“Olen tavaline inimene. Nii nagu Sinagi. Olen selles elus sündinud Eestisse.
Ligi 8-9 aastat tagasi ei suutnud ma enam tavalisel viisil oma elu jätkata – see tähendas lõputu kontoritöö ja karjääri tegemist. Ühel hetkel leidsin end tõeliselt ummikteest, mis tundus tollal raskem kui surm. See kriis sundis mind otsima lahendusi kõrgemalt poolt. Tundsin siis hinges, et oli viimane aeg viia läbi muutus – liikuda tavaelust hingelisse maailma, leidmaks uuesti oma tõeline olemus.

“Isiklik kriis tekitas minus põletava
vajaduse elumuutuseks ning
sütitas minus tõelise soovi hakata
end spirituaalselt arendama.”

Aastal 2012 kohtusin oma Vaimse Õpetajaga, väga tugeva energiatöölise ja selgeltnägijaga Kristiina Raie, kellest sai minu suurim toetaja ja mentor oma objektiivsuse ja puhta selgeltnägemisvõime tõttu. Tundsin kohe, et ta on see õige inimene, kellelt tasub õppida nii palju kui võimalik. Naljatlemisi selgus hiljem, et oleme olnud eelmistes eludes mitmetes peresuhetes ka väga lähedased, mis kinnitab omakorda, kui tugevad on eludevahelises ruumis sõlmitud kokkulepped, leidmaks üksteist uuesti maises elus üles. Selleks, et toetada teineteist enda taasleidmise ja arenemise teel. Minu jaoks oli ääretult tähtis, et inimene töötaks puhtalt ainult oma kätejõu ja mõtteenergiaga ning see imeline, lahke südamega naisterahvas, sobis minu jaoks parimaks Õpetajaks.Õppisin selle naisterahva all individuaalselt ligi 8 aastat kõike kanaldamise, teadliku loomise ja eeterlike maailmade kohta.

Minu isiklike selgeltnägemise võimete proovilepanek sai hoogu tänu ühele julgele sammule ühel vaimsel kursusel aastal 2012, kus just nimelt minu Vaimne Õpetaja kutsus rühma inimeste ette ühe vabatahtliku ning pani ta selgeltnägemist -ja tunnemist vajavat harjutust sooritama-  iseseisvalt kõikide ees, seal samas tulemusi kontrollides. See ülesanne nõudis reaalselt energiate liigutamist ning selgeltnägemisoskust. Olin siis täiesti oma vaimse arengu tee alguspunktis, kuid võtsin kogu oma julguse ja intuitsiooni kokku ning astusin inimeste ette, et ülesannet proovida. Ilmselt oli Kõiksuse poolt mulle seda katsumust vaja, sest iseendalegi üllatusena suutsin ülesande sooritada suurepäraste tulemustega. Sellest sündmusest alates leidsin väga suurt toetust ümbritsevate ja toetavate isikute suhtes, kes aitasid mul leida enesekindlust ning inspiratsiooni iseendaga edasi tegelemiseks, kuigi olin tollal spirituaalses maailma suhtes veel vägagi ebakindel.

Seetõttu tean, kui tähtis on   julgustada inimest,
kes on otsustanud siirduda enesearengu ja avardamise teele,
kuid vajab oma teekonna alguses veidi julgustust ning toetust,
et tugevada eneseusku oma sisetundesse ning võimete kasutusse.

Veidi minu kirjanikunimest ja tegutsemisnimest. Nimi on igaühe enda isiklik asi. Amaryllis (ladina keeles ratsuritäht) on ühe ilusa, tumepunase ratsuritähelise suguseltsi kuuluva lille nimetus. See lill on energeetiliselt tugev ja jõuline. Meisterõpetaja andis mulle selle nimetuse minu sooviga kooskõlas.

“Oma töös kasutan ainult
Puhast Loovat Energiat.”

Oma töös (tervendamine, kanaldamine, energeetiline toetamine ning loomine) kasutan ainult Puhast Loovat Energiat. Teisisõnu – Universumi kõige puhtamat ja mõjutamatut Loovat energiat ehk Looja enda energiat, mis on loonud kogu elava ja elutu. See on Algallika energia, aga mitte niisama lätte energia, vaid absoluut – kõikide algallikate lähtepunkt..

Minu kõige uuemad õpetajad on mu omaenda lapsed. Nad on ausad ja teesklematud. Laste ees ei saa teeselda oma olemust ei omadel ega võõrastel (kui nende intuitsiooni pole rikutud), nad näevad selle kohe läbi. Nemad on õpetanud mulle ka võimete süvendatud kasutamist.

Esimese lapse kandmine ja sündimine
aktiveeris käbinäärme ja
avaldus peenmateeria nägemises . 

Aastal 2015 juhtus minu elus sündmus, mille tulemusena hakkasin ma üleöö peenmateeriat ja peenmateerilisi olendeid nägema. Selle kohta ütles mind juhendanud nägija, et käbinääre ja tajukeskused läksid ühekorraga lahti. Kuidas see avaldus? Hakkasin üle öö nägema seda, mis on tavaliselt teiste inimeste jaoks nähtamatu. Avastasin, et eeterlikud olendid on kõikjal meie ümber ja seda koguaeg. Nii kaubanduskeskuses, tänaval, kodudes – ükskõik, mis keskkonnas. Isegi looduses on omamoodi olendid. Avardumine toimus läbi lapse sünni.  Peale seda muutus minu elu täielikult, sest eeterliku maailma olendid ja kõik kogu varjatu sai üleöö varjamatuks. Algasid kontaktid ja kokkupuuted erinevate olendite, ka valgusolenditega. Kehavälised kogemused ning astraalrännakud. Võisin oma kehast vaimuna välja astuda nii, et see voodis edasi lebas. Kohtasin oma teel erinevaid rasse ja eeterlikke olendeid, kellele ei osanud kohe nimetustki anda. Need kogemused olid mulle nagu kiirkursuse eest, lihvides mind kiiresti teadlikuks arusaajaks vaimumaailma asjadest. Selliseid sündmuseid ei saa elus ette tellida. Need juhtuvad inimestega ise. Olen uurinud ,et mitmetel naistel avardub võimekate intuitiivsete laste kandmise ja sünnitamise ajal peenmateeria nägemine. Sellepärast on minu üks põhifookustest intuitiivsed lapsed.

Olen pikalt tegelenud sensitiivsete laste  ja nende vanemate nõustamisega, inimese võimete ja potentsiaali avardamisega ning kogu energeetilise poolega, mis on seotud lapse saabumisega perre, teadliku ja toetatud lapseootusega ning sünnitoetusega. Paljud vanemad ei teagi üldse, kes nende peres kasvavad – nad ei tunne ära uue ajastu lapsi või võtavad kergekäeliselt, et nad on tavalised.

Olen läbi viinud mitmeid teadlikult loodud sünnitoetuse seansse sünnitajatele naistele. Minu poole on pöördutud mitmetel kordadel ka võõraste inimeste poolt viimase hetke kriisis, kui on vaja kiirelt olukorras muudatusi sisse viia – ema ja lapse kõrgeimaks hüvanguks.

Õnnistan rasedaid ning toetan naise tervet ja kaitstud lapseootust. Rasedus on minu jaoks püha teema. Oman selles isiklikku põhjalikku kogemust ja praktikat, kuna olen ise mitu last ilmale toonud ja mu pere on suur.

Mina usun, et iga inimene on oma oskustest ja omadustelt võrdne. Me oleme kõik Looja olemusega. Lihtsalt, mõned on rohkem aktiivsemad ja ärganumad, teised veel magavad. Mõni võib-olla klammerunud kuhugi tasandile kinni…

“Soovin, et kõik Inimesed Maal saaksid
teadlikuks oma tõelisest olemusest –
Looja olemusest eneses ning
siirduksid Valguse teele”. 

Alates 2018.a olen sertifitseeritud TeetaTervendamise ® meditatsioonitehnika instruktor, mis tähendab, et annan Eestis ja maailmas läbi teetatervendamise meditatsioonitehnika baas- ja süvaõppe kursuseid järgmistel seminaridel:

TeetaTervendamise® Baaskursus (Basic DNA)
TeetaTervendamise® Edasijõudnute kursus (Advanced DNA)
TeetaTervendamise® Uskumuste kaevamise kursus (Dig Deeper)
TeetaTervendamise® Sina ja Looja kursus (You and Creator)
TeetaTervendamise® Ideaalse kehakaalurütmi seminar (Your rhythm to perfect weight)
TeetaTervendamise® Manifesteerimise ja külluse kursus (Manifesting and Abundance)
Seminaridega saad liituda läbi www.teetakursused.ee kodulehe.

Aitäh, et oled liikunud teadlikuks saamise teele.

“Kogemus, mis esmapilgul külmalt kaela näib sadavat,võib saada meie suurimaks õnnistuseks ja edasiviivaks õppetunniks”.Amaryllis

Lilleõis separaator (2).jpg

Kõik õigused on kaitstud. Blessed Generations OÜ 2022 ©
Amaryllis® ja Valguslapsed® on registreeritud kaubamärgid, mille ainuõigused kuuluvad Blessed Generationsile. Siit lehelt ei ole lubatud mitte ühtegi artiklit, graafikat, materjali, pilti või videot vahendada kolmandates allikates ilma kirjastuse selge ja kirjaliku kooskõlastuseta.