[vc_row][vc_column][vc_column_text]

AMARYLLISE POOLT JUHENDATAVAD EESTI KEELSED KURSUSED:

31.MÄRTS -02.APRILL 2023 TEETATERVENDAMISE BAASKURSUS!
KOHAPEALNE ÕPE JA ONLINE ÕPE KURESSAARES.
VIIMASED ÜKSIKUD KOHAD SAADAVAL! REGISTREERUMINE SIIN: TEETAKURSUSED.EE

Kiirtutvustus kursustele

Teetatervendamise baaskursus “ThetaHealing Basic DNA” (3 päeva), instruktor Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: meditatsioonitehnika Kõige Olemasoleva Looja tasandile liikumiseks (Universumi algenergiasse liikumine); 7 põhivõtit, mis aitavad avardada ja äratada intuitiivsed võimed; sõnade ja mõtete jõud läbi teeta ajulainete sageduse loomise; ajulained ja nende erisused (delta-, teeta-, alfa-, beeta- ja gammalained). Miks on teetasageduses loomine nii tugev ja realiseerub palju kiiremini kui teistes seisundites olles?; sensitiivsete võimed ehk selgeltnägemine, -tunnetamine, -tajumine ja -kuulmine; jpm.


Teetatervendamise edasijõudnute kursus “ThetaHealing Advanced DNA” (3 päeva), instruktor Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: 7 eksistentsi tasandile sügavuti minemine; oma kõrgema minaga ühenduse loomine; 8 erinevat uskumuste “üleskaevamise” meetodit, uskumuste muutmiseks ja vabastamiseks; oma isiklike reaalsuste vahetamine ja allalaadimine; oma sünnihetke ja kehastumise hetke õnnistamine ja tervendamine (minevikuharjutus); katkise sideme tervendamine oma emaga ja esivanematega; purunenud/murtud hinge tervendamine tervikuks; nn “südame” harjutus, valu vabastamine hingest ja südamest (sh eelmistest eludest); jpm.


Uskumuste ja traumade süvauurimise ja lahendamise teetatervendamise kursus “Dig Deeper” (2 päeva), instruktor  Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: tabamatute ja sügavate blokeerivate alateadlike mõtete- ja uskumuste avastamine; blokeeringute puhastamine tingimusteta armastuse, sisemise usu ja sisemiste tunnete tööga; näpunäited, mida vajate oma põhiliste tõekspidamiste leidmiseks; kursuselt saab oskuslikud teadmised ja kogemused, et jätkata tööd uskumustega enda ja teiste hüvanguks ning saate tehnikad varjatud uskumuste paljastamiseks ja vabastamiseks.


Külluse- ja manifisteerimisega tegelemise teetatervendamise kursus “Manifesting and Abundance” (2 päeva), instruktor Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: manifisteerivate taotluste allalaadimine; kuidas küllusega seotud blokeeringud on harva seotud rahaga; blokeeringute eemaldamine; positiivsete uute tunnete allalaadimine oma elu külluse loomiseks; raha õnnistamine; oma isikliku tuleviku loomine 7.tasandilt ja manifisteerimine kõige kõrgemal ja parimal viisil.

 


Sina ja Looja – inimese ja Kõrgema Looja teadvuse teemadele suunatud teetatervendamise kursus “You and the Creator” (2 päeva), instruktor Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: kuidas tegelikult eristada Looja Kõrgema Teadvusega suhtlemist ja oma ego või oma Kõrgema Minaga suhtlemist; kursus õpetab, kuidas suunata oma meelt mõistma (sest tihti küsitakse “kuidas ma tean, et vastus on Loojalt”); oma alateadvusega töötamine ja alateadvuse suunamine enda hüvanguks.


Inimese ideaalkaalu ja kehakaaluga tegelemise teetatervendamise kursus “Rhythm to a Perfect Weight” (1 päev), instruktor  Amaryllis.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad, lühitutvustus: see kursus õpetab Vianna Stibali isiklikke kaalulangetamise saladusi; kursus on orienteerunud tõelise/sobiva rütmi leidmisele vastavalt oma isiklikule meelele, kehale ja hingele, kasutades samal ajal oma sisemist ilu ja armastust iseenda vastu; avasta, kuidas toita oma keha parimate tunnete ja toitudega.
Kursuste koolitaja/instruktor : Amaryllis on litsentseeritud TeetaTervendamise meditatsioonitehnika instruktor järgmistel süvakursustel:


Teetatervendamine Basic DNA Practicioner (2012)
Teetatervendamine Advanced DNA Practicioner (2012)
Teetatervendamine Manifesting and Abundance Practicioner (2013)
Teetatervendamine Basic DNA Instructor (2018)
Teetatervendamine Advanced DNA Instructor (2018)
Teetatervendamine Manifesting and Abundance Instructor (2021)
Teetatervendamine Dig Deeper Practicioner (2021)
Teetatervendamine Dig Deeper Instructor (2021)
Teetatervendamine You and the Creator Practicioner (2021)
Teetatervendamine You and the Creator Instructor (2021)
Teetatervendamine Rhythm for a Perfect Weight Practicioner (2021)
Teetatervendamine Rhythm for a Perfect Weight Instructor (2021)


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]