ei vii ning ootame väärikalt kevadet 🙂 Selleks, et seda  väga põnevat elusloodusele suunatud seminari mõnusas värskes kevadhõngus ja tärkavate taimede ja puude energias läbiviia saaksime! 

Täpsem koolituskava avaldatakse teetakursused.ee lehel uue aasta esimese kvartali jooksul.

Kaunist aasta lõppu kõigile!

Similar Posts